U8 Drenge C/5 (2010) - Forår, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Tirsdag 15-05-18 - Marskhallen - Arrangør: Højer IF
489146
Kl. 18:00 Højer IF Rødekro IF
489147
Kl. 18:25 Rødekro IF Skærbæk UBK
489148
Kl. 18:50 Skærbæk UBK Højer IF
Tirsdag 15-05-18 - Tønder sport- og FritidsCenter - Arrangør: Tønder SF
489149
Kl. 18:00 Tønder SF Høje Kolstrup B 81 1
489150
Kl. 18:25 Høje Kolstrup B 81 Tinglev IF 1
489151
Kl. 18:50 Tinglev IF Tønder SF 1
Tirsdag 15-05-18 - Møgeltønder UIF - Arrangør: Møgeltønder UIF
489152
Kl. 18:00 Møgeltønder UIF Toftlund IF
489153
Kl. 18:25 Toftlund IF Agerskov S
489154
Kl. 18:50 Agerskov S Møgeltønder UIF
Tirsdag 29-05-18 - Agerskov SU's Anlæg - Arrangør: Agerskov Sogns UF
489155
Kl. 18:00 Agerskov S Tønder SF
489156
Kl. 18:25 Tønder SF Højer IF
489157
Kl. 18:50 Højer IF Agerskov S
Tirsdag 29-05-18 - Skærbæk Fritidscenter - Arrangør: Skærbæk Ungdoms B
489173
Kl. 18:00 Skærbæk UBK Tinglev IF
489178
Kl. 18:25 Tinglev IF Toftlund IF
489179
Kl. 18:50 Toftlund IF Skærbæk UBK
Tirsdag 29-05-18 - Fladhøj Idrætscenter - Arrangør: Rødekro IF
489170
Kl. 18:00 Rødekro IF Høje Kolstrup B 81
489171
Kl. 18:25 Høje Kolstrup B 81 Møgeltønder UIF
489172
Kl. 18:50 Møgeltønder UIF Rødekro IF
Tirsdag 12-06-18 - Toftlund Stadion - Arrangør: Toftlund IF
489206
Kl. 18:00 Toftlund IF Tønder SF
489207
Kl. 18:25 Tønder SF Rødekro IF
489208
Kl. 18:50 Rødekro IF Toftlund IF
Tirsdag 12-06-18 - Tinglev Hallen - Arrangør: Tinglev IF
489181
Kl. 18:00 Tinglev IF Højer IF
489186
Kl. 18:25 Højer IF Møgeltønder UIF
489187
Kl. 18:50 Møgeltønder UIF Tinglev IF
Tirsdag 12-06-18 - Høje Kolstrup Idrætsanlæg - Arrangør: Høje Kolstrup B 81
489211
Kl. 18:00 Skærbæk UBK Høje Kolstrup B 81
489209
Kl. 18:25 Høje Kolstrup B 81 Agerskov S
489210
Kl. 18:50 Agerskov S Skærbæk UBK
Tirsdag 26-06-18 - Fladhøj Idrætscenter - Arrangør: Rødekro IF
489215
Kl. 18:00 Rødekro IF Tinglev IF
489263
Kl. 18:25 Tinglev IF Agerskov S
489328
Kl. 18:50 Agerskov S Rødekro IF
Tirsdag 26-06-18 - Marskhallen - Arrangør: Højer IF
489212
Kl. 18:00 Højer IF Toftlund IF
489213
Kl. 18:25 Toftlund IF Høje Kolstrup B 81
489214
Kl. 18:50 Høje Kolstrup B 81 Højer IF
Tirsdag 26-06-18 - Møgeltønder UIF - Arrangør: Møgeltønder UIF
489330
Kl. 18:00 Møgeltønder UIF Tønder SF
489341
Kl. 18:25 Tønder SF Skærbæk UBK
489342
Kl. 18:50 Skærbæk UBK Møgeltønder UIF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940