U11 Piger A/B (08) 8M - Efterår 2018, Pulje 119 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 25-08-18 - TSI's Baneanlæg - Arrangør: TSI/Stenum
288341
Kl. 10:00 TSI/Stenum Bindslev/Tversted IF
288342
Kl. 10:40 Bindslev/Tversted IF Tårs/Ugilt IF
288343
Kl. 11:20 Tårs/Ugilt IF TSI/Stenum
Lørdag 25-08-18 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
288338
Kl. 10:00 Brønderslev IF Skibsby-Højene IF
288339
Kl. 10:40 Skibsby-Højene IF Fortuna Hjørring
288340
Kl. 11:20 Fortuna Hjørring Brønderslev IF
Lørdag 01-09-18 - Landlyst Idrætsanlæg - Arrangør: Fortuna Hjørring
288344
Kl. 10:00 Fortuna Hjørring Bindslev/Tversted IF
288345
Kl. 10:00 TSI/Stenum Skibsby-Højene IF
288346
Kl. 10:40 Skibsby-Højene IF Tårs/Ugilt IF
288347
Kl. 10:40 Bindslev/Tversted IF Brønderslev IF
288348
Kl. 11:20 Brønderslev IF TSI/Stenum
288349
Kl. 11:20 Fortuna Hjørring Tårs/Ugilt IF
Søndag 16-09-18 - Højene Hallen - Arrangør: Skibsby-Højene IF
288332
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Bindslev/Tversted IF 1
288333
Kl. 10:00 Tårs/Ugilt IF Fortuna Hjørring 1
288334
Kl. 10:40 Bindslev/Tversted IF Brønderslev IF 1
288335
Kl. 10:40 Fortuna Hjørring TSI/Stenum 1
288336
Kl. 11:20 Brønderslev IF Tårs/Ugilt IF 1
288337
Kl. 11:20 TSI/Stenum Skibsby-Højene IF 1
Torsdag 20-09-18 - Bindslev Stadion - Arrangør: Bindslev/Tversted IF
288353
Kl. 17:30 Bindslev/Tversted IF TSI/Stenum 1
288354
Kl. 18:10 TSI/Stenum Tårs/Ugilt IF 1
288355
Kl. 18:50 Tårs/Ugilt IF Bindslev/Tversted IF 1
Lørdag 22-09-18 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
288350
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Brønderslev IF
288351
Kl. 10:40 Fortuna Hjørring Skibsby-Højene IF
288352
Kl. 11:20 Brønderslev IF Fortuna Hjørring
Lørdag 29-09-18 - Tårs Hallen - Arrangør: Tårs/Ugilt IF
288356
Kl. 10:00 Fortuna Hjørring Bindslev/Tversted IF
288357
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Tårs/Ugilt IF
288358
Kl. 10:40 Bindslev/Tversted IF Skibsby-Højene IF
288359
Kl. 10:40 TSI/Stenum Brønderslev IF
288360
Kl. 11:20 Brønderslev IF Tårs/Ugilt IF
288361
Kl. 11:20 TSI/Stenum Fortuna Hjørring
Lørdag 06-10-18 - Højene Hallen - Arrangør: Skibsby-Højene IF
288362
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF Brønderslev IF
288363
Kl. 10:40 Brønderslev IF Fortuna Hjørring
288364
Kl. 11:20 Fortuna Hjørring Skibsby-Højene IF
Lørdag 06-10-18 - TSI's Baneanlæg - Arrangør: TSI/Stenum
288365
Kl. 10:00 TSI/Stenum Bindslev/Tversted IF
288366
Kl. 10:40 Bindslev/Tversted IF Tårs/Ugilt IF
288367
Kl. 11:20 Tårs/Ugilt IF TSI/Stenum
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910