Herre-DS, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
322557
Kampfakta
1 Fr 03-08-18
Kl. 19:00
B1913 Otterup B & IK Campus Road 0-2
322555
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 14:00
Viborg FF Sfb-Oure FA Viborg FF´s anlæg 1-3
322558
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 14:00
Næsby B 1909 ALPI Arena Næsby 3-0
322559
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 15:00
Varde Kolding B Sydbank Stadion 4-1
322556
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM Hedensted IF Søholt Idrætspark 0-2
322560
Kampfakta
2 Fr 10-08-18
Kl. 18:30
B 1909 Varde B.1909s anlæg 0-3
322561
Kampfakta
2 Fr 10-08-18
Kl. 18:30
Sfb-Oure FA Næsby S.f.B. Hellegårdsvej 3-0
322564
Kampfakta
2 Fr 10-08-18
Kl. 19:00
Kolding B B1913 Mosevej Sportsplads 0-1
322563
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:00
Otterup B & IK Silkeborg KFUM Nordfyns Bank Arena - Kunstgræs 1-0
322562
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:30
Hedensted IF Viborg FF Hedensted Stadion 2-1
322567
Kampfakta
3 Fr 17-08-18
Kl. 18:30
Silkeborg KFUM Kolding B Søholt Idrætspark 1-3
322568
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 14:00
Næsby Hedensted IF ALPI Arena Næsby 1-0
322566
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 14:00
Viborg FF Otterup B & IK Viborg FF´s anlæg 1-1
322569
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 15:00
Varde B1913 Sydbank Stadion 1-0
322565
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 15:00
B 1909 Sfb-Oure FA B.1909s anlæg 1-0
322574
Kampfakta
4 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
Kolding B Viborg FF Mosevej Sportsplads 2-1
322573
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 13:00
Otterup B & IK Næsby Nordfyns Bank Arena 1-5
322571
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 13:30
Hedensted IF B 1909 Hedensted Stadion 1-2
322572
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 14:00
B1913 Silkeborg KFUM Campus Road 1-1
322570
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Varde S.f.B. Hellegårdsvej 2-1
322575
Kampfakta
5 Fr 31-08-18
Kl. 18:15
B 1909 Otterup B & IK B.1909s anlæg 1-0
322577
Kampfakta
5 Fr 31-08-18
Kl. 18:15
Sfb-Oure FA Hedensted IF S.f.B. Hellegårdsvej 0-2
322578
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 14:00
Næsby Kolding B ALPI Arena Næsby 2-2
322576
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 14:00
Viborg FF B1913 Viborg FF´s anlæg 0-2
322579
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 15:00
Varde Silkeborg KFUM Sydbank Stadion 3-1
322582
Kampfakta
6 Fr 07-09-18
Kl. 17:45
B1913 Næsby Campus Road 2-1
322584
Kampfakta
6 Fr 07-09-18
Kl. 17:45
Kolding B B 1909 Mosevej Sportsplads 4-3
322581
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 10:30
Hedensted IF Varde Hedensted Stadion 0-4
322583
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 13:00
Otterup B & IK Sfb-Oure FA Nordfyns Bank Arena 2-2
322580
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM Viborg FF Søholt Idrætspark 3-0
322588
Kampfakta
7 Fr 14-09-18
Kl. 17:30
Næsby Silkeborg KFUM ALPI Arena Næsby 4-0
322587
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 13:30
Hedensted IF Otterup B & IK Hedensted Stadion 3-3
322589
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 15:00
Varde Viborg FF Sydbank Stadion 5-0
322585
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 15:00
B 1909 B1913 B.1909s anlæg 2-4
322586
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Kolding B S.f.B. Hellegårdsvej 1-1
322592
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 13:00
B1913 Sfb-Oure FA Campus Road 2-3
322593
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 15:00
Varde Otterup B & IK Sydbank Stadion 1-1
322594
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 15:30
Kolding B Hedensted IF Mosevej Sportsplads 2-0
322591
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM B 1909 Søholt Idrætspark 4-4
322590
Kampfakta
8 23-09-18
Kl. 14:00
Viborg FF Næsby Viborg FF´s anlæg 1-0
322595
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 13:00
B 1909 Viborg FF B.1909s anlæg 4-1
322597
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 13:30
Hedensted IF B1913 Hedensted Stadion 5-2
322598
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 14:00
Næsby Varde ALPI Arena Næsby 1-0
322599
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 14:00
Otterup B & IK Kolding B Nordfyns Bank Arena 1-3
322596
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Silkeborg KFUM S.f.B. Hellegårdsvej 3-2
322603
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:00
Otterup B & IK B1913 Nordfyns Bank Arena 1-4
322604
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:00
Kolding B Varde Mosevej Sportsplads 1-1
322602
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:30
Hedensted IF Silkeborg KFUM Hedensted Stadion 1-1
322600
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 15:00
B 1909 Næsby B.1909s anlæg 2-5
322601
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Viborg FF S.f.B. Hellegårdsvej 2-0
322607
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 13:00
B1913 Kolding B Campus Road 1-2
322608
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 14:00
Næsby Sfb-Oure FA ALPI Arena Næsby 3-1
322605
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 14:00
Viborg FF Hedensted IF Viborg FF´s anlæg 1-3
322609
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 15:00
Varde B 1909 Sydbank Stadion 2-0
322606
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM Otterup B & IK Søholt Idrætspark 3-1
322612
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:00
B1913 Varde Campus Road 0-1
322613
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:00
Otterup B & IK Viborg FF Nordfyns Bank Arena 5-1
322611
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:30
Hedensted IF Næsby Hedensted Stadion 2-2
322610
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA B 1909 S.f.B. Hellegårdsvej 1-2
322614
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 15:30
Kolding B Silkeborg KFUM Mosevej Sportsplads 0-1
322616
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 14:00
Viborg FF Kolding B Viborg FF´s anlæg 1-4
322617
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 14:00
Silkeborg KFUM B1913 Søholt Idrætspark 2-2
322618
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 14:00
Næsby Otterup B & IK ALPI Arena Næsby 3-0
322619
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 15:00
Varde Sfb-Oure FA Sydbank Stadion 2-0
322615
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 15:00
B 1909 Hedensted IF B.1909s anlæg 1-4
322622
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 13:00
B1913 Viborg FF Campus Road 2-0
322623
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 13:00
Otterup B & IK B 1909 Nordfyns Bank Arena 2-0
322624
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 13:00
Kolding B Næsby Mosevej Sportsplads 0-4
322621
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 13:30
Hedensted IF Sfb-Oure FA Hedensted Stadion 1-3
322620
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 14:00
Silkeborg KFUM Varde Søholt Idrætspark 1-2
322627
15 23-03-19
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA Otterup B & IK Fynske Bank Arena Høje Bøge Resultatformidling
322628
15 23-03-19
Kl. 14:00
Næsby B1913 ALPI Arena Næsby Resultatformidling
322626
15 23-03-19
Kl. 14:00
Viborg FF Silkeborg KFUM Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
322625
15 23-03-19
Kl. 15:00
B 1909 Kolding B Kunststofbanen B 1909 Resultatformidling
322629
15 23-03-19
Kl. 15:00
Varde Hedensted IF Sydbank Stadion Resultatformidling
322634
16 Fr 29-03-19
Kl. 18:00
Kolding B Sfb-Oure FA Mosevej Kunstgræsbane Resultatformidling
322631
16 Fr 29-03-19
Kl. 19:30
Silkeborg KFUM Næsby JYSK Park (kunstgræs) Resultatformidling
322633
16 30-03-19
Kl. 13:00
Otterup B & IK Hedensted IF Nordfyns Bank Arena Resultatformidling
322630
16 30-03-19
Kl. 14:00
Viborg FF Varde Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
322632
16 30-03-19
Kl. 15:00
B1913 B 1909 Campus Road Resultatformidling
322636
17 06-04-19
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA B1913 Fynske Bank Arena Høje Bøge Resultatformidling
322639
17 06-04-19
Kl. 13:00
Otterup B & IK Varde Nordfyns Bank Arena Resultatformidling
322637
17 06-04-19
Kl. 13:30
Hedensted IF Kolding B Hedensted Stadion Resultatformidling
322638
17 06-04-19
Kl. 14:00
Næsby Viborg FF ALPI Arena Næsby Resultatformidling
322635
17 06-04-19
Kl. 15:00
B 1909 Silkeborg KFUM B.1909s anlæg Resultatformidling
322644
18 Fr 12-04-19
Kl. 18:30
Kolding B Otterup B & IK Mosevej Sportsplads Resultatformidling
322642
18 13-04-19
Kl. 13:00
B1913 Hedensted IF Campus Road Resultatformidling
322641
18 13-04-19
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Sfb-Oure FA Søholt Idrætspark Resultatformidling
322640
18 13-04-19
Kl. 14:00
Viborg FF B 1909 Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
322643
18 13-04-19
Kl. 15:00
Varde Næsby Sydbank Stadion Resultatformidling
322646
19 To 18-04-19
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Hedensted IF Søholt Idrætspark Resultatformidling
322645
19 20-04-19
Kl. 14:00
Viborg FF Sfb-Oure FA Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
322648
19 20-04-19
Kl. 14:00
Næsby B 1909 ALPI Arena Næsby Resultatformidling
322649
19 20-04-19
Kl. 15:00
Varde Kolding B Sydbank Stadion Resultatformidling
322647
19 20-04-19
Kl. 15:00
B1913 Otterup B & IK Campus Road Resultatformidling
322651
20 Fr 26-04-19
Kl. 18:30
Sfb-Oure FA Næsby Fynske Bank Arena Høje Bøge Resultatformidling
322654
20 Fr 26-04-19
Kl. 18:30
Kolding B B1913 Mosevej Sportsplads Resultatformidling
322653
20 27-04-19
Kl. 13:00
Otterup B & IK Silkeborg KFUM Nordfyns Bank Arena Resultatformidling
322652
20 27-04-19
Kl. 13:30
Hedensted IF Viborg FF Hedensted Stadion Resultatformidling
322650
20 27-04-19
Kl. 15:00
B 1909 Varde B.1909s anlæg Resultatformidling
322657
21 Fr 03-05-19
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Kolding B Søholt Idrætspark Resultatformidling
322658
21 04-05-19
Kl. 14:00
Næsby Hedensted IF ALPI Arena Næsby Resultatformidling
322656
21 04-05-19
Kl. 14:00
Viborg FF Otterup B & IK Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
322655
21 04-05-19
Kl. 15:00
B 1909 Sfb-Oure FA B.1909s anlæg Resultatformidling
322659
21 04-05-19
Kl. 15:00
Varde B1913 Sydbank Stadion Resultatformidling
322661
22 To 09-05-19
Kl. 19:00
Hedensted IF B 1909 Hedensted Stadion Resultatformidling
322664
22 Fr 10-05-19
Kl. 19:00
Kolding B Viborg FF Mosevej Sportsplads Resultatformidling
322663
22 11-05-19
Kl. 13:00
Otterup B & IK Næsby Nordfyns Bank Arena Resultatformidling
322660
22 11-05-19
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA Varde Fynske Bank Arena Høje Bøge Resultatformidling
322662
22 11-05-19
Kl. 15:00
B1913 Silkeborg KFUM Campus Road Resultatformidling
322666
23 Fr 17-05-19
Kl. 14:00
Viborg FF B1913 Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
322667
23 18-05-19
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA Hedensted IF Fynske Bank Arena Høje Bøge Resultatformidling
322668
23 18-05-19
Kl. 14:00
Næsby Kolding B ALPI Arena Næsby Resultatformidling
322669
23 18-05-19
Kl. 15:00
Varde Silkeborg KFUM Sydbank Stadion Resultatformidling
322665
23 18-05-19
Kl. 15:00
B 1909 Otterup B & IK B.1909s anlæg Resultatformidling
322672
24 Fr 24-05-19
Kl. 18:30
B1913 Næsby Campus Road Resultatformidling
322674
24 Fr 24-05-19
Kl. 19:00
Kolding B B 1909 Mosevej Sportsplads Resultatformidling
322673
24 25-05-19
Kl. 13:00
Otterup B & IK Sfb-Oure FA Nordfyns Bank Arena Resultatformidling
322670
24 25-05-19
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Viborg FF Søholt Idrætspark Resultatformidling
322671
24 25-05-19
Kl. 13:30
Hedensted IF Varde Hedensted Stadion Resultatformidling
322677
25 01-06-19
Kl. 13:30
Hedensted IF Otterup B & IK Hedensted Stadion Resultatformidling
322678
25 01-06-19
Kl. 14:00
Næsby Silkeborg KFUM ALPI Arena Næsby Resultatformidling
322679
25 01-06-19
Kl. 15:00
Varde Viborg FF Sydbank Stadion Resultatformidling
322675
25 01-06-19
Kl. 15:00
B 1909 B1913 B.1909s anlæg Resultatformidling
322676
25 01-06-19
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Kolding B Fynske Bank Arena Høje Bøge Resultatformidling
322682
26 Fr 07-06-19
Kl. 19:00
B1913 Sfb-Oure FA Campus Road Resultatformidling
322684
26 Fr 07-06-19
Kl. 19:00
Kolding B Hedensted IF Mosevej Sportsplads Resultatformidling
322680
26 08-06-19
Kl. 13:00
Viborg FF Næsby Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
322683
26 08-06-19
Kl. 15:00
Varde Otterup B & IK Sydbank Stadion Resultatformidling
322681
26 Ma 10-06-19
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM B 1909 Søholt Idrætspark Resultatformidling
322685
27 15-06-19
Kl. 15:30
B 1909 Viborg FF B.1909s anlæg Resultatformidling
322686
27 15-06-19
Kl. 15:30
Sfb-Oure FA Silkeborg KFUM Fynske Bank Arena Høje Bøge Resultatformidling
322687
27 15-06-19
Kl. 15:30
Hedensted IF B1913 Hedensted Stadion Resultatformidling
322688
27 15-06-19
Kl. 15:30
Næsby Varde ALPI Arena Næsby Resultatformidling
322689
27 15-06-19
Kl. 15:30
Otterup B & IK Kolding B Nordfyns Bank Arena Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366