Serie 6 - Efterår, Pulje 5 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
471808
1 18-08-18
Kl. 13:30
Hellested IF Nyråd/Langebæk Alliancen Hellested Stadion UHT!
471807
1 18-08-18
Kl. 14:00
Sierslev FC Oversidder Sierslev Sportsplads
471806
1 19-08-18
Kl. 11:00
Oversidder Vestmøn BK
471809
1 19-08-18
Kl. 12:00
Oversidder Næstved FC 77
471810
1 19-08-18
Kl. 13:00
Næstved BK 1983 Mern UIF Nygårdsvej Idrætsanlæg 4-1
471862
2 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
Oversidder Køge Union
471812
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 14:00
Vestmøn BK Sierslev FC Fanefjordskolen 10-0
471855
2 26-08-18
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Hellested IF Dyrskuepladsen UHT!
471856
2 26-08-18
Kl. 11:00
Lellinge IF Næstved BK 1983 Lellinge Stadion 2-9
471811
2 26-08-18
Kl. 11:00
Mern UIF Oversidder Mern Stadion
471854
2 26-08-18
Kl. 16:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Oversidder Vintersbøllehallen
471866
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 13:30
Hellested IF Mern UIF Hellested Stadion 4-0
471865
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 14:00
Vestmøn BK Nyråd/Langebæk Alliancen Fanefjordskolen 5-3
471864
3 01-09-18
Kl. 15:00
Sierslev FC Køge Union Sierslev Sportsplads 1-1
471863
3 02-09-18
Kl. 11:00
Oversidder Næstved FC 77
471867
3 02-09-18
Kl. 12:00
Oversidder Lellinge IF
471868
3 02-09-18
Kl. 13:00
Næstved BK 1983 Oversidder Nygårdsvej Idrætsanlæg
471869
4 09-09-18
Kl. 11:00
Mern UIF Oversidder Mern Stadion
471876
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Vestmøn BK Dyrskuepladsen 4-4
471877
4 09-09-18
Kl. 11:00
Lellinge IF Hellested IF Lellinge Stadion 13-0
471878
4 09-09-18
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
471870
4 09-09-18
Kl. 12:00
Køge Union Næstved BK 1983 Ellemarkskolens bane 2-1
471875
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 16:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Sierslev FC Vintersbøllehallen 12-0
471882
5 15-09-18
Kl. 13:30
Hellested IF Oversidder Hellested Stadion
471880
5 15-09-18
Kl. 14:00
Sierslev FC Næstved BK 1983 Sierslev Sportsplads 1-2
471881
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 14:00
Vestmøn BK Mern UIF Fanefjordskolen 5-5
471879
5 16-09-18
Kl. 11:00
Oversidder Lellinge IF
471887
5 16-09-18
Kl. 12:00
Oversidder Køge Union
471805
Kampfakta
1 16-09-18
Kl. 12:00
Køge Union Lellinge IF Ellemarkskolens bane 4-3
471886
Kampfakta
5 16-09-18
Kl. 16:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Næstved FC 77 Vintersbøllehallen 4-5
471900
6 Fr 21-09-18
Kl. 18:30
Oversidder Oversidder
471888
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 14:00
Mern UIF Nyråd/Langebæk Alliancen Mern Stadion 2-9
471890
6 23-09-18
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Sierslev FC Dyrskuepladsen 4-2
471893
6 23-09-18
Kl. 11:00
Lellinge IF Vestmøn BK Lellinge Stadion 3-1
471889
6 23-09-18
Kl. 12:00
Køge Union Hellested IF Ellemarkskolens bane UHT!
471892
6 23-09-18
Kl. 13:00
Næstved BK 1983 Oversidder Nygårdsvej Idrætsanlæg
471906
7 29-09-18
Kl. 13:30
Hellested IF Næstved BK 1983 Hellested Stadion 3-2
471903
7 29-09-18
Kl. 14:00
Sierslev FC Oversidder Sierslev Sportsplads
471904
7 29-09-18
Kl. 14:00
Vestmøn BK Oversidder Fanefjordskolen
471901
7 30-09-18
Kl. 11:00
Oversidder Køge Union
471908
7 30-09-18
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Mern UIF Dyrskuepladsen 1-2
471907
Kampfakta
7 30-09-18
Kl. 16:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Lellinge IF Vordingborg Kunst "Panteren" 5-4
471967
8 Fr 05-10-18
Kl. 18:30
Oversidder Nyråd/Langebæk Alliancen
471913
8 07-10-18
Kl. 11:00
Lellinge IF Næstved FC 77 Lellinge Stadion 6-2
471909
Kampfakta
8 07-10-18
Kl. 11:00
Mern UIF Sierslev FC Mern Stadion 2-0
471910
8 07-10-18
Kl. 12:00
Køge Union Vestmøn BK Ellemarkskolens bane UHT!
471911
8 07-10-18
Kl. 12:00
Oversidder Hellested IF
471912
8 07-10-18
Kl. 13:00
Næstved BK 1983 Oversidder Nygårdsvej Idrætsanlæg
472036
9 13-10-18
Kl. 14:00
Sierslev FC Hellested IF Sierslev Sportsplads UHT!
472037
Kampfakta
9 13-10-18
Kl. 14:00
Vestmøn BK Næstved BK 1983 Fanefjordskolen 3-5
471980
9 14-10-18
Kl. 11:00
Mern UIF Lellinge IF Mern Stadion 1-7
471981
9 14-10-18
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
472241
9 14-10-18
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Oversidder Dyrskuepladsen
472240
Kampfakta
9 14-10-18
Kl. 16:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Køge Union Vordingborg Kunst "Panteren" 1-2
472243
10 20-10-18
Kl. 13:30
Hellested IF Oversidder Hellested Stadion
472247
10 20-10-18
Kl. 14:00
Sierslev FC Lellinge IF Sierslev Sportsplads 3-2
472248
10 21-10-18
Kl. 12:00
Oversidder Mern UIF
472244
10 21-10-18
Kl. 12:00
Oversidder Vestmøn BK
472242
10 21-10-18
Kl. 12:00
Køge Union Næstved FC 77 Ellemarkskolens bane 3-2
472246
10 21-10-18
Kl. 13:00
Næstved BK 1983 Nyråd/Langebæk Alliancen Nygårdsvej Idrætsanlæg UHT!
472264
11 On 24-10-18
Kl. 19:30
Næstved FC 77 Næstved BK 1983 Nygårdsvej Idrætsanlæg 1-6
472250
Kampfakta
11 27-10-18
Kl. 13:00
Mern UIF Køge Union Mern Stadion 8-1
472252
11 27-10-18
Kl. 14:00
Vestmøn BK Hellested IF Fanefjordskolen UHT!
472265
11 28-10-18
Kl. 11:00
Lellinge IF Oversidder Lellinge Stadion
472251
11 28-10-18
Kl. 11:00
Oversidder Sierslev FC
472260
11 28-10-18
Kl. 16:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Oversidder Vintersbøllehallen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til VinterBold senest den 9. oktober.
Læs mere her: VinterBold