2. division forår 2018, Kvalifikationsspil

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
589413
1 17-03-18
Kl. 13:00
HIK VSK Århus Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
589407
1 17-03-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad AB Riisvangen Stadion Resultatformidling
589412
1 17-03-18
Kl. 14:00
Dalum IF Odder Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
589411
1 17-03-18
Kl. 15:00
Brønshøj Næsby Tingbjerg I P Resultatformidling
589414
1 17-03-18
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Greve Hillerød Stadion Resultatformidling
589410
1 18-03-18
Kl. 13:00
B 93 IF Lyseng Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
589419
2 24-03-18
Kl. 14:00
IF Lyseng HIK Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
589416
2 24-03-18
Kl. 14:00
Greve Aarhus Fremad Greve Idræts Center Resultatformidling
589417
2 24-03-18
Kl. 14:00
Næsby B 93 ALPI Arena Næsby Resultatformidling
589418
2 24-03-18
Kl. 15:00
Odder Brønshøj Kunstgræsbanen Spektrum Odder Resultatformidling
589420
2 24-03-18
Kl. 15:00
VSK Århus Hillerød Fodbold Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
589415
2 24-03-18
Kl. 15:00
AB Dalum IF Gladsaxe Stadion Resultatformidling
589425
3 To 29-03-18
Kl. 13:00
HIK Brønshøj Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
589491
3 To 29-03-18
Kl. 13:00
VSK Århus Greve Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
589423
3 To 29-03-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold IF Lyseng Hillerød Stadion Resultatformidling
589424
3 To 29-03-18
Kl. 14:00
Dalum IF B 93 Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
589421
3 To 29-03-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Næsby Riisvangen Stadion Resultatformidling
589422
3 To 29-03-18
Kl. 15:00
AB Odder Gladsaxe Stadion Resultatformidling
589492
4 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
B 93 Odder Østerbro Stadion Resultatformidling
589864
4 Ma 02-04-18
Kl. 13:00
HIK Aarhus Fremad Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
589865
4 Ma 02-04-18
Kl. 14:00
Greve AB Greve Idræts Center Resultatformidling
589866
4 Ma 02-04-18
Kl. 14:00
IF Lyseng Dalum IF Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
589919
4 Ma 02-04-18
Kl. 14:00
Næsby Hillerød Fodbold ALPI Arena Næsby Resultatformidling
589594
4 Ma 02-04-18
Kl. 15:00
Brønshøj VSK Århus Tingbjerg I P Resultatformidling
591272
5 07-04-18
Kl. 13:00
VSK Århus Næsby Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
590396
5 07-04-18
Kl. 14:00
Greve B 93 Greve Idræts Center Resultatformidling
591001
5 07-04-18
Kl. 14:00
Dalum IF Brønshøj Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
591002
5 07-04-18
Kl. 15:00
Odder HIK Spektrum Odder Resultatformidling
589920
5 07-04-18
Kl. 15:00
AB IF Lyseng Gladsaxe Stadion Resultatformidling
589921
5 07-04-18
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Aarhus Fremad Hillerød Stadion Resultatformidling
591277
6 14-04-18
Kl. 13:00
VSK Århus Dalum IF Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
591275
6 14-04-18
Kl. 13:00
HIK Hillerød Fodbold Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
591276
6 14-04-18
Kl. 14:00
Næsby AB ALPI Arena Næsby Resultatformidling
591273
6 14-04-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad B 93 Riisvangen Stadion Resultatformidling
591274
6 14-04-18
Kl. 15:00
Brønshøj IF Lyseng Tingbjerg I P Resultatformidling
591278
6 14-04-18
Kl. 15:00
Odder Greve Spektrum Odder Resultatformidling
591281
7 21-04-18
Kl. 13:00
B 93 HIK Østerbro Stadion Resultatformidling
591282
7 21-04-18
Kl. 14:00
Næsby Odder ALPI Arena Næsby Resultatformidling
591279
7 21-04-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Brønshøj Riisvangen Stadion Resultatformidling
591284
7 21-04-18
Kl. 14:00
IF Lyseng Greve Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
591283
7 21-04-18
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Dalum IF Hillerød Stadion Resultatformidling
591280
7 22-04-18
Kl. 15:00
AB VSK Århus Gladsaxe Stadion Resultatformidling
591288
8 28-04-18
Kl. 13:00
VSK Århus B 93 Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
591293
8 28-04-18
Kl. 14:00
Greve Brønshøj Greve Idræts Center Resultatformidling
591286
8 28-04-18
Kl. 14:00
IF Lyseng Næsby Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
591287
8 28-04-18
Kl. 14:00
Dalum IF Aarhus Fremad Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
591294
8 28-04-18
Kl. 15:00
Odder Hillerød Fodbold Spektrum Odder Resultatformidling
591285
8 29-04-18
Kl. 15:00
AB HIK Gladsaxe Stadion Resultatformidling
592502
9 05-05-18
Kl. 13:00
B 93 Næsby Østerbro Stadion Resultatformidling
592504
9 05-05-18
Kl. 13:00
HIK IF Lyseng Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
591295
9 05-05-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Greve Riisvangen Stadion Resultatformidling
592506
9 05-05-18
Kl. 14:00
Dalum IF AB Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
592505
9 05-05-18
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold VSK Århus Hillerød Stadion Resultatformidling
592503
9 05-05-18
Kl. 15:00
Brønshøj Odder Tingbjerg I P Resultatformidling
592509
10 To 10-05-18
Kl. 14:00
Greve Hillerød Fodbold Greve Idræts Center Resultatformidling
592510
10 To 10-05-18
Kl. 14:00
Næsby VSK Århus ALPI Arena Næsby Resultatformidling
592511
10 To 10-05-18
Kl. 14:00
IF Lyseng AB Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
592507
10 To 10-05-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad HIK Riisvangen Stadion Resultatformidling
592508
10 To 10-05-18
Kl. 15:00
Brønshøj Dalum IF Tingbjerg I P Resultatformidling
592522
10 To 10-05-18
Kl. 15:00
Odder B 93 Spektrum Odder Resultatformidling
592527
11 13-05-18
Kl. 13:00
B 93 Greve Østerbro Stadion Resultatformidling
592529
11 13-05-18
Kl. 13:00
HIK Odder Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
592532
11 13-05-18
Kl. 13:00
VSK Århus Brønshøj Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
592530
11 13-05-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Næsby Hillerød Stadion Resultatformidling
592528
11 13-05-18
Kl. 14:00
Dalum IF IF Lyseng Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
592531
11 13-05-18
Kl. 15:00
AB Aarhus Fremad Gladsaxe Stadion Resultatformidling
592533
12 19-05-18
Kl. 13:00
B 93 Dalum IF Østerbro Stadion Resultatformidling
592535
12 19-05-18
Kl. 14:00
Greve VSK Århus Greve Idræts Center Resultatformidling
592536
12 19-05-18
Kl. 14:00
Næsby Aarhus Fremad ALPI Arena Næsby Resultatformidling
592544
12 19-05-18
Kl. 14:00
IF Lyseng Hillerød Fodbold Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
592543
12 19-05-18
Kl. 15:00
Odder AB Spektrum Odder Resultatformidling
592534
12 19-05-18
Kl. 15:00
Brønshøj HIK Tingbjerg I P Resultatformidling
592545
13 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
Aarhus Fremad Dalum IF Riisvangen Stadion Resultatformidling
592546
13 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
AB Greve Gladsaxe Stadion Resultatformidling
592550
13 26-05-18
Kl. 13:00
VSK Århus HIK Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
592548
13 26-05-18
Kl. 14:00
IF Lyseng B 93 Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
592549
13 26-05-18
Kl. 14:00
Næsby Brønshøj ALPI Arena Næsby Resultatformidling
592547
13 26-05-18
Kl. 15:00
Hillerød Fodbold Odder Hillerød Stadion Resultatformidling
592551
14 02-06-18
Kl. 13:00
B 93 VSK Århus Østerbro Stadion Resultatformidling
592565
14 02-06-18
Kl. 13:00
HIK AB Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
592562
14 02-06-18
Kl. 14:00
Dalum IF Hillerød Fodbold Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
592563
14 02-06-18
Kl. 14:00
Greve IF Lyseng Greve Idræts Center Resultatformidling
592564
14 02-06-18
Kl. 15:00
Brønshøj Aarhus Fremad Tingbjerg I P Resultatformidling
592566
14 02-06-18
Kl. 15:00
Odder Næsby Spektrum Odder Resultatformidling
592567
15 09-06-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Hillerød Fodbold Riisvangen Stadion Resultatformidling
592568
15 09-06-18
Kl. 14:00
AB Næsby Gladsaxe Stadion Resultatformidling
592569
15 09-06-18
Kl. 14:00
Dalum IF VSK Århus Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
592570
15 09-06-18
Kl. 14:00
Greve Odder Greve Idræts Center Resultatformidling
592571
15 09-06-18
Kl. 14:00
HIK B 93 Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
592572
15 09-06-18
Kl. 14:00
IF Lyseng Brønshøj Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
592573
16 16-06-18
Kl. 14:00
Brønshøj Greve Tingbjerg I P Resultatformidling
592574
16 16-06-18
Kl. 14:00
B 93 Aarhus Fremad Østerbro Stadion Resultatformidling
592575
16 16-06-18
Kl. 14:00
VSK Århus AB Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
592576
16 16-06-18
Kl. 14:00
Odder Dalum IF Spektrum Odder Resultatformidling
592577
16 16-06-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold HIK Hillerød Stadion Resultatformidling
592578
16 16-06-18
Kl. 14:00
Næsby IF Lyseng ALPI Arena Næsby Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545