Herre Serie 3, p2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
987301
1 07-04-18
Kl. 14:00
DMI Oversidder DMI´s anlæg
987303
Kampfakta
1 08-04-18
Kl. 10:30
HIF Horbelev/LUIF Holeby stadion 3-3
987304
1 08-04-18
Kl. 13:00
Systofte B 1938 OK+ Arena HHT!
987309
Kampfakta
2 14-04-18
Kl. 14:00
Errindlev NAB Errindlev stadion 2-4
987312
2 14-04-18
Kl. 16:00
Oversidder Radsted
987310
Kampfakta
2 15-04-18
Kl. 10:45
Horbelev/LUIF Systofte Horbelev stadion 5-3!
987307
2 15-04-18
Kl. 13:00
SB TGB SB´s anlæg 3-1
987308
Kampfakta
2 15-04-18
Kl. 13:00
Tingsted HIF Zoo Banen (11 mands kunst) 2-7
987316
3 21-04-18
Kl. 13:00
Systofte Tingsted OK+ Arena HHT!
987313
3 21-04-18
Kl. 14:00
DMI Horbelev/LUIF DMI´s anlæg HHT!
987315
Kampfakta
3 21-04-18
Kl. 14:30
HIF NAB Holeby stadion 2-3
987314
Kampfakta
3 21-04-18
Kl. 16:00
SB Errindlev SB´s anlæg 2-3
987317
Kampfakta
3 22-04-18
Kl. 10:45
Radsted B 1938 Radsted Kiosk Arena 0-3
987318
3 22-04-18
Kl. 13:00
TGB Oversidder TGB´s anlæg
987320
Kampfakta
4 Ti 24-04-18
Kl. 18:45
Errindlev HIF Errindlev stadion 3-1
987515
7 Ti 24-04-18
Kl. 18:45
SB Tingsted SB´s anlæg 3-2
987550
Kampfakta
11 Ti 24-04-18
Kl. 18:45
Horbelev/LUIF NAB Horbelev stadion 3-1
987321
4 28-04-18
Kl. 13:30
NAB Systofte Burger King Arena Nr. Alslev UHT!
987322
Kampfakta
4 29-04-18
Kl. 10:30
Horbelev/LUIF Radsted Horbelev stadion 1-1
987324
4 29-04-18
Kl. 10:30
Oversidder SB
987323
Kampfakta
4 29-04-18
Kl. 10:45
B 1938 TGB Idestrup stadion 4-0
987327
5 05-05-18
Kl. 13:00
Systofte HIF OK+ Arena HHT!
987325
Kampfakta
5 05-05-18
Kl. 14:00
DMI NAB DMI´s anlæg 1-1
987326
Kampfakta
5 06-05-18
Kl. 13:00
SB B 1938 SB´s anlæg 5-4
987328
5 06-05-18
Kl. 13:00
Oversidder Errindlev
987507
Kampfakta
5 06-05-18
Kl. 13:00
TGB Horbelev/LUIF TGB´s anlæg 7-2
987311
Kampfakta
2 Ti 08-05-18
Kl. 19:00
B 1938 DMI Idestrup stadion 1-1
987511
Kampfakta
6 12-05-18
Kl. 13:30
Horbelev/LUIF SB Horbelev stadion 3-2
987510
Kampfakta
6 12-05-18
Kl. 15:30
NAB Radsted Burger King Arena Nr. Alslev 10-0
987509
6 13-05-18
Kl. 10:30
Errindlev Systofte Errindlev stadion UHT!
987512
Kampfakta
6 13-05-18
Kl. 10:30
HIF DMI Holeby stadion 2-6
987508
6 13-05-18
Kl. 10:45
Tingsted TGB Tingsted stadion HHT!
987513
6 13-05-18
Kl. 13:00
B 1938 Oversidder Idestrup stadion
987548
11 To 17-05-18
Kl. 19:00
SB DMI SB´s anlæg 4-1
987549
11 To 17-05-18
Kl. 19:00
Errindlev Tingsted Errindlev stadion UHT!
987553
11 To 17-05-18
Kl. 19:00
TGB Radsted TGB´s anlæg 2-1
987551
11 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
B 1938 HIF Idestrup stadion UHT!
987552
11 Ti 22-05-18
Kl. 19:00
Oversidder Systofte UHT!
987516
Kampfakta
7 Fr 25-05-18
Kl. 19:00
B 1938 Errindlev Idestrup stadion 5-0
987528
7 26-05-18
Kl. 11:00
Radsted HIF Radsted Kiosk Arena 8-0
987514
7 26-05-18
Kl. 14:00
DMI Systofte DMI´s anlæg UHT!
987517
7 27-05-18
Kl. 11:00
Oversidder Horbelev/LUIF
987529
Kampfakta
7 27-05-18
Kl. 13:00
TGB NAB TGB´s anlæg 1-4
987306
Kampfakta
1 Ti 29-05-18
Kl. 19:00
TGB Errindlev TGB´s anlæg 2-6
987319
Kampfakta
4 To 31-05-18
Kl. 19:00
Tingsted DMI Tingsted stadion 3-4
987530
8 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
Tingsted Oversidder Tingsted stadion
987532
Kampfakta
8 Fr 01-06-18
Kl. 19:00
NAB SB Burger King Arena Nr. Alslev 2-3
987535
8 02-06-18
Kl. 13:00
Systofte Radsted OK+ Arena HHT!
987533
Kampfakta
8 02-06-18
Kl. 14:00
Horbelev/LUIF B 1938 Horbelev stadion 2-1
987531
Kampfakta
8 03-06-18
Kl. 10:30
Errindlev DMI Errindlev stadion 1-2
987506
5 03-06-18
Kl. 14:00
Radsted Tingsted Radsted Kiosk Arena 0-3
987534
8 Ma 04-06-18
Kl. 18:30
HIF TGB Holeby stadion 1-7
987538
Kampfakta
9 Fr 08-06-18
Kl. 19:15
B 1938 Tingsted Idestrup stadion 5-2
987536
9 09-06-18
Kl. 12:00
SB HIF SB´s anlæg UHT!
987537
9 09-06-18
Kl. 14:00
Horbelev/LUIF Errindlev Horbelev stadion 2-1
987541
9 09-06-18
Kl. 14:45
TGB Systofte TGB´s anlæg UHT!
987539
9 09-06-18
Kl. 15:30
Oversidder NAB
987540
Kampfakta
9 10-06-18
Kl. 10:45
Radsted DMI Radsted Kiosk Arena 3-2
987302
Kampfakta
1 10-06-18
Kl. 14:00
NAB Tingsted Burger King Arena Nr. Alslev 8-1
987305
1 On 13-06-18
Kl. 18:30
Radsted SB Radsted Kiosk Arena 1-3
987542
Kampfakta
10 16-06-18
Kl. 13:30
DMI TGB DMI´s anlæg 6-1
987543
10 16-06-18
Kl. 13:30
Tingsted Horbelev/LUIF Tingsted stadion HHT!
987544
Kampfakta
10 16-06-18
Kl. 13:30
Errindlev Radsted Errindlev stadion 8-1
987545
Kampfakta
10 16-06-18
Kl. 13:30
NAB B 1938 Burger King Arena Nr. Alslev 2-4
987546
10 16-06-18
Kl. 13:30
HIF Oversidder Holeby stadion
987547
10 16-06-18
Kl. 13:30
Systofte SB OK+ Arena HHT!
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller telefon 5482 6768