U11 Drenge B/8 (2007) - Forår, Pulje 2 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Torsdag 03-05-18 - Hammelev Skole - Arrangør: Hammelev SUF
715539
Kl. 17:50 Hammelev SUF Rødding IF
715540
Kl. 18:25 Rødding IF Graasten B 1
715541
Kl. 19:00 Graasten B Hammelev SUF 1
Lørdag 05-05-18 - Staruphallen - Arrangør: Starup UIF
715536
Kl. 10:00 Starup UIF (H) GIF Gram
715537
Kl. 10:35 GIF Gram Christiansfeld IF
715538
Kl. 11:10 Christiansfeld IF Starup UIF (H)
Lørdag 05-05-18 - Skærbæk Fritidscenter - Arrangør: Skærbæk Ungdoms B
715118
Kl. 10:00 Haderslev FK Høje Kolstrup B 81 !
715117
Kl. 10:35 Skærbæk UBK Haderslev FK
715535
Kl. 11:10 Høje Kolstrup B 81 Skærbæk UBK !
Tirsdag 15-05-18 - Hammelev Skole - Arrangør: Hammelev SUF
715549
Kl. 17:15 Hammelev SUF Starup UIF (H)
715551
Kl. 17:50 Starup UIF (H) Skærbæk UBK
715552
Kl. 18:25 Skærbæk UBK Hammelev SUF
Lørdag 19-05-18 - Høje Kolstrup Idrætsanlæg - Arrangør: Høje Kolstrup B 81
715556
Kl. 10:00 Høje Kolstrup B 81 Christiansfeld IF
715557
Kl. 10:35 Christiansfeld IF Rødding IF
715558
Kl. 11:10 Rødding IF Høje Kolstrup B 81
Tirsdag 22-05-18 - Banerne ved Haderslev Idrætscenter - Arrangør: Haderslev FK
715553
Kl. 18:00 Haderslev FK GIF Gram
715554
Kl. 18:35 GIF Gram Graasten B
715555
Kl. 19:10 Graasten B Haderslev FK
Lørdag 26-05-18 - Cuben - Arrangør: Christiansfeld IF
715559
Kl. 10:00 Christiansfeld IF Skærbæk UBK
715560
Kl. 10:35 Skærbæk UBK Graasten B
715561
Kl. 11:10 Graasten B Christiansfeld IF 1
Lørdag 26-05-18 - Gram Fritidscenter - Arrangør: GIF-Gram
715565
Kl. 10:00 GIF Gram Hammelev SUF
715571
Kl. 10:35 Hammelev SUF Høje Kolstrup B 81
717977
Kl. 11:10 Høje Kolstrup B 81 GIF Gram
Lørdag 26-05-18 - Rødding Stadion - Arrangør: Rødding IF
715562
Kl. 10:00 Rødding IF Starup UIF (H)
715563
Kl. 10:35 Starup UIF (H) Haderslev FK
715564
Kl. 11:10 Haderslev FK Rødding IF
Lørdag 02-06-18 - Staruphallen - Arrangør: Starup UIF
735863
Kl. 10:00 Graasten B Starup UIF (H) 1
735870
Kl. 10:35 Starup UIF (H) Høje Kolstrup B 81
735871
Kl. 11:10 Høje Kolstrup B 81 Graasten B
Lørdag 02-06-18 - Banerne ved Haderslev Idrætscenter - Arrangør: Haderslev FK
735695
Kl. 10:00 Haderslev FK Christiansfeld IF
735698
Kl. 10:35 Christiansfeld IF Hammelev SUF
735862
Kl. 11:10 Hammelev SUF Haderslev FK
Lørdag 02-06-18 - Skærbæk Fritidscenter - Arrangør: Skærbæk Ungdoms B
717989
Kl. 13:00 Rødding IF GIF Gram 1
717988
Kl. 13:35 Skærbæk UBK Rødding IF 1
717990
Kl. 14:10 GIF Gram Skærbæk UBK 1
Torsdag 14-06-18 - Hammelev Skole - Arrangør: Hammelev SUF
735919
Kl. 17:50 Hammelev SUF Rødding IF
735920
Kl. 18:25 Rødding IF Graasten B 1
735921
Kl. 19:00 Graasten B Hammelev SUF 1
Torsdag 14-06-18 - Cuben - Arrangør: Christiansfeld IF
735877
Kl. 18:00 Christiansfeld IF GIF Gram 1
735908
Kl. 18:35 GIF Gram Starup UIF (H) 1
735909
Kl. 19:10 Starup UIF (H) Christiansfeld IF 1
Lørdag 16-06-18 - Høje Kolstrup Idrætsanlæg - Arrangør: Høje Kolstrup B 81
735873
Kl. 13:00 Høje Kolstrup B 81 Haderslev FK 1
735875
Kl. 13:35 Haderslev FK Skærbæk UBK 1
735876
Kl. 14:10 Skærbæk UBK Høje Kolstrup B 81 1
Lørdag 23-06-18 - Staruphallen - Arrangør: Starup UIF
735922
Kl. 10:00 Starup UIF (H) Skærbæk UBK
735923
Kl. 10:35 Skærbæk UBK Hammelev SUF
735924
Kl. 11:10 Hammelev SUF Starup UIF (H)
Lørdag 23-06-18 - Gram Fritidscenter - Arrangør: GIF-Gram
735933
Kl. 10:00 GIF Gram Haderslev FK 1
735934
Kl. 10:35 Haderslev FK Graasten B 1
735935
Kl. 11:10 Graasten B GIF Gram 1
Lørdag 23-06-18 - Rødding Stadion - Arrangør: Rødding IF
735936
Kl. 10:00 Rødding IF Christiansfeld IF
735937
Kl. 10:35 Christiansfeld IF Høje Kolstrup B 81
736808
Kl. 11:10 Høje Kolstrup B 81 Rødding IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940