U8 Piger (11) 5M - Weekend/Efterår 2018, Pulje 274 (2018)

Komplet kampprogram

Kampnr. Tidspunkt Hjemmehold Udehold Bane Score  
Lørdag 18-08-18 - Thorshøj Stadion - Arrangør: Try/Thorshøj B
315229
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF (2) Try/Thorshøj B !
315230
Kl. 10:00 Sindal IF Kvissel-Ravnshøj IF
315231
Kl. 10:30 Kvissel-Ravnshøj IF Skibsby-Højene IF (2) !
315232
Kl. 10:30 Try/Thorshøj B Sindal IF
Lørdag 18-08-18 - Højene Hallen - Arrangør: Skibsby-Højene IF
314471
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF (1) Fortuna Hjørring
314472
Kl. 10:00 Bagterp IF Bindslev/Tversted IF
314473
Kl. 10:30 Bindslev/Tversted IF Skibsby-Højene IF (1) 1
315228
Kl. 10:30 Fortuna Hjørring Bagterp IF
Lørdag 01-09-18 - Bagterp Idrætsanlæg - Arrangør: Bagterp IF
315233
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF (1) Try/Thorshøj B
315234
Kl. 10:00 Bagterp IF Kvissel-Ravnshøj IF
315235
Kl. 10:30 Kvissel-Ravnshøj IF Skibsby-Højene IF (1)
315236
Kl. 10:30 Try/Thorshøj B Bagterp IF
Lørdag 01-09-18 - Sparekassen Vendsyssel Arena, Sindal - Arrangør: Sindal IF
315237
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF (2) Fortuna Hjørring !
315238
Kl. 10:00 Sindal IF Bindslev/Tversted IF
315239
Kl. 10:30 Bindslev/Tversted IF Skibsby-Højene IF (2) !
315240
Kl. 10:30 Fortuna Hjørring Sindal IF
Lørdag 22-09-18 - Højene Hallen - Arrangør: Skibsby-Højene IF
315245
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF (1) Skibsby-Højene IF (2) !
315246
Kl. 10:00 Bagterp IF Sindal IF
315248
Kl. 10:30 Skibsby-Højene IF (2) Bagterp IF !
315247
Kl. 10:30 Sindal IF Skibsby-Højene IF (1)
Søndag 23-09-18 - Landlyst Idrætsanlæg - Arrangør: Fortuna Hjørring
315241
Kl. 10:00 Fortuna Hjørring Try/Thorshøj B
315242
Kl. 10:00 Bindslev/Tversted IF Kvissel-Ravnshøj IF
315243
Kl. 10:30 Kvissel-Ravnshøj IF Fortuna Hjørring
315244
Kl. 10:30 Try/Thorshøj B Bindslev/Tversted IF
Lørdag 06-10-18 - Bindslev Stadion - Arrangør: Bindslev/Tversted IF
315250
Kl. 10:00 Fortuna Hjørring Bindslev/Tversted IF
315249
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF (1) Bagterp IF
315252
Kl. 10:30 Bagterp IF Fortuna Hjørring 1
315251
Kl. 10:30 Bindslev/Tversted IF Skibsby-Højene IF (1) 1
Lørdag 06-10-18 - Ravnshøj IF's Anlæg - Arrangør: Kvissel-Ravnshøj IF
315254
Kl. 10:00 Try/Thorshøj B Kvissel-Ravnshøj IF
315253
Kl. 10:00 Skibsby-Højene IF (2) Sindal IF !
315256
Kl. 10:30 Sindal IF Try/Thorshøj B
315255
Kl. 10:30 Kvissel-Ravnshøj IF Skibsby-Højene IF (2) !
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller telefon 8939 9910