Serie 4, Pulje 10

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
840335
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 15:00
Faxe BK Gørslev IF Faxe Stadion 0-2
840337
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 15:30
Hellested IF Benløse IF Hellested Stadion 1-0
840332
Kampfakta
1 19-08-18
Kl. 13:00
Bjæverskov IF "Frem" Lellinge IF Borup Stadion, kunstgræs 2-1
840333
Kampfakta
1 19-08-18
Kl. 15:00
Herfølge BK Karise IK Herfølge Stadion 0-5
840343
Kampfakta
2 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
DLF-Terslev Bjæverskov IF "Frem" Terslev Stadion 1-5
840338
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 13:00
Benløse IF Kværkeby IF Benløsehallen 1-2
840340
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 14:00
Gørslev IF Herfølge BK Borup Stadion, kunstgræs 2-3
840342
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 14:00
Lellinge IF Hellested IF Lellinge Stadion 0-4
840348
Kampfakta
3 Fr 31-08-18
Kl. 18:30
Kværkeby IF Lellinge IF Kværkeby Stadion 4-2
840345
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Bjæverskov IF "Frem" Endeslev-Vråby Stadion 1-3
840346
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 15:00
Karise IK Gørslev IF Karise Stadion 1-2
840347
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 15:00
Faxe BK Benløse IF Faxe Stadion 4-3
881225
Kampfakta
4 Fr 07-09-18
Kl. 18:00
DLF-Terslev Kværkeby IF Terslev Stadion 2-4
881221
Kampfakta
4 08-09-18
Kl. 12:00
Bjæverskov IF "Frem" Hellested IF Bjæverskov Stadion 4-1
881222
Kampfakta
4 08-09-18
Kl. 14:00
Gørslev IF Endeslev-Vråby IF Gørslev Stadion 4-0
881220
4 08-09-18
Kl. 15:00
Benløse IF Herfølge BK Benløsehallen UHT!
881231
Kampfakta
5 Fr 14-09-18
Kl. 17:45
Kværkeby IF Bjæverskov IF "Frem" Kværkeby Stadion 6-3
881230
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 14:00
Gørslev IF Oversidder Gørslev Stadion
881227
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Hellested IF Endeslev-Vråby Stadion 2-2
881228
5 15-09-18
Kl. 15:00
Karise IK Benløse IF Karise Stadion 2-1
881229
5 15-09-18
Kl. 15:00
Faxe BK DLF-Terslev Faxe Stadion 1-0
881226
Kampfakta
5 16-09-18
Kl. 15:00
Herfølge BK Lellinge IF Herfølge Stadion 2-2
881223
Kampfakta
4 To 20-09-18
Kl. 20:00
Oversidder Karise IK
881237
Kampfakta
6 Fr 21-09-18
Kl. 18:30
DLF-Terslev Herfølge BK Terslev Stadion 3-3
881233
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 12:00
Bjæverskov IF "Frem" Faxe BK Bjæverskov Stadion 4-2
881232
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 13:00
Benløse IF Gørslev IF Benløsehallen 4-0
881236
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 14:00
Lellinge IF Karise IK Lellinge Stadion 2-1
881235
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 15:30
Hellested IF Kværkeby IF Hellested Stadion 1-1
840334
Kampfakta
1 Ti 25-09-18
Kl. 19:00
Endeslev-Vråby IF DLF-Terslev Endeslev-Vråby Stadion 2-1
840341
Kampfakta
2 Ti 25-09-18
Kl. 20:15
Oversidder Faxe BK
881242
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 14:00
Gørslev IF Lellinge IF Gørslev Stadion 4-1
881239
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Kværkeby IF Endeslev-Vråby Stadion 1-0
881240
7 29-09-18
Kl. 15:00
Karise IK DLF-Terslev Karise Stadion UHT!
881241
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 15:00
Faxe BK Hellested IF Faxe Stadion 1-8
881243
7 29-09-18
Kl. 15:30
Oversidder Benløse IF
881238
Kampfakta
7 30-09-18
Kl. 15:00
Herfølge BK Bjæverskov IF "Frem" Herfølge Stadion 1-2
840344
3 On 03-10-18
Kl. 19:00
Herfølge BK Oversidder Herfølge Stadion Kunst
881245
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 12:00
Bjæverskov IF "Frem" Karise IK Bjæverskov Stadion 0-4
881244
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 13:00
Benløse IF Endeslev-Vråby IF Benløsehallen 2-2
881246
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 14:00
Kværkeby IF Faxe BK Kværkeby Stadion 4-1
881248
8 06-10-18
Kl. 14:00
Lellinge IF Oversidder Lellinge Stadion
881247
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 15:30
Hellested IF Herfølge BK Hellested Stadion 4-1
881250
Kampfakta
9 13-10-18
Kl. 13:00
Benløse IF Lellinge IF Benløsehallen 2-0
881254
Kampfakta
9 13-10-18
Kl. 14:00
Gørslev IF Bjæverskov IF "Frem" Gørslev Stadion 5-0
881252
Kampfakta
9 13-10-18
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Faxe BK Endeslev-Vråby Stadion 3-1
881253
9 13-10-18
Kl. 15:00
Karise IK Hellested IF Karise Stadion 1-0
881255
9 13-10-18
Kl. 15:30
Oversidder DLF-Terslev
881251
Kampfakta
9 14-10-18
Kl. 15:00
Herfølge BK Kværkeby IF Herfølge Stadion 3-4
881261
Kampfakta
10 20-10-18
Kl. 13:30
DLF-Terslev Benløse IF Terslev Stadion 0-7
881259
Kampfakta
10 20-10-18
Kl. 14:00
Kværkeby IF Karise IK Kværkeby Stadion 3-0
881256
10 20-10-18
Kl. 15:00
Bjæverskov IF "Frem" Oversidder Bjæverskov Stadion
881257
Kampfakta
10 20-10-18
Kl. 15:00
Endeslev-Vråby IF Lellinge IF Endeslev-Vråby Stadion 5-0
881258
Kampfakta
10 20-10-18
Kl. 15:00
Faxe BK Herfølge BK Faxe Stadion 0-6
881260
Kampfakta
10 20-10-18
Kl. 15:30
Hellested IF Gørslev IF Hellested Stadion 3-0
840349
Kampfakta
3 Ti 23-10-18
Kl. 19:00
DLF-Terslev Hellested IF Terslev Stadion 1-6
881364
Kampfakta
11 27-10-18
Kl. 13:00
Benløse IF Bjæverskov IF "Frem" Benløsehallen 2-1
881368
11 27-10-18
Kl. 13:00
Oversidder Hellested IF
881369
11 27-10-18
Kl. 14:00
Lellinge IF DLF-Terslev Lellinge Stadion 3-1
881367
11 27-10-18
Kl. 14:00
Gørslev IF Kværkeby IF Gørslev Stadion 3-0
881366
11 27-10-18
Kl. 15:00
Karise IK Faxe BK Karise Stadion 2-1
881365
Kampfakta
11 28-10-18
Kl. 13:15
Herfølge BK Endeslev-Vråby IF Herfølge Stadion 2-7
840339
Kampfakta
2 03-11-18
Kl. 13:00
Karise IK Endeslev-Vråby IF Karise Stadion 1-5
840336
1 03-11-18
Kl. 13:00
Kværkeby IF Oversidder Kværkeby Stadion
881224
4 03-11-18
Kl. 14:30
Lellinge IF Faxe BK Lellinge Stadion 5-0
881249
Kampfakta
8 On 21-11-18
Kl. 19:00
DLF-Terslev Gørslev IF Haslev Kunstbane 0-8
881234
6 30-03-19
Kl. 15:30
Oversidder Endeslev-Vråby IF
881370
12 06-04-19
Kl. 13:00
Benløse IF Hellested IF Benløsehallen Resultatformidling
896233
12 06-04-19
Kl. 14:30
DLF-Terslev Endeslev-Vråby IF Terslev Stadion Resultatformidling
881371
12 06-04-19
Kl. 15:00
Karise IK Herfølge BK Karise Stadion Resultatformidling
881373
12 06-04-19
Kl. 15:30
Oversidder Kværkeby IF
881374
12 06-04-19
Kl. 15:30
Lellinge IF Bjæverskov IF "Frem" Lellinge Stadion Resultatformidling
881372
12 06-04-19
Kl. 16:00
Gørslev IF Faxe BK Gørslev Stadion Resultatformidling
896238
13 Fr 12-04-19
Kl. 18:30
Kværkeby IF Benløse IF Kværkeby Stadion Resultatformidling
896236
13 13-04-19
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Karise IK Endeslev-Vråby Stadion Resultatformidling
896237
13 13-04-19
Kl. 15:00
Faxe BK Oversidder Faxe Stadion
896234
13 13-04-19
Kl. 15:00
Bjæverskov IF "Frem" DLF-Terslev Bjæverskov Stadion Resultatformidling
896239
13 13-04-19
Kl. 15:30
Hellested IF Lellinge IF Hellested Stadion Resultatformidling
896235
13 14-04-19
Kl. 15:00
Herfølge BK Gørslev IF Herfølge Stadion Resultatformidling
896240
14 20-04-19
Kl. 13:00
Benløse IF Faxe BK Benløsehallen Resultatformidling
896241
14 20-04-19
Kl. 15:00
Bjæverskov IF "Frem" Endeslev-Vråby IF Bjæverskov Stadion Resultatformidling
896243
14 20-04-19
Kl. 15:30
Oversidder Herfølge BK
896244
14 20-04-19
Kl. 15:30
Lellinge IF Kværkeby IF Lellinge Stadion Resultatformidling
896245
14 20-04-19
Kl. 15:30
Hellested IF DLF-Terslev Hellested Stadion Resultatformidling
896242
14 20-04-19
Kl. 16:00
Gørslev IF Karise IK Gørslev Stadion Resultatformidling
896250
15 Fr 26-04-19
Kl. 18:30
Kværkeby IF DLF-Terslev Kværkeby Stadion Resultatformidling
896247
15 27-04-19
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Gørslev IF Endeslev-Vråby Stadion Resultatformidling
896248
15 27-04-19
Kl. 15:00
Karise IK Oversidder Karise Stadion
896249
15 27-04-19
Kl. 15:00
Faxe BK Lellinge IF Faxe Stadion Resultatformidling
896251
15 27-04-19
Kl. 15:30
Hellested IF Bjæverskov IF "Frem" Hellested Stadion Resultatformidling
896246
15 28-04-19
Kl. 15:00
Benløse IF Herfølge BK Benløsehallen Resultatformidling
896252
16 04-05-19
Kl. 13:00
Benløse IF Karise IK Benløsehallen Resultatformidling
896411
16 04-05-19
Kl. 14:30
DLF-Terslev Faxe BK Terslev Stadion Resultatformidling
896253
16 04-05-19
Kl. 15:00
Bjæverskov IF "Frem" Kværkeby IF Bjæverskov Stadion Resultatformidling
896254
16 04-05-19
Kl. 15:30
Oversidder Gørslev IF
896255
16 04-05-19
Kl. 15:30
Hellested IF Endeslev-Vråby IF Hellested Stadion Resultatformidling
896256
16 04-05-19
Kl. 15:30
Lellinge IF Herfølge BK Lellinge Stadion Resultatformidling
896664
17 Fr 10-05-19
Kl. 18:30
Kværkeby IF Hellested IF Kværkeby Stadion Resultatformidling
896660
17 11-05-19
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Oversidder Endeslev-Vråby Stadion
896661
17 11-05-19
Kl. 15:00
Karise IK Lellinge IF Karise Stadion Resultatformidling
896662
17 11-05-19
Kl. 15:00
Faxe BK Bjæverskov IF "Frem" Faxe Stadion Resultatformidling
896663
17 11-05-19
Kl. 16:00
Gørslev IF Benløse IF Gørslev Stadion Resultatformidling
896659
17 12-05-19
Kl. 15:00
Herfølge BK DLF-Terslev Herfølge Stadion Resultatformidling
896667
18 Fr 17-05-19
Kl. 18:30
Kværkeby IF Endeslev-Vråby IF Kværkeby Stadion Resultatformidling
896665
18 18-05-19
Kl. 13:00
Benløse IF Oversidder Benløsehallen
896670
18 18-05-19
Kl. 14:30
DLF-Terslev Karise IK Terslev Stadion Resultatformidling
896666
18 18-05-19
Kl. 15:00
Bjæverskov IF "Frem" Herfølge BK Bjæverskov Stadion Resultatformidling
896668
18 18-05-19
Kl. 15:30
Hellested IF Faxe BK Hellested Stadion Resultatformidling
896669
18 18-05-19
Kl. 15:30
Lellinge IF Gørslev IF Lellinge Stadion Resultatformidling
896672
19 25-05-19
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Benløse IF Endeslev-Vråby Stadion Resultatformidling
896673
19 25-05-19
Kl. 15:00
Karise IK Bjæverskov IF "Frem" Karise Stadion Resultatformidling
896674
19 25-05-19
Kl. 15:00
Faxe BK Kværkeby IF Faxe Stadion Resultatformidling
896676
19 25-05-19
Kl. 15:30
Oversidder Lellinge IF
896675
19 25-05-19
Kl. 16:00
Gørslev IF DLF-Terslev Gørslev Stadion Resultatformidling
896671
19 26-05-19
Kl. 15:00
Herfølge BK Hellested IF Herfølge Stadion Resultatformidling
896679
20 Fr 31-05-19
Kl. 18:30
Kværkeby IF Herfølge BK Kværkeby Stadion Resultatformidling
896682
20 01-06-19
Kl. 14:30
DLF-Terslev Oversidder Terslev Stadion
896677
20 01-06-19
Kl. 15:00
Bjæverskov IF "Frem" Gørslev IF Bjæverskov Stadion Resultatformidling
896678
20 01-06-19
Kl. 15:00
Faxe BK Endeslev-Vråby IF Faxe Stadion Resultatformidling
896680
20 01-06-19
Kl. 15:30
Hellested IF Karise IK Hellested Stadion Resultatformidling
896681
20 01-06-19
Kl. 15:30
Lellinge IF Benløse IF Lellinge Stadion Resultatformidling
896683
21 08-06-19
Kl. 13:00
Benløse IF DLF-Terslev Benløsehallen Resultatformidling
896685
21 08-06-19
Kl. 15:00
Karise IK Kværkeby IF Karise Stadion Resultatformidling
896687
21 08-06-19
Kl. 15:30
Oversidder Bjæverskov IF "Frem"
896688
21 08-06-19
Kl. 15:30
Lellinge IF Endeslev-Vråby IF Lellinge Stadion Resultatformidling
896686
21 08-06-19
Kl. 16:00
Gørslev IF Hellested IF Gørslev Stadion Resultatformidling
896684
21 09-06-19
Kl. 15:00
Herfølge BK Faxe BK Herfølge Stadion Resultatformidling
896689
22 Fr 14-06-19
Kl. 19:00
Bjæverskov IF "Frem" Benløse IF Bjæverskov Stadion Resultatformidling
896690
22 Fr 14-06-19
Kl. 19:00
Endeslev-Vråby IF Herfølge BK Endeslev-Vråby Stadion Resultatformidling
896691
22 Fr 14-06-19
Kl. 19:00
Faxe BK Karise IK Faxe Stadion Resultatformidling
906903
22 Fr 14-06-19
Kl. 19:00
Kværkeby IF Gørslev IF Kværkeby Stadion Resultatformidling
906904
22 Fr 14-06-19
Kl. 19:00
Hellested IF Oversidder Hellested Stadion
906905
22 Fr 14-06-19
Kl. 19:00
DLF-Terslev Lellinge IF Terslev Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til VinterBold senest den 9. oktober.
Læs mere her: VinterBold 

Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 20. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 23. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2