Herre-DS, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
322692
Kampfakta
1 Fr 03-08-18
Kl. 19:00
Nørresundby FB Lystrup IF NFB Kunstgræs Lindholm 7-0
322693
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 13:00
AaB Holstebro B AaB's Anlæg 1-1
322694
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 13:00
Viby IF Aarhus Fremad Viby Idrætspark 0-0
322690
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 13:00
Vatanspor VSK Århus Bøgeskov Idrætsanlæg 2-2
322691
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 15:00
FC Djursland IF Lyseng HSM Arena Grenå 1-4
322696
Kampfakta
2 Fr 10-08-18
Kl. 18:30
VSK Århus AaB Vejlby/Risskov Centret 2-1
322698
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:00
Lystrup IF FC Djursland Lystrup Idrætsanlæg 1-0
322697
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:15
IF Lyseng Vatanspor Lyseng Idrætspark 1-0
322699
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Nørresundby FB Riisvangen Stadion 1-2
322695
Kampfakta
2 12-08-18
Kl. 13:00
Holstebro B Viby IF Holstebro Idrætspark 1-1
322700
Kampfakta
3 Fr 17-08-18
Kl. 19:00
Holstebro B VSK Århus Holstebro Idrætspark 0-1
322704
Kampfakta
3 Fr 17-08-18
Kl. 19:00
Viby IF Nørresundby FB Viby Idrætspark 1-3
322702
Kampfakta
3 Fr 17-08-18
Kl. 19:00
FC Djursland Aarhus Fremad HSM Arena Grenå 1-3
322703
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 13:00
AaB IF Lyseng AaB's Anlæg 0-2
322701
Kampfakta
3 19-08-18
Kl. 13:00
Vatanspor Lystrup IF Bøgeskov Idrætsanlæg 2-2
322705
Kampfakta
4 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
VSK Århus Viby IF Vejlby/Risskov Centret 1-2
322706
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 12:00
IF Lyseng Holstebro B Lyseng Idrætspark 0-0
322708
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 13:00
Lystrup IF AaB Lystrup Idrætsanlæg 1-2
322709
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Vatanspor Riisvangen Stadion 2-3
322707
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 14:00
Nørresundby FB FC Djursland Nordjyske Bank Arena (NFB) 4-1
322712
Kampfakta
5 Fr 31-08-18
Kl. 18:00
VSK Århus IF Lyseng Vejlby/Risskov Centret 1-0
322714
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 15:00
Viby IF FC Djursland Viby Idrætspark 4-2
322713
Kampfakta
5 02-09-18
Kl. 13:00
AaB Aarhus Fremad AaB's Anlæg 2-4
322710
Kampfakta
5 02-09-18
Kl. 13:00
Holstebro B Lystrup IF Holstebro Idrætspark 4-0
322711
Kampfakta
5 02-09-18
Kl. 13:00
Vatanspor Nørresundby FB Bøgeskov Idrætsanlæg 2-1
322718
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 13:00
Lystrup IF VSK Århus Lystrup Idrætsanlæg 0-4
322716
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 13:15
IF Lyseng Viby IF Lyseng Idrætspark 5-2
322719
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Holstebro B Riisvangen Stadion 1-0
322717
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 14:00
Nørresundby FB AaB Nordjyske Bank Arena (NFB) 2-3
322715
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 15:00
FC Djursland Vatanspor HSM Arena Grenå 4-3
322721
Kampfakta
7 Fr 14-09-18
Kl. 17:30
VSK Århus Aarhus Fremad Vejlby/Risskov Centret 4-0
322723
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 13:00
AaB FC Djursland AaB's Anlæg 1-1
322724
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 13:00
Viby IF Vatanspor Viby Idrætspark 1-1
322722
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 13:15
IF Lyseng Lystrup IF Lyseng Idrætspark 5-1
322720
Kampfakta
7 16-09-18
Kl. 13:00
Holstebro B Nørresundby FB Holstebro Idrætspark 0-0
322727
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 12:00
Nørresundby FB VSK Århus Nordjyske Bank Arena (NFB) 3-0
322728
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 13:00
Viby IF Lystrup IF Viby Idrætspark 4-1
322729
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 13:30
Aarhus Fremad IF Lyseng Riisvangen Stadion 2-2
322726
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 15:00
FC Djursland Holstebro B HSM Arena Grenå 1-3
322725
Kampfakta
8 23-09-18
Kl. 13:00
Vatanspor AaB Bøgeskov Idrætsanlæg 3-1
322731
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 13:00
VSK Århus FC Djursland Vejlby/Risskov Centret 1-1
322734
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 13:00
Lystrup IF Aarhus Fremad Lystrup Idrætsanlæg 2-1
322732
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 13:15
IF Lyseng Nørresundby FB Lyseng Idrætspark 1-2
322733
Kampfakta
9 30-09-18
Kl. 13:00
AaB Viby IF AaB's Anlæg 2-3
322730
Kampfakta
9 30-09-18
Kl. 13:00
Holstebro B Vatanspor Holstebro Idrætspark 0-2
322736
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:00
VSK Århus Vatanspor Vejlby/Risskov Centret 4-0
322738
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:00
Lystrup IF Nørresundby FB Lystrup Idrætsanlæg 1-3
322737
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:15
IF Lyseng FC Djursland Lyseng Idrætspark 3-3
322739
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:30
Aarhus Fremad Viby IF Riisvangen Stadion 2-3
322735
Kampfakta
10 07-10-18
Kl. 13:00
Holstebro B AaB Holstebro Idrætspark 1-1
322743
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 13:00
AaB VSK Århus AaB's Anlæg 3-2
322744
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 13:00
Viby IF Holstebro B Viby Idrætspark 3-1
322742
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 14:00
Nørresundby FB Aarhus Fremad Nordjyske Bank Arena (NFB) 2-1
322741
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 15:00
FC Djursland Lystrup IF HSM Arena Grenå 4-1
322740
Kampfakta
11 14-10-18
Kl. 13:00
Vatanspor IF Lyseng Bøgeskov Idrætsanlæg 1-3
322745
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:00
VSK Århus Holstebro B Vejlby/Risskov Centret 2-1
322748
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:00
Lystrup IF Vatanspor Lystrup Idrætsanlæg 2-4
322746
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 13:15
IF Lyseng AaB Lyseng Idrætspark 3-0
322747
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 14:00
Nørresundby FB Viby IF Nordjyske Bank Arena (NFB) 2-0
322749
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 15:00
FC Djursland Aarhus Fremad HSM Arena Grenå 4-2
322753
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 13:00
AaB Lystrup IF AaB's Anlæg 3-1
322754
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 13:00
Viby IF VSK Århus Viby Idrætspark 2-3
322752
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 14:00
FC Djursland Nørresundby FB HSM Arena Grenå 1-1
322750
Kampfakta
13 28-10-18
Kl. 13:00
Holstebro B IF Lyseng Holstebro Idrætspark 2-2
322751
Kampfakta
13 28-10-18
Kl. 13:00
Vatanspor Aarhus Fremad Bøgeskov Idrætsanlæg 2-0
322758
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 13:00
Lystrup IF Holstebro B Invita Park Kunstgræs, Skæring 0-1
322756
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 13:15
IF Lyseng VSK Århus Lyseng Kunstgræs 0-4
322757
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 14:00
Nørresundby FB Vatanspor Nordjyske Bank Arena (NFB) 4-0
322755
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 14:00
FC Djursland Viby IF HSM Arena Grenå 1-5
322759
Kampfakta
14 04-11-18
Kl. 15:00
Aarhus Fremad AaB Riisvangen Kunstgræsbane 3-2
322763
15 23-03-19
Kl. 13:00
AaB Nørresundby FB AaB's Anlæg Resultatformidling
322764
15 23-03-19
Kl. 13:15
IF Lyseng Viby IF Lyseng Kunstgræs Resultatformidling
322762
15 23-03-19
Kl. 15:30
VSK Århus Lystrup IF Kunstgræsbanen-Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
322760
15 24-03-19
Kl. 13:00
Holstebro B Aarhus Fremad Holstebro Idrætspark Resultatformidling
322761
15 24-03-19
Kl. 13:15
Vatanspor FC Djursland Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) Resultatformidling
322768
16 30-03-19
Kl. 13:00
Lystrup IF IF Lyseng Hornslet Kunstgræsbane Resultatformidling
322765
16 30-03-19
Kl. 13:15
Vatanspor Viby IF Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus) Resultatformidling
322769
16 30-03-19
Kl. 13:30
Aarhus Fremad VSK Århus Riisvangen Kunstgræsbane Resultatformidling
322767
16 30-03-19
Kl. 14:00
Nørresundby FB Holstebro B NFB Kunstgræs Lindholm Resultatformidling
322766
16 30-03-19
Kl. 15:00
FC Djursland AaB HSM Arena Grenå Resultatformidling
322771
17 06-04-19
Kl. 13:00
VSK Århus Nørresundby FB Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
322774
17 06-04-19
Kl. 13:00
Lystrup IF Viby IF Lystrup Idrætsanlæg Resultatformidling
322772
17 06-04-19
Kl. 13:15
IF Lyseng Aarhus Fremad Lyseng Idrætspark Resultatformidling
322770
17 07-04-19
Kl. 13:00
Holstebro B FC Djursland Holstebro Idrætspark Resultatformidling
322773
17 07-04-19
Kl. 15:00
AaB Vatanspor AaB's Anlæg Resultatformidling
322778
18 13-04-19
Kl. 13:00
Viby IF AaB Viby Idrætspark Resultatformidling
322777
18 13-04-19
Kl. 14:00
Nørresundby FB IF Lyseng Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
322776
18 13-04-19
Kl. 15:00
FC Djursland VSK Århus HSM Arena Grenå Resultatformidling
322775
18 14-04-19
Kl. 13:00
Vatanspor Holstebro B Bøgeskov Idrætsanlæg Resultatformidling
322779
18 14-04-19
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Lystrup IF Riisvangen Stadion Resultatformidling
322780
19 To 18-04-19
Kl. 13:00
Vatanspor VSK Århus Bøgeskov Idrætsanlæg Resultatformidling
322784
19 To 18-04-19
Kl. 13:00
Viby IF Aarhus Fremad Viby Idrætspark Resultatformidling
322782
19 To 18-04-19
Kl. 14:00
Nørresundby FB Lystrup IF Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
322781
19 20-04-19
Kl. 15:00
FC Djursland IF Lyseng HSM Arena Grenå Resultatformidling
322783
19 20-04-19
Kl. 15:30
AaB Holstebro B AaB's Anlæg Resultatformidling
322786
20 Fr 26-04-19
Kl. 18:30
VSK Århus AaB Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
322788
20 27-04-19
Kl. 13:00
Lystrup IF FC Djursland Lystrup Idrætsanlæg Resultatformidling
322787
20 27-04-19
Kl. 13:15
IF Lyseng Vatanspor Lyseng Idrætspark Resultatformidling
322785
20 28-04-19
Kl. 13:00
Holstebro B Viby IF Holstebro Idrætspark Resultatformidling
322789
20 28-04-19
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Nørresundby FB Riisvangen Stadion Resultatformidling
322793
21 Fr 03-05-19
Kl. 19:00
AaB IF Lyseng AaB's Anlæg Resultatformidling
322794
21 04-05-19
Kl. 13:00
Viby IF Nørresundby FB Viby Idrætspark Resultatformidling
322790
21 05-05-19
Kl. 13:00
Holstebro B VSK Århus Holstebro Idrætspark Resultatformidling
322791
21 05-05-19
Kl. 13:00
Vatanspor Lystrup IF Bøgeskov Idrætsanlæg Resultatformidling
322792
21 05-05-19
Kl. 15:00
Aarhus Fremad FC Djursland Riisvangen Stadion Resultatformidling
322795
22 11-05-19
Kl. 13:00
VSK Århus Viby IF Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
322798
22 11-05-19
Kl. 13:00
Lystrup IF AaB Lystrup Idrætsanlæg Resultatformidling
322796
22 11-05-19
Kl. 13:15
IF Lyseng Holstebro B Lyseng Idrætspark Resultatformidling
322797
22 11-05-19
Kl. 14:00
Nørresundby FB FC Djursland Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
322799
22 12-05-19
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Vatanspor Riisvangen Stadion Resultatformidling
322801
23 On 15-05-19
Kl. 18:30
Vatanspor Nørresundby FB Bøgeskov Idrætsanlæg Resultatformidling
322802
23 18-05-19
Kl. 13:00
VSK Århus IF Lyseng Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
322803
23 18-05-19
Kl. 13:00
AaB Aarhus Fremad AaB's Anlæg Resultatformidling
322804
23 18-05-19
Kl. 13:00
Viby IF FC Djursland Viby Idrætspark Resultatformidling
322800
23 19-05-19
Kl. 13:00
Holstebro B Lystrup IF Holstebro Idrætspark Resultatformidling
322807
24 Fr 24-05-19
Kl. 18:30
Nørresundby FB AaB Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
322808
24 25-05-19
Kl. 13:00
Lystrup IF VSK Århus Lystrup Idrætsanlæg Resultatformidling
322806
24 25-05-19
Kl. 13:00
Viby IF IF Lyseng Viby Idrætspark Resultatformidling
322805
24 25-05-19
Kl. 15:00
FC Djursland Vatanspor HSM Arena Grenå Resultatformidling
322809
24 26-05-19
Kl. 15:00
Aarhus Fremad Holstebro B Riisvangen Stadion Resultatformidling
322813
25 On 29-05-19
Kl. 19:00
AaB FC Djursland AaB's Anlæg Resultatformidling
322814
25 01-06-19
Kl. 13:00
Viby IF Vatanspor Viby Idrætspark Resultatformidling
322811
25 01-06-19
Kl. 13:00
VSK Århus Aarhus Fremad Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
322812
25 01-06-19
Kl. 13:15
IF Lyseng Lystrup IF Lyseng Idrætspark Resultatformidling
322810
25 02-06-19
Kl. 13:00
Holstebro B Nørresundby FB Holstebro Idrætspark Resultatformidling
322817
26 Fr 07-06-19
Kl. 19:00
Nørresundby FB VSK Århus Nordjyske Bank Arena (NFB) Resultatformidling
322818
26 08-06-19
Kl. 13:00
Viby IF Lystrup IF Viby Idrætspark Resultatformidling
322816
26 08-06-19
Kl. 15:00
FC Djursland Holstebro B HSM Arena Grenå Resultatformidling
322815
26 09-06-19
Kl. 13:00
Vatanspor AaB Bøgeskov Idrætsanlæg Resultatformidling
322819
26 09-06-19
Kl. 15:00
Aarhus Fremad IF Lyseng Riisvangen Stadion Resultatformidling
322820
27 15-06-19
Kl. 15:30
Holstebro B Vatanspor Holstebro Idrætspark Resultatformidling
322821
27 15-06-19
Kl. 15:30
VSK Århus FC Djursland Vejlby/Risskov Centret Resultatformidling
322822
27 15-06-19
Kl. 15:30
IF Lyseng Nørresundby FB Lyseng Idrætspark Resultatformidling
322823
27 15-06-19
Kl. 15:30
AaB Viby IF AaB's Anlæg Resultatformidling
322824
27 15-06-19
Kl. 15:30
Lystrup IF Aarhus Fremad Lystrup Idrætsanlæg Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366