U13 Piger 8-mands 2 (05) Forår, Pulje 4 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
934521
Kampfakta
6 On 04-04-18
Kl. 18:45
Lynge-Broby IF DMI Frederiksberg Skole, kunstgræs 6-4
934478
Kampfakta
1 Ma 09-04-18
Kl. 18:45
Lynge-Broby IF Solrød FC Frederiksberg Skole, kunstgræs 3-1
934479
1 Ti 10-04-18
Kl. 18:45
DMI Herfølge BK DMI´s anlæg 9-0
934477
Kampfakta
1 On 11-04-18
Kl. 17:30
Jernløse BK Hvalsø IF Jernløse Hallen 1-7
934476
1 On 11-04-18
Kl. 18:00
Holmegaard GB AIK 65 Strøby Fodbold Holmegårdhallen 3-2
934485
2 Fr 13-04-18
Kl. 18:30
Herlev IF Lynge-Broby IF Herlev Stadion 4-0
934490
Kampfakta
3 Ma 16-04-18
Kl. 16:30
Ringsted Pigefodbold Lynge-Broby IF Ringsted Stadion 0-3
934481
Kampfakta
2 On 18-04-18
Kl. 19:00
Herfølge BK Ringsted Pigefodbold Herfølge Stadion 0-11
934484
2 To 19-04-18
Kl. 18:30
Solrød FC Jernløse BK Solrød Idrætscenter 7-0
934482
2 Fr 20-04-18
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold DMI Strøbyhallen Kunstgræs 0-6
934489
Kampfakta
3 22-04-18
Kl. 12:00
DMI Hvalsø IF DMI´s anlæg 2-0
934488
3 Ti 24-04-18
Kl. 17:30
Jernløse BK Herlev IF Jernløse Hallen 0-4
934483
Kampfakta
2 On 25-04-18
Kl. 18:30
Holmegaard GB Hvalsø IF Holmegårdhallen 2-4
934486
Kampfakta
3 On 25-04-18
Kl. 19:00
Herfølge BK AIK 65 Strøby Fodbold Herfølge Stadion 3-2
934487
3 28-04-18
Kl. 10:00
Holmegaard GB Solrød FC Holmegårdhallen 7-1
934511
4 Ma 30-04-18
Kl. 18:30
Lynge-Broby IF Jernløse BK Frederiksberg Skole, kunstgræs 1-1
934512
Kampfakta
4 Ti 01-05-18
Kl. 18:00
Solrød FC DMI Solrød Idrætscenter 2-7
934513
4 Ti 01-05-18
Kl. 18:00
Herlev IF Holmegaard GB Herlev Stadion 2-3
934510
Kampfakta
4 To 03-05-18
Kl. 18:00
Hvalsø IF Herfølge BK Hvalsø ny Idrætsplads 3-1
934509
Kampfakta
4 Fr 04-05-18
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Ringsted Pigefodbold Strøbyhallen 0-5
934518
Kampfakta
5 Ma 07-05-18
Kl. 18:00
Ringsted Pigefodbold Jernløse BK Ringsted Stadion 4-2
934517
Kampfakta
5 Ti 08-05-18
Kl. 19:00
DMI Herlev IF DMI´s anlæg 2-2
934514
Kampfakta
5 On 09-05-18
Kl. 19:00
Herfølge BK Solrød FC Herfølge Stadion 1-2
934516
Kampfakta
5 Fr 11-05-18
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Hvalsø IF Strøbyhallen 4-6
934515
5 12-05-18
Kl. 10:00
Holmegaard GB Lynge-Broby IF Holmegårdhallen 6-2
934644
Kampfakta
9 13-05-18
Kl. 11:00
DMI Ringsted Pigefodbold DMI´s anlæg 4-2
934480
Kampfakta
1 Ti 15-05-18
Kl. 18:30
Ringsted Pigefodbold Herlev IF Ringsted Stadion 0-3
934519
6 Ti 15-05-18
Kl. 18:30
Jernløse BK Holmegaard GB Jernløse Hallen 0-8
934522
6 On 16-05-18
Kl. 18:30
Solrød FC AIK 65 Strøby Fodbold Solrød Idrætscenter 4-1
934523
Kampfakta
6 To 17-05-18
Kl. 18:00
Herlev IF Herfølge BK Herlev Stadion 7-0
934520
Kampfakta
6 19-05-18
Kl. 10:30
Hvalsø IF Ringsted Pigefodbold Hvalsø ny Idrætsplads 5-1
934527
7 Ti 22-05-18
Kl. 18:00
DMI Jernløse BK DMI´s anlæg UHT!
934529
Kampfakta
8 Ti 22-05-18
Kl. 18:30
Holmegaard GB DMI Holmegårdhallen 4-0
934528
Kampfakta
7 On 23-05-18
Kl. 18:00
Ringsted Pigefodbold Holmegaard GB Ringsted Stadion 0-3
934524
Kampfakta
7 On 23-05-18
Kl. 19:00
Herfølge BK Lynge-Broby IF Herfølge Stadion 1-1
934525
7 Fr 25-05-18
Kl. 18:00
AIK 65 Strøby Fodbold Herlev IF Strøbyhallen 1-4
934530
Kampfakta
8 Ti 29-05-18
Kl. 17:30
Jernløse BK Herfølge BK Jernløse Hallen 2-2
934533
Kampfakta
8 Ti 29-05-18
Kl. 19:00
Herlev IF Hvalsø IF Herlev Stadion 3-0
934531
8 On 30-05-18
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF AIK 65 Strøby Fodbold Frederiksberg Skole, kunstgræs 1-3
934532
Kampfakta
8 On 30-05-18
Kl. 18:00
Ringsted Pigefodbold Solrød FC Ringsted Stadion 3-1
934526
Kampfakta
7 Ma 04-06-18
Kl. 18:30
Hvalsø IF Solrød FC Hvalsø ny Idrætsplads 4-1
934645
9 Ti 05-06-18
Kl. 18:00
Solrød FC Herlev IF Solrød Idrætscenter 0-2
934642
9 Ti 05-06-18
Kl. 19:00
AIK 65 Strøby Fodbold Jernløse BK Strøbyhallen 3-1
934643
Kampfakta
9 On 06-06-18
Kl. 18:00
Hvalsø IF Lynge-Broby IF Hvalsø ny Idrætsplads 5-0
934534
Kampfakta
9 To 07-06-18
Kl. 19:00
Herfølge BK Holmegaard GB Herfølge Stadion 0-9
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding af piger til talentudtagelse fra 1. juni til 28. juni under dbu Læs mere 

Turneringsafslutning:

Puljevinderne spiller finalestævne (Final 4) søndag den 17. juni i Borup.

Semifinaler 17. juni kl. 10.30 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
Kamp 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Finale og 3-4 plads 17. juni kl. 13.00 i Borup
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2