SOB Horsens, A-rækken

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
987585
1 Ti 03-04-18
Kl. 18:30
Juelsminde IF Søvind GIF Juelsmindehallen 0-0
987589
1 Ti 03-04-18
Kl. 18:30
Hedensted IF FC Horsens (2) Hedensted HM Park Kunstgræsbane 0-0
987586
1 Ti 03-04-18
Kl. 19:00
Rask Mølle OIF HfS Motion Rask Mølle Stadion 0-0
987587
1 Ti 03-04-18
Kl. 19:00
FC Horsens (1) Egebjerg IF Designa Arena 0-0
987588
1 Ti 03-04-18
Kl. 19:00
Hatting Motion Horsens B Hatting Stadion 0-0
987584
1 Ti 03-04-18
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold As IF Torsted Stadion 0-0
987590
2 Ma 09-04-18
Kl. 19:00
FC Horsens (2) Hatting Motion Designa Arena 2-3
987591
2 Ma 09-04-18
Kl. 19:00
Søvind GIF Rask Mølle OIF Søvind Stadion 3-0
987592
2 Ma 09-04-18
Kl. 19:00
Egebjerg IF Juelsminde IF Egebjerghallen 3-2
987594
2 Ma 09-04-18
Kl. 19:00
As IF Hedensted IF As Stadion 0-2
987595
2 Ma 09-04-18
Kl. 19:00
HfS Motion Hatting-Torsted Fodbold CASA Arena Horsens 4-1
987593
2 Ti 10-04-18
Kl. 19:00
Horsens B FC Horsens (1) Horsens B's Anlæg 1-11
987596
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
Juelsminde IF Horsens B Juelsmindehallen 5-2
987597
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
Rask Mølle OIF Hatting-Torsted Fodbold Rask Mølle Stadion 0-6
987598
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
Søvind GIF Egebjerg IF Søvind Stadion 2-1
987599
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
FC Horsens (1) FC Horsens (2) Designa Arena 8-0
987600
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
Hatting Motion As IF Hatting Stadion 2-1
987601
3 Ma 16-04-18
Kl. 19:00
Hedensted IF HfS Motion Hedensted Stadion 1-1
987602
4 Ma 23-04-18
Kl. 19:00
FC Horsens (2) Juelsminde IF Designa Arena 2-5
987603
4 Ma 23-04-18
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold Hedensted IF Torsted Stadion 3-2
987604
4 Ma 23-04-18
Kl. 19:00
Egebjerg IF Rask Mølle OIF Egebjerghallen 2-2
987606
4 Ma 23-04-18
Kl. 19:00
As IF FC Horsens (1) As Stadion 1-0
987607
4 Ma 23-04-18
Kl. 19:00
HfS Motion Hatting Motion CASA Arena Horsens 3-0
987605
4 Ti 24-04-18
Kl. 19:00
Horsens B Søvind GIF Horsens B's Anlæg 4-3
987608
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Juelsminde IF As IF Juelsmindehallen 1-0
987609
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Rask Mølle OIF Hedensted IF Rask Mølle Stadion 3-2
987610
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Søvind GIF FC Horsens (2) Søvind Stadion 3-0
987611
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
FC Horsens (1) HfS Motion Designa Arena 2-2
987612
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Egebjerg IF Horsens B Egebjerghallen 3-3
987613
5 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Hatting Motion Hatting-Torsted Fodbold Hatting Stadion 2-4
987614
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
FC Horsens (2) Egebjerg IF Designa Arena 3-0
987615
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold FC Horsens (1) Torsted Stadion 2-2
987617
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
Hedensted IF Hatting Motion Hedensted Stadion 0-0
987618
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
As IF Søvind GIF As Stadion 1-3
987619
6 Ma 07-05-18
Kl. 19:00
HfS Motion Juelsminde IF CASA Arena Horsens 1-3
987616
6 Ti 08-05-18
Kl. 19:00
Horsens B Rask Mølle OIF Horsens B's Anlæg 3-2
987620
7 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
Juelsminde IF Hatting-Torsted Fodbold Juelsmindehallen 6-0
987621
7 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
Rask Mølle OIF Hatting Motion Rask Mølle Stadion 2-3
987622
7 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
Søvind GIF HfS Motion Søvind Stadion 3-1
987623
7 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
FC Horsens (1) Hedensted IF Designa Arena 1-1
987624
7 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
Egebjerg IF As IF Egebjerghallen 1-4
987625
7 Ti 15-05-18
Kl. 19:00
Horsens B FC Horsens (2) Horsens B's Anlæg UHT!
987626
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
FC Horsens (2) Rask Mølle OIF Designa Arena 4-4
987627
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold Søvind GIF Torsted Stadion 2-3
987628
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Hatting Motion FC Horsens (1) Hatting Stadion UHT!
987629
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Hedensted IF Juelsminde IF Hedensted Stadion 0-3
987630
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
As IF Horsens B As Stadion 3-4
987631
8 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
HfS Motion Egebjerg IF CASA Arena Horsens 9-0
987632
9 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
FC Horsens (2) As IF Designa Arena 0-1
987633
9 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Juelsminde IF Hatting Motion Juelsmindehallen 2-2
987634
9 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Rask Mølle OIF FC Horsens (1) Rask Mølle Stadion 2-3
987635
9 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Søvind GIF Hedensted IF Søvind Stadion 3-1
987636
9 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Egebjerg IF Hatting-Torsted Fodbold Egebjerghallen 1-2
987637
9 Ti 29-05-18
Kl. 19:00
Horsens B HfS Motion Horsens B's Anlæg 2-2
987638
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold Horsens B Torsted Stadion 2-0
987639
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
Rask Mølle OIF As IF Rask Mølle Stadion 1-2
987640
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
FC Horsens (1) Juelsminde IF Designa Arena 2-1
987641
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
Hatting Motion Søvind GIF Hatting Stadion 1-1
987642
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
Hedensted IF Egebjerg IF Hedensted Stadion 5-1
987643
10 Ma 04-06-18
Kl. 19:00
HfS Motion FC Horsens (2) CASA Arena Horsens 3-2
987644
11 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
FC Horsens (2) Hatting-Torsted Fodbold Designa Arena 1-1
987645
11 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
Juelsminde IF Rask Mølle OIF Juelsmindehallen 4-1
987646
11 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
Søvind GIF FC Horsens (1) Søvind Stadion 1-7
987647
11 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
Egebjerg IF Hatting Motion Egebjerghallen 1-6
987649
11 Ma 11-06-18
Kl. 19:00
As IF HfS Motion As Stadion 4-3
987648
11 Ti 12-06-18
Kl. 19:00
Horsens B Hedensted IF Horsens B's Anlæg 0-3
987654
12 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
As IF Hatting-Torsted Fodbold As Stadion 4-7
987655
12 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
HfS Motion Rask Mølle OIF CASA Arena Horsens 2-1
987650
Kampfakta
12 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
FC Horsens (2) Hedensted IF Designa Arena 2-2
987651
12 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
Søvind GIF Juelsminde IF Søvind Stadion 3-0
987652
12 Ma 18-06-18
Kl. 19:00
Egebjerg IF FC Horsens (1) Egebjerghallen 0-8
987653
12 Ti 19-06-18
Kl. 19:00
Horsens B Hatting Motion Horsens B's Anlæg 4-5
987656
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold HfS Motion Torsted Stadion 1-2
987657
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
Juelsminde IF Egebjerg IF Juelsmindehallen UHT!
987658
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
Rask Mølle OIF Søvind GIF Rask Mølle Stadion 0-1
987659
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
FC Horsens (1) Horsens B Designa Arena UHT!
987660
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
Hatting Motion FC Horsens (2) Hatting Stadion 3-2
987661
13 Ma 25-06-18
Kl. 19:00
Hedensted IF As IF Hedensted Stadion 2-5
987662
14 Ma 06-08-18
Kl. 19:00
FC Horsens (2) FC Horsens (1) Designa Arena 0-7
987663
14 Ma 06-08-18
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold Rask Mølle OIF Torsted Stadion 0-4
987664
14 Ma 06-08-18
Kl. 19:00
Egebjerg IF Søvind GIF Egebjerghallen 1-3
987666
14 Ma 06-08-18
Kl. 19:00
As IF Hatting Motion BGI Akademiet 0-5
987667
14 Ma 06-08-18
Kl. 19:00
HfS Motion Hedensted IF CASA Arena Horsens 7-2
987665
14 Ti 07-08-18
Kl. 19:00
Horsens B Juelsminde IF Horsens B's Anlæg 1-1
987668
15 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
Juelsminde IF FC Horsens (2) Juelsmindehallen 5-1
987669
15 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
Rask Mølle OIF Egebjerg IF Rask Mølle Stadion 4-1
987670
15 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
Søvind GIF Horsens B Søvind Stadion 3-0
987671
15 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
FC Horsens (1) As IF Designa Arena 5-2
987672
15 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
Hatting Motion HfS Motion Hatting Stadion 0-2
987673
15 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
Hedensted IF Hatting-Torsted Fodbold Hedensted HM Park Kunstgræsbane 0-2
987674
16 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
FC Horsens (2) Søvind GIF Designa Arena 0-3
987675
16 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
Hatting-Torsted Fodbold Hatting Motion Torsted Stadion 0-3
987677
16 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
Hedensted IF Rask Mølle OIF Hedensted HM Park Kunstgræsbane 3-2
987678
16 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
As IF Juelsminde IF As Stadion 2-3
987679
16 Ma 20-08-18
Kl. 19:00
HfS Motion FC Horsens (1) CASA Arena Horsens 0-3
987676
16 Ti 21-08-18
Kl. 19:00
Horsens B Egebjerg IF Horsens B's Anlæg 3-1
987680
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
Juelsminde IF HfS Motion Juelsmindehallen 0-2
987681
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
Rask Mølle OIF Horsens B Rask Mølle Stadion 0-1
987682
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
Søvind GIF As IF Søvind Stadion 3-2
987683
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
FC Horsens (1) Hatting-Torsted Fodbold Designa Arena UHT!
987684
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
Egebjerg IF FC Horsens (2) Egebjerghallen 0-2
987685
17 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
Hatting Motion Hedensted IF Hatting Stadion 2-1
987686
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
FC Horsens (2) Horsens B Designa Arena 1-1
987687
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
Hatting-Torsted Fodbold Juelsminde IF Torsted Stadion 3-2
987688
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
Hatting Motion Rask Mølle OIF Hatting Stadion 8-1
987689
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
Hedensted IF FC Horsens (1) Hedensted HM Park Kunstgræsbane 0-1
987690
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
As IF Egebjerg IF As Stadion 1-1
987691
18 Ma 03-09-18
Kl. 18:45
HfS Motion Søvind GIF CASA Arena Horsens 0-2
987692
19 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
Juelsminde IF Hedensted IF Juelsmindehallen 4-0
987693
19 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
Rask Mølle OIF FC Horsens (2) Rask Mølle Stadion 0-1
987694
19 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
Søvind GIF Hatting-Torsted Fodbold Søvind Stadion 7-2
987695
19 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
FC Horsens (1) Hatting Motion Designa Arena 2-2
987696
19 Ma 10-09-18
Kl. 18:30
Egebjerg IF HfS Motion Egebjerghallen 2-4
987697
19 Ti 11-09-18
Kl. 18:30
Horsens B As IF Horsens B's Anlæg 3-2
987698
20 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
Hatting-Torsted Fodbold Egebjerg IF Torsted Stadion 8-2
987699
20 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
FC Horsens (1) Rask Mølle OIF Designa Arena 6-3
987700
20 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
Hatting Motion Juelsminde IF Hatting Stadion 3-3
987702
20 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
As IF FC Horsens (2) As Stadion 2-3
987703
20 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
HfS Motion Horsens B CASA Arena Horsens 4-1
987701
20 Ma 17-09-18
Kl. 19:00
Hedensted IF Søvind GIF Hedensted HM Park Kunstgræsbane 0-4
987704
21 Ma 24-09-18
Kl. 18:00
FC Horsens (2) HfS Motion Designa Arena 0-2
987705
21 Ma 24-09-18
Kl. 18:00
Juelsminde IF FC Horsens (1) Juelsmindehallen 3-3
987706
21 Ma 24-09-18
Kl. 18:00
Søvind GIF Hatting Motion Søvind Stadion 3-0
987707
21 Ma 24-09-18
Kl. 18:00
Egebjerg IF Hedensted IF Egebjerghallen 1-5
987709
21 Ma 24-09-18
Kl. 18:00
As IF Rask Mølle OIF As Stadion 3-0
987708
21 Ti 25-09-18
Kl. 18:00
Horsens B Hatting-Torsted Fodbold Horsens B's Anlæg 4-1
987711
22 To 27-09-18
Kl. 17:45
Rask Mølle OIF Juelsminde IF Rask Mølle Stadion 2-2
987712
22 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
FC Horsens (1) Søvind GIF Aale Stadion 5-2
987713
22 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
Hatting Motion Egebjerg IF Hatting Stadion 1-1
987714
22 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
Hedensted IF Horsens B Hedensted Stadion 2-1
987715
22 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
HfS Motion As IF Rask Mølle Stadion 4-1
987710
22 Ma 01-10-18
Kl. 17:45
Hatting-Torsted Fodbold FC Horsens (2) Torsted Stadion 4-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller telefon 8939 9930