8-Kvindesenior 1 - Efterår, Pulje 6

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
710530
Kampfakta
1 Ma 13-08-18
Kl. 19:00
Ny Kappel BK 07 Horslunde Kappel stadion 0-6
710532
1 Ti 14-08-18
Kl. 19:00
B. Frem Oversidder Inges Auto Park
710529
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
B 1990 Branderslev IF Nysted Stadion 1-3
710528
1 On 15-08-18
Kl. 19:00
Væggerløse TGB Garant Arena 1-1
710531
1 To 16-08-18
Kl. 19:00
DMI SIF DMI´s anlæg 3-0
710534
2 Ti 21-08-18
Kl. 19:00
TGB DMI TGB´s anlæg 2-1
710535
2 Ti 21-08-18
Kl. 19:00
Branderslev IF Væggerløse Branderslev stadion 1-3
710537
2 Ti 21-08-18
Kl. 19:00
Oversidder Ny Kappel BK 07
710536
2 On 22-08-18
Kl. 18:15
Horslunde B 1990 Horslunde stadion 0-0
710533
2 On 22-08-18
Kl. 19:00
SIF B. Frem Strandgårdens Park 5-0
710541
3 Ma 27-08-18
Kl. 18:45
DMI Branderslev IF DMI´s anlæg 4-1
710539
3 Ti 28-08-18
Kl. 18:45
Væggerløse Horslunde Garant Arena 3-0
729744
Kampfakta
3 Ti 28-08-18
Kl. 18:45
B. Frem Ny Kappel BK 07 Inges Auto Park 5-0
710540
3 On 29-08-18
Kl. 17:30
B 1990 Oversidder Nysted Stadion
710538
3 On 29-08-18
Kl. 18:45
SIF TGB Strandgårdens Park 2-1
729750
Kampfakta
4 Ma 03-09-18
Kl. 18:30
Ny Kappel BK 07 B 1990 Kappel stadion 0-4
729836
4 Ti 04-09-18
Kl. 18:30
Oversidder Væggerløse
729747
4 On 05-09-18
Kl. 18:30
TGB B. Frem TGB´s anlæg 4-0
729749
4 On 05-09-18
Kl. 18:30
Branderslev IF SIF Branderslev stadion 1-1
729751
4 On 05-09-18
Kl. 18:30
Horslunde DMI Horslunde stadion 0-6
733452
5 Ti 11-09-18
Kl. 18:15
B. Frem B 1990 Inges Auto Park 3-1
729837
5 On 12-09-18
Kl. 18:15
SIF Horslunde Strandgårdens Park 5-0
733433
Kampfakta
5 On 12-09-18
Kl. 18:15
Væggerløse Ny Kappel BK 07 Garant Arena 9-0
733434
5 On 12-09-18
Kl. 18:15
TGB Branderslev IF TGB´s anlæg 2-2
733436
5 To 13-09-18
Kl. 18:15
DMI Oversidder DMI´s anlæg
733454
6 Ma 17-09-18
Kl. 18:00
Branderslev IF B. Frem Branderslev stadion 2-1
733455
Kampfakta
6 Ma 17-09-18
Kl. 18:00
Ny Kappel BK 07 DMI Kappel stadion 0-9
733464
6 Ti 18-09-18
Kl. 18:00
Oversidder SIF
733453
6 On 19-09-18
Kl. 17:30
B 1990 Væggerløse Nysted Stadion 1-2
733463
6 On 19-09-18
Kl. 18:00
Horslunde TGB Horslunde stadion 0-9
733467
7 Ma 24-09-18
Kl. 17:45
Branderslev IF Horslunde Branderslev stadion UHT!
733817
7 Ti 25-09-18
Kl. 17:45
B. Frem Væggerløse Inges Auto Park 0-3
733465
7 On 26-09-18
Kl. 17:45
SIF Ny Kappel BK 07 Strandgårdens Park UHT!
733468
7 On 26-09-18
Kl. 18:30
DMI B 1990 DMI´s anlæg 9-0
733466
7 On 26-09-18
Kl. 19:00
TGB Oversidder TGB´s anlæg
775246
8 Ma 01-10-18
Kl. 17:30
Ny Kappel BK 07 TGB Kappel stadion HHT!
775308
8 Ti 02-10-18
Kl. 17:30
B. Frem Horslunde Inges Auto Park UHT!
775310
8 Ti 02-10-18
Kl. 17:30
Oversidder Branderslev IF
775160
8 On 03-10-18
Kl. 17:30
Væggerløse DMI Garant Arena 0-3
775245
8 On 03-10-18
Kl. 17:30
B 1990 SIF Nysted Stadion 0-6
780840
9 Ti 09-10-18
Kl. 17:45
Horslunde Oversidder Horslunde stadion
775311
9 On 10-10-18
Kl. 17:15
SIF Væggerløse Strandgårdens Park 0-1
780833
Kampfakta
9 On 10-10-18
Kl. 17:15
Branderslev IF Ny Kappel BK 07 Branderslev stadion 6-0
780838
9 To 11-10-18
Kl. 18:00
DMI B. Frem DMI´s anlæg 5-3
780680
9 To 11-10-18
Kl. 18:30
TGB B 1990 TGB´s anlæg 5-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til VinterBold senest den 9. oktober.
Læs mere her: VinterBold