Herre-DS, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
881312
Kampfakta
1 Fr 03-08-18
Kl. 18:30
Kastrup Bk. Fremad Valby Røllikevej 0-3
881314
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 13:00
Allerød FK Union Allerød Idrætspark 1-4
881313
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde LSF Lillevang Idrætscenter 1-1
881316
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 14:00
Ishøj IF B 1908 Ishøj Idrætscenter 2-3
881319
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:00
LSF Kastrup Bk. Smørum Idrætscenter 2-2
881320
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:00
Union KFUM BK, Roskilde Kunst, Genforeningspladsen 0-2
881318
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:30
Fremad Valby TFC Odsherred Valby IP, Opvisningsbanen 0-2
881317
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:45
FA 2000 B 1908 Frederiksberg IP, kunst 1-2
881321
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 14:00
Ishøj IF Allerød FK Ishøj Idrætscenter 2-1
881315
Kampfakta
1 On 15-08-18
Kl. 19:00
TFC Odsherred FA 2000 Asnæs Stadion, Kunstgræs 1-1
881323
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Union Røllikevej 0-1
881326
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 13:00
B 1908 Allerød FK Sundby I P. Opvisn. 3-1
881324
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Ishøj IF Lillevang Idrætscenter 3-0
881322
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 13:45
FA 2000 Fremad Valby Frederiksberg IP, kunst 1-1
881325
Kampfakta
3 19-08-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred LSF Asnæs Stadion, Kunstgræs 3-2
881330
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 13:00
LSF FA 2000 Smørum Idrætscenter 0-2
881335
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 13:00
Allerød FK KFUM BK, Roskilde Allerød Idrætspark 1-4
881336
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 13:00
Union TFC Odsherred Kunst, Genforeningspladsen 1-1
881327
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 13:30
Fremad Valby B 1908 Valby IP, Opvisningsbanen 0-2
881337
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 14:00
Ishøj IF Kastrup Bk. Ishøj Idrætscenter 1-1
881340
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Allerød FK Røllikevej 1-2
896013
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 13:00
Fremad Valby LSF Valby IP, Opvisningsbanen 0-3
897057
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 13:00
B 1908 KFUM BK, Roskilde Sundby I P. Opvisn. 2-0
881338
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 13:45
FA 2000 Union Frederiksberg IP, kunst 0-5
896156
Kampfakta
5 02-09-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred Ishøj IF Asnæs Stadion, Kunstgræs 5-1
897101
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 13:00
LSF B 1908 Smørum Idrætscenter 4-1
897102
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 13:00
Allerød FK TFC Odsherred Allerød Idrætspark 3-1
897103
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 13:00
Union Fremad Valby Kunst, Genforeningspladsen 1-1
897100
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Kastrup Bk. Lillevang Idrætscenter 2-3
897104
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 14:00
Ishøj IF FA 2000 Ishøj Idrætscenter 3-4
897106
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 13:00
Fremad Valby Ishøj IF Valby IP, Opvisningsbanen 2-4
897107
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 13:00
LSF Union Smørum Idrætscenter 2-1
897109
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 13:00
B 1908 Kastrup Bk. Sundby I P. Opvisn. 1-3
897105
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 13:45
FA 2000 Allerød FK Frederiksberg IP, kunst 4-2
897108
Kampfakta
7 16-09-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred KFUM BK, Roskilde Vig Idrætscenter 2-2
897112
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 13:00
Allerød FK Fremad Valby Allerød Idrætspark 4-2
897113
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 13:00
B 1908 Union Sundby I P. Opvisn. 0-2
897110
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. TFC Odsherred Røllikevej 2-5
897111
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde FA 2000 Lillevang Idrætscenter 0-2
897114
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 14:00
Ishøj IF LSF Ishøj Idrætscenter 1-4
897117
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 13:00
LSF Allerød FK Smørum Idrætscenter 2-0
897119
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 13:00
Union Ishøj IF Kunst, Genforeningspladsen 1-1
897116
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 13:30
Fremad Valby KFUM BK, Roskilde Valby IP, Opvisningsbanen 1-2
897115
Kampfakta
9 30-09-18
Kl. 12:45
FA 2000 Kastrup Bk. Frederiksberg IP, kunst 5-0
897118
Kampfakta
9 30-09-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred B 1908 Vig Idrætscenter 0-0
897122
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:00
LSF KFUM BK, Roskilde Smørum Idrætscenter 0-0
897123
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:00
Union Allerød FK Kunst, Genforeningspladsen 3-2
897124
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:00
B 1908 Ishøj IF Sundby I P. Opvisn. UHT!
897121
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:30
Fremad Valby Kastrup Bk. Valby IP, Opvisningsbanen 1-0
897120
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:45
FA 2000 TFC Odsherred Frederiksberg IP, kunst 5-1
897125
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. LSF Røllikevej 2-1
897129
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 13:00
Allerød FK Ishøj IF Allerød Idrætspark 3-2
897131
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 13:00
B 1908 FA 2000 Sundby I P. Opvisn. 1-4
897126
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Union Lillevang Idrætscenter 1-0
897130
Kampfakta
11 14-10-18
Kl. 15:00
TFC Odsherred Fremad Valby Vig Idrætscenter 4-2
897133
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:00
LSF TFC Odsherred Smørum Idrætscenter 0-0
897134
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:00
Allerød FK B 1908 Allerød Idrætspark 1-2
897135
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:00
Union Kastrup Bk. Kunst, Genforeningspladsen 0-2
897132
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:30
Fremad Valby FA 2000 Valby IP, Opvisningsbanen 1-6
897136
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 14:00
Ishøj IF KFUM BK, Roskilde Ishøj Idrætscenter 3-3
897138
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Ishøj IF Røllikevej 1-1
897141
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 13:00
B 1908 Fremad Valby Sundby I P. Opvisn. 4-3
897139
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Allerød FK Lillevang Idrætscenter 2-2
897137
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 13:45
FA 2000 LSF Frederiksberg IP, kunst 3-4
897140
Kampfakta
13 28-10-18
Kl. 14:30
TFC Odsherred Union Vig Idrætscenter 2-2
897143
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 13:00
LSF Fremad Valby Smørum Idrætscenter 0-2
897144
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 13:00
Allerød FK Kastrup Bk. Allerød Idrætspark 2-1
897145
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 13:00
Union FA 2000 Kunst, Genforeningspladsen 1-2
897142
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde B 1908 Lillevang Idrætscenter 1-1
897146
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 14:00
Ishøj IF TFC Odsherred Ishøj Idrætscenter 2-5
897148
15 23-03-19
Kl. 13:00
Kastrup Bk. KFUM BK, Roskilde Røllikevej Resultatformidling
897149
15 23-03-19
Kl. 13:00
Fremad Valby Union Kunst, Valby IP, tribunen Resultatformidling
897151
15 23-03-19
Kl. 13:00
B 1908 LSF Sundby I P. Opvisn. Resultatformidling
897147
15 23-03-19
Kl. 13:45
FA 2000 Ishøj IF Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
897150
15 24-03-19
Kl. 14:00
TFC Odsherred Allerød FK Asnæs Stadion, Kunstgræs Resultatformidling
897152
16 30-03-19
Kl. 13:00
Kastrup Bk. B 1908 Røllikevej Resultatformidling
897154
16 30-03-19
Kl. 13:00
Allerød FK FA 2000 Allerød Idrætspark Resultatformidling
897155
16 30-03-19
Kl. 13:00
Union LSF Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
897153
16 30-03-19
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde TFC Odsherred Lillevang Idrætscenter Resultatformidling
897156
16 30-03-19
Kl. 14:00
Ishøj IF Fremad Valby Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
897159
17 06-04-19
Kl. 13:00
LSF Ishøj IF Smørum Idrætscenter Resultatformidling
897161
17 06-04-19
Kl. 13:00
Union B 1908 Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
897158
17 06-04-19
Kl. 13:30
Fremad Valby Allerød FK Valby IP, Opvisningsbanen Resultatformidling
897157
17 06-04-19
Kl. 13:45
FA 2000 KFUM BK, Roskilde Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
897160
17 07-04-19
Kl. 15:00
TFC Odsherred Kastrup Bk. Vig Idrætscenter Resultatformidling
906910
18 13-04-19
Kl. 13:00
Kastrup Bk. FA 2000 Røllikevej Resultatformidling
906912
18 13-04-19
Kl. 13:00
Allerød FK LSF Allerød Idrætspark Resultatformidling
906913
18 13-04-19
Kl. 13:00
B 1908 TFC Odsherred Sundby I P. Opvisn. Resultatformidling
906911
18 13-04-19
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Fremad Valby Lillevang Idrætscenter Resultatformidling
906914
18 13-04-19
Kl. 14:00
Ishøj IF Union Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
907321
19 To 18-04-19
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Fremad Valby Røllikevej Resultatformidling
907325
19 20-04-19
Kl. 13:00
Allerød FK Union Allerød Idrætspark Resultatformidling
907327
19 20-04-19
Kl. 13:00
B 1908 Ishøj IF Sundby I P. Opvisn. Resultatformidling
907324
19 20-04-19
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde LSF Lillevang Idrætscenter Resultatformidling
907326
19 20-04-19
Kl. 15:30
TFC Odsherred FA 2000 Vig Idrætscenter Resultatformidling
907332
20 27-04-19
Kl. 13:00
LSF Kastrup Bk. Smørum Idrætscenter Resultatformidling
907339
20 27-04-19
Kl. 13:00
Union KFUM BK, Roskilde Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
907329
20 27-04-19
Kl. 13:30
Fremad Valby TFC Odsherred Valby IP, Opvisningsbanen Resultatformidling
907328
20 27-04-19
Kl. 13:45
FA 2000 B 1908 Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
907456
20 27-04-19
Kl. 14:00
Ishøj IF Allerød FK Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
907696
21 Fr 03-05-19
Kl. 19:00
TFC Odsherred LSF Vig Idrætscenter Resultatformidling
907699
21 04-05-19
Kl. 13:00
B 1908 Allerød FK Sundby I P. Opvisn. Resultatformidling
907507
21 04-05-19
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Union Røllikevej Resultatformidling
907508
21 04-05-19
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Ishøj IF Lillevang Idrætscenter Resultatformidling
907506
21 04-05-19
Kl. 13:45
FA 2000 Fremad Valby Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
907705
22 11-05-19
Kl. 13:00
LSF FA 2000 Smørum Idrætscenter Resultatformidling
907706
22 11-05-19
Kl. 13:00
Allerød FK KFUM BK, Roskilde Allerød Idrætspark Resultatformidling
907708
22 11-05-19
Kl. 13:00
Union TFC Odsherred Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
907700
22 11-05-19
Kl. 13:30
Fremad Valby B 1908 Valby IP, Opvisningsbanen Resultatformidling
907711
22 11-05-19
Kl. 14:00
Ishøj IF Kastrup Bk. Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
907715
23 To 16-05-19
Kl. 19:00
TFC Odsherred Ishøj IF Vig Idrætscenter Resultatformidling
907716
23 18-05-19
Kl. 13:00
B 1908 KFUM BK, Roskilde Sundby I P. Opvisn. Resultatformidling
907712
23 18-05-19
Kl. 13:00
FA 2000 Union Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
907713
23 18-05-19
Kl. 13:00
Kastrup Bk. Allerød FK Røllikevej Resultatformidling
907714
23 18-05-19
Kl. 13:30
Fremad Valby LSF Valby IP, Opvisningsbanen Resultatformidling
907718
24 25-05-19
Kl. 13:00
LSF B 1908 Smørum Idrætscenter Resultatformidling
907719
24 25-05-19
Kl. 13:00
Allerød FK TFC Odsherred Allerød Idrætspark Resultatformidling
907724
24 25-05-19
Kl. 13:00
Union Fremad Valby Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
907717
24 25-05-19
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde Kastrup Bk. Lillevang Idrætscenter Resultatformidling
907840
24 25-05-19
Kl. 14:00
Ishøj IF FA 2000 Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
908217
25 Fr 31-05-19
Kl. 18:30
FA 2000 Allerød FK Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
908223
25 01-06-19
Kl. 13:00
LSF Union Smørum Idrætscenter Resultatformidling
908259
25 01-06-19
Kl. 13:00
B 1908 Kastrup Bk. Sundby I P. Opvisn. Resultatformidling
908219
25 01-06-19
Kl. 13:30
Fremad Valby Ishøj IF Valby IP, Opvisningsbanen Resultatformidling
908258
25 02-06-19
Kl. 15:00
TFC Odsherred KFUM BK, Roskilde Vig Idrætscenter Resultatformidling
908260
26 08-06-19
Kl. 13:00
Kastrup Bk. TFC Odsherred Røllikevej Resultatformidling
908350
26 08-06-19
Kl. 13:00
Allerød FK Fremad Valby Allerød Idrætspark Resultatformidling
908353
26 08-06-19
Kl. 13:00
B 1908 Union Sundby I P. Opvisn. Resultatformidling
908323
26 08-06-19
Kl. 13:30
KFUM BK, Roskilde FA 2000 Lillevang Idrætscenter Resultatformidling
908477
26 08-06-19
Kl. 14:00
Ishøj IF LSF Ishøj Idrætscenter Resultatformidling
908486
27 15-06-19
Kl. 15:30
FA 2000 Kastrup Bk. Frederiksberg IP, kunst Resultatformidling
908487
27 15-06-19
Kl. 15:30
Fremad Valby KFUM BK, Roskilde Valby IP, Opvisningsbanen Resultatformidling
908488
27 15-06-19
Kl. 15:30
LSF Allerød FK Smørum Idrætscenter Resultatformidling
908489
27 15-06-19
Kl. 15:30
TFC Odsherred B 1908 Vig Idrætscenter Resultatformidling
908490
27 15-06-19
Kl. 15:30
Union Ishøj IF Kunst, Tingbjerg IP Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366