2. division forår 2018, Oprykningsspil

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
596361
1 17-03-18
Kl. 13:00
Kolding IF Ringkøbing Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
596363
1 17-03-18
Kl. 14:00
Middelfart Hvidovre Middelfart Stadion Resultatformidling
596360
1 17-03-18
Kl. 14:30
Kjellerup IF Skovshoved IF Kjellerup Kunstgræsbane Resultatformidling
596359
1 17-03-18
Kl. 15:00
Frem Jammerbugt FC Valby IP. Stadion Resultatformidling
596364
1 17-03-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Marienlyst Løgumkloster Stadion Resultatformidling
596362
1 18-03-18
Kl. 14:00
Næstved Avarta Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
596366
2 24-03-18
Kl. 14:00
Hvidovre Kolding IF Kæmpernes Arena Resultatformidling
596369
2 24-03-18
Kl. 14:00
Marienlyst Frem Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 Resultatformidling
596367
2 24-03-18
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Middelfart Sparekassen Vendsyssel Arena Resultatformidling
596368
2 24-03-18
Kl. 15:00
Skovshoved IF FC Sydvest 05 Tønder Skovshoved I P Resultatformidling
596365
2 25-03-18
Kl. 13:00
Avarta Kjellerup IF Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
596370
2 25-03-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Næstved Green Arena Resultatformidling
596375
3 To 29-03-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Frem Kjellerup Kunstgræsbane Resultatformidling
596376
3 To 29-03-18
Kl. 14:00
Næstved Kolding IF Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
596371
3 To 29-03-18
Kl. 14:00
Hvidovre FC Sydvest 05 Tønder Kæmpernes Arena Resultatformidling
596373
3 To 29-03-18
Kl. 14:00
Middelfart Skovshoved IF Middelfart Stadion Resultatformidling
596374
3 To 29-03-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Avarta Green Arena Resultatformidling
596372
3 To 29-03-18
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Marienlyst Sparekassen Vendsyssel Arena Resultatformidling
596377
4 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
Avarta Skovshoved IF Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
596381
4 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
Kolding IF Jammerbugt FC Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
596379
4 Ma 02-04-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Næstved Kjellerup Kunstgræsbane Resultatformidling
596380
4 Ma 02-04-18
Kl. 14:00
Marienlyst Hvidovre Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 Resultatformidling
596382
4 Ma 02-04-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Middelfart BankParken Tønder Resultatformidling
596378
4 Ma 02-04-18
Kl. 15:00
Frem Ringkøbing Valby IP. Stadion Resultatformidling
596386
5 07-04-18
Kl. 13:00
Kolding IF Frem Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
596384
5 07-04-18
Kl. 14:00
Hvidovre Kjellerup IF Kæmpernes Arena Resultatformidling
596385
5 07-04-18
Kl. 14:00
Middelfart Ringkøbing Middelfart Stadion Resultatformidling
596388
5 07-04-18
Kl. 15:00
Skovshoved IF Marienlyst Skovshoved I P Resultatformidling
596383
5 08-04-18
Kl. 14:00
Avarta FC Sydvest 05 Tønder Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
596387
5 08-04-18
Kl. 14:00
Næstved Jammerbugt FC Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
596389
6 14-04-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Middelfart Kjellerup Kunstgræsbane Resultatformidling
596390
6 14-04-18
Kl. 14:00
Marienlyst Næstved Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 Resultatformidling
596392
6 14-04-18
Kl. 15:00
Frem Avarta Valby IP. Stadion Resultatformidling
596393
6 14-04-18
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Hvidovre Sparekassen Vendsyssel Arena Resultatformidling
596394
6 14-04-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Kolding IF BankParken Tønder Resultatformidling
596391
6 15-04-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Skovshoved IF Green Arena Resultatformidling
615351
7 21-04-18
Kl. 13:00
Kolding IF Kjellerup IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
599032
7 21-04-18
Kl. 14:00
Middelfart Næstved Middelfart Stadion Resultatformidling
599033
7 21-04-18
Kl. 15:00
Skovshoved IF Jammerbugt FC Skovshoved I P Resultatformidling
599031
7 21-04-18
Kl. 15:00
Frem FC Sydvest 05 Tønder Valby IP. Stadion Resultatformidling
596395
7 22-04-18
Kl. 13:00
Avarta Hvidovre Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
615352
7 22-04-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Marienlyst Green Arena Resultatformidling
615355
8 28-04-18
Kl. 13:00
Kolding IF Skovshoved IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
615354
8 28-04-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Marienlyst Kjellerup Kunstgræsbane Resultatformidling
615353
8 28-04-18
Kl. 14:00
Hvidovre Ringkøbing Kæmpernes Arena Resultatformidling
615358
8 28-04-18
Kl. 14:00
Middelfart Frem Middelfart Stadion Resultatformidling
615357
8 28-04-18
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Avarta Sparekassen Vendsyssel Arena Resultatformidling
615356
8 29-04-18
Kl. 14:00
Næstved FC Sydvest 05 Tønder Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
615366
9 05-05-18
Kl. 14:00
Marienlyst Jammerbugt FC Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 Resultatformidling
615360
9 05-05-18
Kl. 15:00
Frem Kjellerup IF Valby IP. Stadion Resultatformidling
615365
9 05-05-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Hvidovre BankParken Tønder Resultatformidling
615368
9 05-05-18
Kl. 15:00
Skovshoved IF Middelfart Skovshoved I P Resultatformidling
615359
9 06-05-18
Kl. 13:00
Avarta Næstved Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
615367
9 06-05-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Kolding IF Green Arena Resultatformidling
621473
10 To 10-05-18
Kl. 13:00
Skovshoved IF Kjellerup IF Skovshoved I P Resultatformidling
621472
10 To 10-05-18
Kl. 14:00
Middelfart Jammerbugt FC Middelfart Stadion Resultatformidling
621468
10 To 10-05-18
Kl. 14:00
Frem Kolding IF Valby IP. Stadion Resultatformidling
621469
10 To 10-05-18
Kl. 14:00
Hvidovre Marienlyst Kæmpernes Arena Resultatformidling
621470
10 To 10-05-18
Kl. 14:00
Næstved Ringkøbing Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
621471
10 To 10-05-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Avarta BankParken Tønder Resultatformidling
621474
11 13-05-18
Kl. 13:00
Avarta Frem Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
621478
11 13-05-18
Kl. 13:00
Kolding IF FC Sydvest 05 Tønder Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
621480
11 13-05-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Hvidovre Kjellerup Kunstgræsbane Resultatformidling
621481
11 13-05-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Middelfart Green Arena Resultatformidling
621479
11 13-05-18
Kl. 14:00
Marienlyst Skovshoved IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 Resultatformidling
621477
11 13-05-18
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Næstved Sparekassen Vendsyssel Arena Resultatformidling
621486
12 On 16-05-18
Kl. 18:00
Skovshoved IF Avarta Skovshoved I P Resultatformidling
621482
12 On 16-05-18
Kl. 18:30
Hvidovre Middelfart Kæmpernes Arena Resultatformidling
621488
12 On 16-05-18
Kl. 18:30
Næstved Kjellerup IF Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
621483
12 On 16-05-18
Kl. 19:00
Jammerbugt FC Kolding IF Sparekassen Vendsyssel Arena Resultatformidling
621485
12 On 16-05-18
Kl. 19:00
Marienlyst Ringkøbing Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 Resultatformidling
621487
12 On 16-05-18
Kl. 19:00
FC Sydvest 05 Tønder Frem BankParken Tønder Resultatformidling
621568
13 19-05-18
Kl. 13:00
Kolding IF Hvidovre Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
621569
13 19-05-18
Kl. 14:00
Middelfart Kjellerup IF Middelfart Stadion Resultatformidling
621570
13 19-05-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Næstved BankParken Tønder Resultatformidling
621573
13 19-05-18
Kl. 15:00
Skovshoved IF Ringkøbing Skovshoved I P Resultatformidling
621567
13 19-05-18
Kl. 15:00
Frem Marienlyst Valby IP. Stadion Resultatformidling
621566
13 20-05-18
Kl. 14:00
Avarta Jammerbugt FC Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
657043
14 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Kjellerup IF Kolding IF Kjellerup Kunstgræsbane Resultatformidling
657044
14 26-05-18
Kl. 14:00
Marienlyst FC Sydvest 05 Tønder Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 Resultatformidling
657045
14 26-05-18
Kl. 14:00
Hvidovre Avarta Kæmpernes Arena Resultatformidling
657042
14 26-05-18
Kl. 15:00
Jammerbugt FC Skovshoved IF Sparekassen Vendsyssel Arena Resultatformidling
657046
14 27-05-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Frem Green Arena Resultatformidling
657047
14 27-05-18
Kl. 14:00
Næstved Middelfart Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
663925
15 02-06-18
Kl. 14:00
Avarta Ringkøbing Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
663927
15 02-06-18
Kl. 14:00
Frem Middelfart Valby IP. Stadion Resultatformidling
663928
15 02-06-18
Kl. 14:00
Hvidovre Jammerbugt FC Kæmpernes Arena Resultatformidling
663929
15 02-06-18
Kl. 14:00
Kolding IF Næstved Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
663930
15 02-06-18
Kl. 14:00
Marienlyst Kjellerup IF Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1 Resultatformidling
663931
15 02-06-18
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Skovshoved IF BankParken Tønder Resultatformidling
663932
16 09-06-18
Kl. 14:00
Middelfart FC Sydvest 05 Tønder Middelfart Stadion Resultatformidling
663933
16 09-06-18
Kl. 14:00
Kjellerup IF Avarta Kjellerup Kunstgræsbane Resultatformidling
663934
16 09-06-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Frem Sparekassen Vendsyssel Arena Resultatformidling
663945
16 09-06-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Hvidovre Green Arena Resultatformidling
663946
16 09-06-18
Kl. 14:00
Skovshoved IF Kolding IF Skovshoved I P Resultatformidling
663947
16 10-06-18
Kl. 14:00
Næstved Marienlyst Euro Outlets Stadion Næstved Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545