U10 Drenge C (09) 5M - Weekend/Efterår 2018, Pulje 213 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 18-08-18 - Thorup Stadion - Arrangør: Thorup/Klim B
258615
Kl. 10:00 Thorup/Klim B Aabybro IF
258616
Kl. 10:00 Fjerritslev IF Thise IF 1 !
258617
Kl. 10:40 Thise IF Øster Han Herred 1 !
258618
Kl. 10:40 Aabybro IF Fjerritslev IF
258619
Kl. 11:20 Øster Han Herred Thorup/Klim B
Søndag 19-08-18 - Biersted IF`s Anlæg - Arrangør: Biersted IF
258620
Kl. 10:00 Biersted IF Ørebro B
258621
Kl. 10:00 Brønderslev IF Gjøl B
258622
Kl. 10:40 Gjøl B Trekroner/Skovsgård
258623
Kl. 10:40 Ørebro B Brønderslev IF
258624
Kl. 11:20 Trekroner/Skovsgård Biersted IF
Lørdag 25-08-18 - Aabybro Idrætscenter - Arrangør: Aabybro IF
258625
Kl. 10:00 Aabybro IF Gjøl B
258626
Kl. 10:00 Ørebro B Trekroner/Skovsgård
258627
Kl. 10:40 Trekroner/Skovsgård Øster Han Herred
258628
Kl. 10:40 Gjøl B Ørebro B
258629
Kl. 11:20 Øster Han Herred Aabybro IF
Lørdag 25-08-18 - Fjerritslev Stadion - Arrangør: Fjerritslev IF
258630
Kl. 10:00 Fjerritslev IF Brønderslev IF
258631
Kl. 10:00 Thorup/Klim B Biersted IF
258632
Kl. 10:40 Biersted IF Thise IF
258633
Kl. 10:40 Brønderslev IF Thorup/Klim B
258634
Kl. 11:20 Thise IF Fjerritslev IF
Lørdag 01-09-18 - Brovst IF´s Anlæg - Arrangør: Brovst IF
258635
Kl. 10:00 Øster Han Herred Ørebro B 1
258636
Kl. 10:00 Fjerritslev IF Trekroner/Skovsgård
258637
Kl. 10:40 Trekroner/Skovsgård Thise IF 1 !
258638
Kl. 10:40 Ørebro B Fjerritslev IF
258639
Kl. 11:20 Thise IF Øster Han Herred 1 !
Lørdag 01-09-18 - Arena Kop & Kande - Arrangør: Brønderslev IF
258640
Kl. 10:00 Brønderslev IF Aabybro IF
258641
Kl. 10:00 Biersted IF Gjøl B
258642
Kl. 10:40 Gjøl B Thorup/Klim B
258643
Kl. 10:40 Aabybro IF Biersted IF
258644
Kl. 11:20 Thorup/Klim B Brønderslev IF
Lørdag 22-09-18 - Bruuns Arena, Thise - Arrangør: Thise IF
258645
Kl. 10:00 Thise IF Thorup/Klim B 1 !
258646
Kl. 10:00 Fjerritslev IF Gjøl B !
258654
Kl. 10:40 Gjøl B Brønderslev IF
258655
Kl. 10:40 Thorup/Klim B Fjerritslev IF 1 !
258656
Kl. 11:20 Brønderslev IF Thise IF
Lørdag 22-09-18 - Ørebro Stadion - Arrangør: Ørebro B
258657
Kl. 10:00 Ørebro B Aabybro IF
258658
Kl. 10:00 Øster Han Herred Biersted IF
258659
Kl. 10:40 Biersted IF Trekroner/Skovsgård
258662
Kl. 10:40 Aabybro IF Øster Han Herred
258727
Kl. 11:20 Trekroner/Skovsgård Ørebro B
Lørdag 29-09-18 - Gjøl B`s Baner - Arrangør: Gjøl B
258728
Kl. 10:00 Gjøl B Thise IF
258729
Kl. 10:00 Biersted IF Thorup/Klim B 1
258730
Kl. 10:40 Thorup/Klim B Ørebro B
258731
Kl. 10:40 Thise IF Biersted IF 1
258732
Kl. 11:20 Ørebro B Gjøl B
Lørdag 29-09-18 - Skovsgård Stadion - Arrangør: Skovsgaard B
258733
Kl. 10:00 Trekroner/Skovsgård Fjerritslev IF !
258734
Kl. 10:00 Øster Han Herred Brønderslev IF
258735
Kl. 10:40 Brønderslev IF Aabybro IF
258736
Kl. 10:40 Fjerritslev IF Øster Han Herred !
258737
Kl. 11:20 Aabybro IF Trekroner/Skovsgård
Lørdag 06-10-18 - Ørebro Stadion - Arrangør: Ørebro B
258738
Kl. 10:00 Ørebro B Thise IF 1 !
259701
Kl. 10:00 Brønderslev IF Trekroner/Skovsgård
259702
Kl. 10:40 Trekroner/Skovsgård Thorup/Klim B
259703
Kl. 10:40 Thise IF Brønderslev IF 1 !
259704
Kl. 11:20 Thorup/Klim B Ørebro B
Lørdag 06-10-18 - Biersted IF`s Anlæg - Arrangør: Biersted IF
259705
Kl. 10:00 Biersted IF Fjerritslev IF
259706
Kl. 10:00 Aabybro IF Gjøl B
259707
Kl. 10:40 Gjøl B Øster Han Herred !
259708
Kl. 10:40 Fjerritslev IF Aabybro IF
259709
Kl. 11:20 Øster Han Herred Biersted IF !
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910