Sjællandsserien , Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
323151
Kampfakta
1 Fr 17-08-18
Kl. 18:30
Herlufsholm GF FC Nakskov SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 0-1
323150
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 11:00
Greve Fodbold DMI Greve Idræts Center 4-1
323152
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 13:00
RB 1906 Haslev FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs 1-1
323153
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 15:00
Tuse IF Slagelse B&I Tusehallen 2-6
323149
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 15:00
Nykøbing FC Ringsted IF NFC Anlæg Syd 0-1
323154
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 15:30
Køge Nord FC Køge BK Rishøj Stadion 4-0
323159
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 13:00
Ringsted IF Køge Nord FC Ringsted Stadion 0-2
323155
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 14:30
Køge BK Tuse IF Køge Stadion 1-1
323156
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 15:30
DMI Herlufsholm GF DMI´s anlæg 1-4
323160
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 15:30
FC Nakskov Nykøbing FC OK+ stadion 1-2
323157
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 16:00
Haslev FC Greve Fodbold HFC's Klubhus 1-3
323158
Kampfakta
2 26-08-18
Kl. 11:00
Slagelse B&I RB 1906 Slagelse Stadion 3-5
323162
Kampfakta
3 Fr 31-08-18
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Nykøbing FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 2-2
323161
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 11:00
Greve Fodbold Slagelse B&I Greve Idræts Center 5-2
323164
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 12:00
RB 1906 Køge BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs 2-0
323165
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 15:00
Tuse IF Ringsted IF Tusehallen 1-2
323166
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 15:30
Køge Nord FC FC Nakskov Rishøj Stadion 3-0
323163
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 15:30
DMI Haslev FC DMI´s anlæg 2-3
323167
Kampfakta
4 To 06-09-18
Kl. 18:30
Køge BK Greve Fodbold Køge Stadion, Kunstgræs 1-2
323171
Kampfakta
4 08-09-18
Kl. 13:00
Ringsted IF RB 1906 Ringsted Stadion 2-2
323169
Kampfakta
4 08-09-18
Kl. 14:00
Haslev FC Herlufsholm GF HFC's Klubhus 2-3
323168
Kampfakta
4 08-09-18
Kl. 15:00
Nykøbing FC Køge Nord FC NFC Anlæg Nord 0-2
323172
Kampfakta
4 08-09-18
Kl. 15:30
FC Nakskov Tuse IF OK+ stadion 3-2
323170
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 11:00
Slagelse B&I DMI Slagelse Stadion 7-1
323174
Kampfakta
5 Fr 14-09-18
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Køge Nord FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 0-4
323173
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 11:00
Greve Fodbold Ringsted IF Greve Idræts Center 0-0
323176
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 13:30
RB 1906 FC Nakskov Roskilde Idrætspark Kunstgræs 3-2
323177
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 14:00
Haslev FC Slagelse B&I HFC's Klubhus 0-3
323178
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 15:00
Tuse IF Nykøbing FC Tusehallen 2-2
323175
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 15:30
DMI Køge BK DMI´s anlæg 2-1
323183
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 13:00
Ringsted IF DMI Ringsted Stadion 6-0
323179
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 14:30
Køge BK Haslev FC Køge Stadion 2-4
323180
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 15:00
Nykøbing FC RB 1906 NFC Anlæg Syd 2-0
323182
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 15:30
Køge Nord FC Tuse IF Rishøj Stadion 2-0
323184
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 15:30
FC Nakskov Greve Fodbold OK+ stadion 0-1
323181
Kampfakta
6 23-09-18
Kl. 11:00
Slagelse B&I Herlufsholm GF Slagelse Stadion 1-2
323186
Kampfakta
7 Fr 28-09-18
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Tuse IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 1-2
323185
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 11:00
Greve Fodbold Nykøbing FC Greve Idræts Center 2-4
323188
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 13:30
RB 1906 Køge Nord FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs 0-5
323189
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 14:00
Haslev FC Ringsted IF HFC's Klubhus 3-2
323187
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 15:30
DMI FC Nakskov DMI´s anlæg 1-0
323207
Kampfakta
7 30-09-18
Kl. 11:00
Slagelse B&I Køge BK Slagelse Stadion 3-1
323212
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 13:00
Ringsted IF Slagelse B&I Ringsted Stadion 1-0
323209
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 15:00
Nykøbing FC DMI NFC Anlæg Nord 5-0
323210
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 15:00
Tuse IF RB 1906 Tusehallen 0-4
323211
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 15:30
Køge Nord FC Greve Fodbold Rishøj Stadion 2-1
323213
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 15:30
FC Nakskov Haslev FC OK+ stadion 0-1
323216
Kampfakta
9 Fr 12-10-18
Kl. 18:30
Herlufsholm GF RB 1906 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 1-2
323219
Kampfakta
9 Fr 12-10-18
Kl. 19:00
Slagelse B&I FC Nakskov Slagelse Stadion Kunst 5-0
323215
Kampfakta
9 13-10-18
Kl. 11:00
Greve Fodbold Tuse IF Greve Idræts Center 1-1
323218
Kampfakta
9 13-10-18
Kl. 14:00
Haslev FC Nykøbing FC HFC's Klubhus 1-2
323217
9 13-10-18
Kl. 15:30
DMI Køge Nord FC DMI´s anlæg 0-2
323214
Kampfakta
9 14-10-18
Kl. 13:00
Køge BK Ringsted IF Køge Stadion 0-1
323221
Livescore
10 Fr 19-10-18
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Ringsted IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Resultatformidling
323220
10 20-10-18
Kl. 13:00
Nykøbing FC Slagelse B&I NFC Anlæg Nord Resultatformidling
323222
10 20-10-18
Kl. 13:00
RB 1906 Greve Fodbold Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
323223
10 20-10-18
Kl. 15:00
Tuse IF DMI Tusehallen Resultatformidling
323224
10 20-10-18
Kl. 15:30
Køge Nord FC Haslev FC Rishøj Stadion Resultatformidling
323225
10 20-10-18
Kl. 15:30
FC Nakskov Køge BK OK+ stadion Resultatformidling
323208
8 Ti 23-10-18
Kl. 19:00
Køge BK Herlufsholm GF Køge Stadion Resultatformidling
323227
11 27-10-18
Kl. 11:00
Greve Fodbold Herlufsholm GF Greve Idræts Center Resultatformidling
323231
11 27-10-18
Kl. 13:00
Ringsted IF FC Nakskov Ringsted Stadion Resultatformidling
323229
11 27-10-18
Kl. 14:00
Haslev FC Tuse IF HFC's Klubhus Resultatformidling
323226
11 27-10-18
Kl. 14:30
Køge BK Nykøbing FC Køge Stadion Resultatformidling
323228
11 27-10-18
Kl. 15:00
DMI RB 1906 DMI´s anlæg Resultatformidling
323230
11 28-10-18
Kl. 11:00
Slagelse B&I Køge Nord FC Slagelse Stadion Resultatformidling
323235
12 30-03-19
Kl. 12:00
Slagelse B&I Tuse IF Slagelse Stadion Resultatformidling
323236
12 30-03-19
Kl. 12:00
Ringsted IF Nykøbing FC Ringsted Stadion Resultatformidling
323234
12 30-03-19
Kl. 14:00
Haslev FC RB 1906 HFC's Klubhus Resultatformidling
323232
12 30-03-19
Kl. 14:30
Køge BK Køge Nord FC Køge Stadion Resultatformidling
323233
12 30-03-19
Kl. 15:30
DMI Greve Fodbold DMI´s anlæg Resultatformidling
323237
12 30-03-19
Kl. 15:30
FC Nakskov Herlufsholm GF OK+ stadion Resultatformidling
323240
13 Fr 05-04-19
Kl. 18:30
Herlufsholm GF DMI Herlufsholm Stadion Resultatformidling
323239
13 06-04-19
Kl. 11:00
Greve Fodbold Haslev FC Greve Idræts Center Resultatformidling
323238
13 06-04-19
Kl. 15:00
Nykøbing FC FC Nakskov NFC Anlæg Syd Resultatformidling
323241
13 06-04-19
Kl. 15:30
RB 1906 Slagelse B&I Roskilde Idrætspark Resultatformidling
323242
13 06-04-19
Kl. 15:30
Tuse IF Køge BK Tusehallen Resultatformidling
323243
13 06-04-19
Kl. 15:30
Køge Nord FC Ringsted IF Rishøj Stadion Resultatformidling
323247
14 13-04-19
Kl. 12:00
Slagelse B&I Greve Fodbold Slagelse Stadion Resultatformidling
323248
14 13-04-19
Kl. 12:00
Ringsted IF Tuse IF Ringsted Stadion Resultatformidling
323246
14 13-04-19
Kl. 14:00
Haslev FC DMI HFC's Klubhus Resultatformidling
323244
14 13-04-19
Kl. 14:30
Køge BK RB 1906 Køge Stadion Resultatformidling
323245
14 13-04-19
Kl. 15:00
Nykøbing FC Herlufsholm GF NFC Anlæg Syd Resultatformidling
323249
14 13-04-19
Kl. 15:30
FC Nakskov Køge Nord FC OK+ stadion Resultatformidling
323251
15 Fr 19-04-19
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Haslev FC Herlufsholm Stadion Resultatformidling
323250
15 20-04-19
Kl. 11:00
Greve Fodbold Køge BK Greve Idræts Center Resultatformidling
323252
15 20-04-19
Kl. 15:30
DMI Slagelse B&I DMI´s anlæg Resultatformidling
323253
15 20-04-19
Kl. 15:30
RB 1906 Ringsted IF Roskilde Idrætspark Resultatformidling
323254
15 20-04-19
Kl. 15:30
Tuse IF FC Nakskov Tusehallen Resultatformidling
323255
15 20-04-19
Kl. 15:30
Køge Nord FC Nykøbing FC Rishøj Stadion Resultatformidling
323258
16 27-04-19
Kl. 12:00
Slagelse B&I Haslev FC Slagelse Stadion Resultatformidling
323260
16 27-04-19
Kl. 12:00
Ringsted IF Greve Fodbold Ringsted Stadion Resultatformidling
323256
16 27-04-19
Kl. 14:30
Køge BK DMI Køge Stadion Resultatformidling
323257
16 27-04-19
Kl. 15:00
Nykøbing FC Tuse IF NFC Anlæg Syd Resultatformidling
323261
16 27-04-19
Kl. 15:30
FC Nakskov RB 1906 OK+ stadion Resultatformidling
323259
16 27-04-19
Kl. 15:30
Køge Nord FC Herlufsholm GF Rishøj Stadion Resultatformidling
323263
17 Fr 03-05-19
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Slagelse B&I Herlufsholm Stadion Resultatformidling
323262
17 04-05-19
Kl. 11:00
Greve Fodbold FC Nakskov Greve Idræts Center Resultatformidling
323266
17 04-05-19
Kl. 14:00
Haslev FC Køge BK HFC's Klubhus Resultatformidling
323267
17 04-05-19
Kl. 15:30
Tuse IF Køge Nord FC Tusehallen Resultatformidling
323264
17 04-05-19
Kl. 15:30
DMI Ringsted IF DMI´s anlæg Resultatformidling
323265
17 04-05-19
Kl. 15:30
RB 1906 Nykøbing FC Roskilde Idrætspark Resultatformidling
323272
18 11-05-19
Kl. 12:00
Ringsted IF Haslev FC Ringsted Stadion Resultatformidling
323268
18 11-05-19
Kl. 14:30
Køge BK Slagelse B&I Køge Stadion Resultatformidling
323269
18 11-05-19
Kl. 15:00
Nykøbing FC Greve Fodbold NFC Anlæg Syd Resultatformidling
323270
18 11-05-19
Kl. 15:30
Tuse IF Herlufsholm GF Tusehallen Resultatformidling
323271
18 11-05-19
Kl. 15:30
Køge Nord FC RB 1906 Rishøj Stadion Resultatformidling
323273
18 11-05-19
Kl. 15:30
FC Nakskov DMI OK+ stadion Resultatformidling
323275
19 Fr 17-05-19
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Køge BK Herlufsholm Stadion Resultatformidling
323274
19 18-05-19
Kl. 11:00
Greve Fodbold Køge Nord FC Greve Idræts Center Resultatformidling
323279
19 18-05-19
Kl. 12:00
Slagelse B&I Ringsted IF Slagelse Stadion Resultatformidling
323278
19 18-05-19
Kl. 14:00
Haslev FC FC Nakskov HFC's Klubhus Resultatformidling
323276
19 18-05-19
Kl. 15:30
DMI Nykøbing FC DMI´s anlæg Resultatformidling
323277
19 18-05-19
Kl. 15:30
RB 1906 Tuse IF Roskilde Idrætspark Resultatformidling
323284
20 25-05-19
Kl. 12:00
Ringsted IF Køge BK Ringsted Stadion Resultatformidling
323280
20 25-05-19
Kl. 15:00
Nykøbing FC Haslev FC NFC Anlæg Syd Resultatformidling
323281
20 25-05-19
Kl. 15:30
RB 1906 Herlufsholm GF Roskilde Idrætspark Resultatformidling
323282
20 25-05-19
Kl. 15:30
Tuse IF Greve Fodbold Tusehallen Resultatformidling
323283
20 25-05-19
Kl. 15:30
Køge Nord FC DMI Rishøj Stadion Resultatformidling
323285
20 25-05-19
Kl. 15:30
FC Nakskov Slagelse B&I OK+ stadion Resultatformidling
323343
21 01-06-19
Kl. 11:00
Greve Fodbold RB 1906 Greve Idræts Center Resultatformidling
323346
21 01-06-19
Kl. 12:00
Slagelse B&I Nykøbing FC Slagelse Stadion Resultatformidling
323347
21 01-06-19
Kl. 12:00
Ringsted IF Herlufsholm GF Ringsted Stadion Resultatformidling
323345
21 01-06-19
Kl. 14:00
Haslev FC Køge Nord FC HFC's Klubhus Resultatformidling
323342
21 01-06-19
Kl. 14:30
Køge BK FC Nakskov Køge Stadion Resultatformidling
323344
21 01-06-19
Kl. 15:30
DMI Tuse IF DMI´s anlæg Resultatformidling
323348
22 08-06-19
Kl. 15:30
Nykøbing FC Køge BK NFC Anlæg Syd Resultatformidling
323349
22 08-06-19
Kl. 15:30
Herlufsholm GF Greve Fodbold Herlufsholm Stadion Resultatformidling
323350
22 08-06-19
Kl. 15:30
RB 1906 DMI Roskilde Idrætspark Resultatformidling
323351
22 08-06-19
Kl. 15:30
Tuse IF Haslev FC Tusehallen Resultatformidling
323352
22 08-06-19
Kl. 15:30
Køge Nord FC Slagelse B&I Rishøj Stadion Resultatformidling
323353
22 08-06-19
Kl. 15:30
FC Nakskov Ringsted IF OK+ stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:
De to 1´ere spiller Finale lørdag den 15. juni 2019 kl. 15.00. Bedst pointgennemsnit har hjemmebane i finalen

Oprykningsspil for 2´erne: 

Læs mere her Oprykningsspil