Herre Serie 3, p1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
190182
1 18-08-18
Kl. 14:00
Nakskov MB OK+ stadion UHT!
190183
Kampfakta
1 18-08-18
Kl. 14:00
DMI SIF DMI´s anlæg 14-0
190185
1 18-08-18
Kl. 15:30
Bandholm BK Oversidder Bandholm Stadion
190184
Kampfakta
1 19-08-18
Kl. 11:00
Errindlev Birket BK Errindlev stadion 3-1
190186
Kampfakta
2 Ti 21-08-18
Kl. 18:45
MB Bandholm BK MB's anlæg HHT!
190187
Kampfakta
2 Ti 21-08-18
Kl. 18:45
Errindlev SIF Errindlev stadion 3-0
190188
Kampfakta
2 Ti 21-08-18
Kl. 18:45
Birket BK DMI Birket Stadion 2-4
190189
2 Ti 21-08-18
Kl. 18:45
Oversidder Nakskov
190193
3 25-08-18
Kl. 14:00
Bandholm BK Birket BK Bandholm Stadion 5-2
190191
3 25-08-18
Kl. 15:30
DMI Oversidder DMI´s anlæg
190190
3 26-08-18
Kl. 10:30
Nakskov SIF OK+ stadion 4-1
190192
3 26-08-18
Kl. 11:00
Errindlev MB Errindlev stadion UHT!
190194
Kampfakta
4 Ti 28-08-18
Kl. 18:30
MB DMI MB's anlæg 2-5
190195
4 Ti 28-08-18
Kl. 18:30
SIF Bandholm BK Strandgårdens Park 3-5
190196
4 Ti 28-08-18
Kl. 18:30
Birket BK Nakskov Birket Stadion 2-4
190197
4 Ti 28-08-18
Kl. 18:30
Oversidder Errindlev
190198
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 13:30
Nakskov DMI OK+ stadion 4-1
190254
5 01-09-18
Kl. 15:30
Birket BK Oversidder Birket Stadion
190252
5 02-09-18
Kl. 10:30
MB SIF MB's anlæg UHT!
190255
Kampfakta
6 Ti 04-09-18
Kl. 18:15
DMI Errindlev DMI´s anlæg 2-0
190256
6 Ti 04-09-18
Kl. 18:15
SIF Birket BK Strandgårdens Park 4-1
190257
6 Ti 04-09-18
Kl. 18:15
Bandholm BK Nakskov Bandholm Stadion 6-1
190258
6 Ti 04-09-18
Kl. 18:15
Oversidder MB
190260
7 08-09-18
Kl. 14:00
Errindlev Nakskov Errindlev stadion UHT!
190259
7 08-09-18
Kl. 15:30
SIF Oversidder Strandgårdens Park
190261
7 09-09-18
Kl. 11:00
Birket BK MB Birket Stadion 1-3
190267
Kampfakta
7 09-09-18
Kl. 11:00
Bandholm BK DMI Bandholm Stadion 2-2
190253
Kampfakta
5 Ti 11-09-18
Kl. 18:00
Errindlev Bandholm BK Errindlev stadion 3-1
190268
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 13:30
MB Nakskov MB's anlæg UHT!
190269
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 14:00
SIF DMI Strandgårdens Park 1-3
190270
8 15-09-18
Kl. 14:00
Birket BK Errindlev Birket Stadion 0-0
190271
8 15-09-18
Kl. 15:30
Oversidder Bandholm BK
190275
9 22-09-18
Kl. 14:00
Bandholm BK MB Bandholm Stadion 5-4
190272
9 22-09-18
Kl. 15:30
Nakskov Oversidder OK+ stadion
190273
Kampfakta
9 23-09-18
Kl. 10:30
DMI Birket BK DMI´s anlæg 3-0
190274
9 23-09-18
Kl. 10:30
SIF Errindlev Strandgårdens Park HHT!
190276
10 29-09-18
Kl. 14:00
MB Errindlev MB's anlæg 2-0
190279
10 29-09-18
Kl. 15:30
Oversidder DMI
190277
10 30-09-18
Kl. 10:45
SIF Nakskov Strandgårdens Park 2-3
190278
10 30-09-18
Kl. 11:00
Birket BK Bandholm BK Birket Stadion 2-2
190283
11 06-10-18
Kl. 14:00
Bandholm BK SIF Bandholm Stadion UHT!
190282
11 06-10-18
Kl. 15:30
Errindlev Oversidder Errindlev stadion
190281
Kampfakta
11 07-10-18
Kl. 10:30
DMI MB DMI´s anlæg 2-2
190286
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 14:00
Bandholm BK Errindlev Bandholm Stadion 3-0
190287
12 13-10-18
Kl. 15:30
Oversidder Birket BK
190284
12 14-10-18
Kl. 11:00
DMI Nakskov DMI´s anlæg UHT!
190285
Kampfakta
12 14-10-18
Kl. 13:00
SIF MB Strandgårdens Park 3-4
190280
11 On 17-10-18
Kl. 19:00
Nakskov Birket BK OK+ stadion 8-4
190290
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 15:00
Errindlev DMI Errindlev stadion 0-1
190291
13 20-10-18
Kl. 15:00
Birket BK SIF Birket Stadion 4-2
190289
13 20-10-18
Kl. 15:30
MB Oversidder MB's anlæg
190288
13 21-10-18
Kl. 10:30
Nakskov Bandholm BK OK+ stadion 5-0
190293
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 10:30
MB Birket BK MB's anlæg 8-1
190294
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 13:30
DMI Bandholm BK DMI´s anlæg 4-3
190292
14 27-10-18
Kl. 13:30
Nakskov Errindlev OK+ stadion HHT!
190295
14 27-10-18
Kl. 15:30
Oversidder SIF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller telefon 5482 6768