U10 Piger C (09) 5M - Hverdag/Efterår 2018, Pulje 225 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Onsdag 22-08-18 - Højene Hallen - Arrangør: Skibsby-Højene IF
292098
Kl. 17:30 ØVI/TTB Skibsby-Højene IF
292100
Kl. 17:30 Fortuna Hjørring Frederikshavn fI
292161
Kl. 18:10 Frederikshavn fI ØVI/TTB
292163
Kl. 18:10 Skibsby-Højene IF Fortuna Hjørring
Onsdag 22-08-18 - Tårs Hallen - Arrangør: Tårs/Ugilt IF
291472
Kl. 17:30 Tårs/Ugilt IF Vraa/Børglum IF !
292092
Kl. 17:30 IF Skjold Sæby (1) GVL Løkken 1
292094
Kl. 18:10 GVL Løkken Tårs/Ugilt IF
292097
Kl. 18:10 Vraa/Børglum IF IF Skjold Sæby (1) !
Tirsdag 28-08-18 - Sparekassen Vendsyssel Arena, Sæby - Arrangør: IF Skjold Sæby
292164
Kl. 17:30 Tårs/Ugilt IF Skibsby-Højene IF
292165
Kl. 17:30 IF Skjold Sæby (1) Frederikshavn fI
292166
Kl. 18:10 Frederikshavn fI Tårs/Ugilt IF
292167
Kl. 18:10 Skibsby-Højene IF IF Skjold Sæby (1)
Onsdag 29-08-18 - Thorshøj Stadion - Arrangør: Try/Thorshøj B
292168
Kl. 17:30 ØVI/TTB Vraa/Børglum IF !
292169
Kl. 17:30 Fortuna Hjørring GVL Løkken
292170
Kl. 18:10 GVL Løkken ØVI/TTB
292171
Kl. 18:10 Vraa/Børglum IF Fortuna Hjørring !
Tirsdag 04-09-18 - Højene Hallen - Arrangør: Skibsby-Højene IF
292182
Kl. 17:00 Vraa/Børglum IF Skibsby-Højene IF !
292183
Kl. 17:00 GVL Løkken Frederikshavn fI
292184
Kl. 17:40 Frederikshavn fI Vraa/Børglum IF !
292185
Kl. 18:20 Skibsby-Højene IF GVL Løkken
Onsdag 05-09-18 - Landlyst Idrætsanlæg - Arrangør: Fortuna Hjørring
292194
Kl. 17:30 Tårs/Ugilt IF ØVI/TTB
292201
Kl. 17:30 IF Skjold Sæby (1) Fortuna Hjørring
292202
Kl. 18:10 Fortuna Hjørring Tårs/Ugilt IF
292203
Kl. 18:10 ØVI/TTB IF Skjold Sæby (1)
Onsdag 19-09-18 - Løkken Stadion - Arrangør: GVL Løkken
292204
Kl. 17:30 Tårs/Ugilt IF IF Skjold Sæby (1) 1 !
292205
Kl. 17:30 Vraa/Børglum IF GVL Løkken !
292206
Kl. 18:10 GVL Løkken Tårs/Ugilt IF 1 !
292207
Kl. 18:10 IF Skjold Sæby (1) Vraa/Børglum IF 1 ANN!
Onsdag 19-09-18 - Park Empire - Arrangør: Frederikshavn fI
292208
Kl. 17:30 ØVI/TTB Fortuna Hjørring 1
292209
Kl. 17:30 Skibsby-Højene IF Frederikshavn fI 1
292210
Kl. 18:10 Frederikshavn fI ØVI/TTB 1
292211
Kl. 18:10 Fortuna Hjørring Skibsby-Højene IF 1
Onsdag 26-09-18 - Højene Hallen - Arrangør: Skibsby-Højene IF
292212
Kl. 17:30 Skibsby-Højene IF IF Skjold Sæby (1)
292213
Kl. 17:30 Frederikshavn fI GVL Løkken
292214
Kl. 18:10 GVL Løkken Skibsby-Højene IF 1
292215
Kl. 18:10 IF Skjold Sæby (1) Frederikshavn fI 1
Onsdag 26-09-18 - Tårs Hallen - Arrangør: Tårs/Ugilt IF
292216
Kl. 17:30 Tårs/Ugilt IF ØVI/TTB
292217
Kl. 17:30 Vraa/Børglum IF Fortuna Hjørring !
292218
Kl. 18:10 Fortuna Hjørring Tårs/Ugilt IF
296143
Kl. 18:10 ØVI/TTB Vraa/Børglum IF !
Tirsdag 02-10-18 - Højene Hallen - Arrangør: Skibsby-Højene IF
296144
Kl. 17:00 Skibsby-Højene IF Tårs/Ugilt IF
296145
Kl. 17:00 Frederikshavn fI Vraa/Børglum IF !
296146
Kl. 17:40 Tårs/Ugilt IF Frederikshavn fI
296147
Kl. 18:20 Vraa/Børglum IF Skibsby-Højene IF !
Onsdag 03-10-18 - Thorshøj Stadion - Arrangør: Try/Thorshøj B
296148
Kl. 17:30 ØVI/TTB IF Skjold Sæby (1)
296149
Kl. 17:30 GVL Løkken Fortuna Hjørring
296150
Kl. 18:10 Fortuna Hjørring IF Skjold Sæby (1)
296151
Kl. 18:10 GVL Løkken ØVI/TTB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910