Herre Serie 1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
187785
1 Fr 17-08-18
Kl. 19:00
SB Tingsted SB´s anlæg 2-4
187788
1 18-08-18
Kl. 13:30
Eskilstrup LUIF Eskilstrup stadion 4-2
187790
Kampfakta
1 19-08-18
Kl. 10:45
ØUB Branderslev IF Øster Ulslev stadion 9-1
187786
Kampfakta
1 19-08-18
Kl. 13:00
TGB Tirsted IK 85 TGB´s anlæg 4-0
187787
Kampfakta
1 19-08-18
Kl. 13:00
NAB B. Frem Burger King Arena Nr. Alslev 3-5
187789
Kampfakta
1 Ti 21-08-18
Kl. 18:45
NFB DMI Kvickly park 1-2
187791
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 13:30
DMI ØUB DMI´s anlæg 3-2
187792
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 13:30
Tirsted IK 85 NAB Tirsted IK 85´s anlæg 1-2
187796
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 13:30
Tingsted NFB Tingsted stadion 2-2
187794
Kampfakta
2 26-08-18
Kl. 10:45
B. Frem Eskilstrup Inges Auto Park 2-3
187795
Kampfakta
2 26-08-18
Kl. 13:00
LUIF SB LUIF´s anlæg 0-4
187793
Kampfakta
2 26-08-18
Kl. 13:00
Branderslev IF TGB Branderslev stadion 3-4
187857
Kampfakta
5 Ti 28-08-18
Kl. 18:30
ØUB B. Frem Øster Ulslev stadion 5-1
187802
Kampfakta
3 Fr 31-08-18
Kl. 18:30
ØUB Tingsted Øster Ulslev stadion 2-1
187798
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 13:30
DMI Branderslev IF DMI´s anlæg 5-1
187797
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 14:00
SB B. Frem SB´s anlæg 6-3
187801
3 01-09-18
Kl. 15:30
NFB LUIF Kvickly park 1-3
187800
3 02-09-18
Kl. 10:45
Eskilstrup Tirsted IK 85 Eskilstrup stadion 4-0
187799
Kampfakta
3 02-09-18
Kl. 13:00
NAB TGB Burger King Arena Nr. Alslev 1-4
187804
Kampfakta
4 08-09-18
Kl. 15:30
Branderslev IF NAB Branderslev stadion 4-3
187807
Kampfakta
4 08-09-18
Kl. 15:30
LUIF ØUB LUIF´s anlæg 0-2
187803
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 10:45
Tirsted IK 85 SB Tirsted IK 85´s anlæg 4-7
187808
4 09-09-18
Kl. 11:15
Tingsted DMI Tingsted stadion 4-0
187805
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 13:00
TGB Eskilstrup TGB´s anlæg 2-2
187806
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 13:00
B. Frem NFB Inges Auto Park 3-0
187853
5 15-09-18
Kl. 13:30
DMI LUIF DMI´s anlæg UHT!
187854
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 13:30
Eskilstrup NAB Eskilstrup stadion 0-1
187855
5 15-09-18
Kl. 13:30
Tingsted Branderslev IF Tingsted stadion 3-1
187809
Kampfakta
5 16-09-18
Kl. 10:45
SB TGB SB´s anlæg 2-5
187856
Kampfakta
5 16-09-18
Kl. 11:00
NFB Tirsted IK 85 Kvickly park 2-1
187858
6 22-09-18
Kl. 13:30
Tirsted IK 85 ØUB Tirsted IK 85´s anlæg 0-3
187861
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 15:30
B. Frem DMI Inges Auto Park 1-4
187862
Kampfakta
6 22-09-18
Kl. 15:30
NAB SB Burger King Arena Nr. Alslev 0-3
187859
6 23-09-18
Kl. 13:00
Branderslev IF Eskilstrup Branderslev stadion 3-6
187860
Kampfakta
6 23-09-18
Kl. 13:00
TGB NFB TGB´s anlæg 2-0
187863
6 23-09-18
Kl. 13:00
LUIF Tingsted LUIF´s anlæg 0-1
187873
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 13:30
DMI Tirsted IK 85 DMI´s anlæg 8-1
187864
7 29-09-18
Kl. 14:00
SB Eskilstrup SB´s anlæg 1-3
187874
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 15:30
LUIF Branderslev IF LUIF´s anlæg 1-3
187875
Kampfakta
7 30-09-18
Kl. 10:45
Tingsted B. Frem Tingsted stadion 3-3
187876
Kampfakta
7 30-09-18
Kl. 10:45
NFB NAB Kvickly park 1-2
187877
Kampfakta
7 30-09-18
Kl. 10:45
ØUB TGB Øster Ulslev stadion 1-2
187879
8 06-10-18
Kl. 15:30
Branderslev IF SB Branderslev stadion 0-2
187895
Kampfakta
8 06-10-18
Kl. 15:30
B. Frem LUIF Inges Auto Park 6-1
187878
8 07-10-18
Kl. 10:45
Tirsted IK 85 Tingsted Tirsted IK 85´s anlæg 0-4
187897
Kampfakta
8 07-10-18
Kl. 10:45
Eskilstrup NFB Eskilstrup stadion 3-3
187880
Kampfakta
8 07-10-18
Kl. 13:00
TGB DMI TGB´s anlæg 2-0
187896
Kampfakta
8 07-10-18
Kl. 13:00
NAB ØUB Burger King Arena Nr. Alslev 1-5
187898
Kampfakta
9 13-10-18
Kl. 13:30
DMI NAB DMI´s anlæg 2-0
187903
9 13-10-18
Kl. 13:30
ØUB Eskilstrup Øster Ulslev stadion 1-3
187902
Kampfakta
9 13-10-18
Kl. 15:30
NFB SB Kvickly park 2-0
187901
Kampfakta
9 14-10-18
Kl. 10:45
Tingsted TGB Tingsted stadion 0-1
187899
Kampfakta
9 14-10-18
Kl. 13:00
B. Frem Branderslev IF Inges Auto Park 4-2
187900
Kampfakta
9 14-10-18
Kl. 13:00
LUIF Tirsted IK 85 LUIF´s anlæg 1-4
187905
10 20-10-18
Kl. 13:30
Tirsted IK 85 B. Frem Tirsted IK 85´s anlæg Resultatformidling
187906
10 20-10-18
Kl. 15:30
Branderslev IF NFB Branderslev stadion Resultatformidling
187909
10 20-10-18
Kl. 15:30
NAB Tingsted Burger King Arena Nr. Alslev Resultatformidling
187904
10 21-10-18
Kl. 10:45
SB ØUB SB´s anlæg Resultatformidling
187910
10 21-10-18
Kl. 10:45
Eskilstrup DMI Eskilstrup stadion Resultatformidling
187908
10 21-10-18
Kl. 13:00
TGB LUIF TGB´s anlæg Resultatformidling
187911
11 28-10-18
Kl. 13:00
DMI SB DMI´s anlæg Resultatformidling
187912
11 28-10-18
Kl. 13:00
Branderslev IF Tirsted IK 85 Branderslev stadion Resultatformidling
187913
11 28-10-18
Kl. 13:00
B. Frem TGB Inges Auto Park Resultatformidling
187914
11 28-10-18
Kl. 13:00
LUIF NAB LUIF´s anlæg Resultatformidling
187915
11 28-10-18
Kl. 13:00
Tingsted Eskilstrup Tingsted stadion Resultatformidling
187916
11 28-10-18
Kl. 13:00
ØUB NFB Øster Ulslev stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller telefon 5482 6768