2. division, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
105721
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Odder Soffy Road 0-0
105722
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Kjellerup IF Home Tarup Park 3-0
105717
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 14:00
Brabrand Jammerbugt FC Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
105720
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Dalum IF Riisvangen Stadion 1-2
105719
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 15:00
Skive FC Sydvest 05 Tønder Hancock Arena (Skive) 3-1
105718
Kampfakta
1 05-08-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Kolding IF Green Arena 1-5
105728
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Skive Home Tarup Park 0-1
105725
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Aarhus Fremad Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
105726
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 14:00
Dalum IF Ringkøbing Dalum - Kunstgræsbane 2-0
105727
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 14:00
Odder Kjellerup IF Kunstgræsbanen Spektrum Odder 3-1
105723
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Brabrand BankParken Tønder 0-1
105724
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 15:00
Kolding IF Vejgaard B Autocentralen Park (Kolding Stadion) 3-0
105731
Kampfakta
3 Fr 17-08-18
Kl. 19:00
Skive Kolding IF Hancock Arena (Skive) 2-2
105734
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 13:00
Vejgaard B FC Sydvest 05 Tønder Soffy Road 1-1
105732
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Dalum IF Bjergets Idrætsanlæg 0-0
105733
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Tarup/Paarup IF Riisvangen Stadion 4-0
105729
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 14:00
Brabrand Odder Brabrand IF's Idrætsanlæg 4-1
105730
Kampfakta
3 19-08-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Jammerbugt FC Green Arena 1-2
105735
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Kolding IF FC Sydvest 05 Tønder Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-1
105736
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Ringkøbing Skive Green Arena 1-0
105737
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Kjellerup IF Brabrand Bjergets Idrætsanlæg 1-2
105739
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Aarhus Fremad Odder Riisvangen Stadion 0-0
105740
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Dalum IF Tarup/Paarup IF Lars R. Jacobsen Park. 1-1
105738
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:30
Jammerbugt FC Vejgaard B Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
105741
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 13:00
FC Sydvest 05 Tønder Kjellerup IF BankParken Tønder 4-1
105767
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 14:00
Brabrand Aarhus Fremad Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
105770
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 14:00
Odder Jammerbugt FC Kunstgræsbanen Spektrum Odder 1-3
105768
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 15:00
Kolding IF Dalum IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-0
105769
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 15:00
Skive Vejgaard B Hancock Arena (Skive) 6-2
105771
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 16:00
Tarup/Paarup IF Ringkøbing Home Tarup Park 2-3
105896
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Tarup/Paarup IF Soffy Road 1-2
105897
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 14:00
Odder FC Sydvest 05 Tønder Spektrum Odder 1-1
105893
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Skive Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-0
105894
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Kolding IF Riisvangen Stadion 1-1
105895
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 14:00
Dalum IF Brabrand Lars R. Jacobsen Park. 0-1
105892
Kampfakta
6 02-09-18
Kl. 14:30
Kjellerup IF Ringkøbing Bjergets Idrætsanlæg 1-1
105901
Kampfakta
7 Fr 07-09-18
Kl. 19:00
Skive Odder Hancock Arena (Skive) 3-2
105902
Kampfakta
7 08-09-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Vejgaard B Bjergets Idrætsanlæg 2-3
105899
Kampfakta
7 08-09-18
Kl. 14:00
Brabrand Kolding IF Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-2
105898
Kampfakta
7 08-09-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Dalum IF BankParken Tønder 1-3
105900
Kampfakta
7 09-09-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Aarhus Fremad Green Arena 1-0
105905
Kampfakta
8 Fr 14-09-18
Kl. 19:00
Kolding IF Tarup/Paarup IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-0
105908
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Dalum IF Soffy Road 0-0
105909
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 14:00
Odder Ringkøbing Spektrum Odder 0-2
105906
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Kjellerup IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-0
105907
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad FC Sydvest 05 Tønder Riisvangen Stadion 2-1
105904
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 14:00
Brabrand Skive Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-2
105903
Kampfakta
7 Ti 18-09-18
Kl. 17:15
Tarup/Paarup IF Jammerbugt FC Home Tarup Park 0-4
105922
Kampfakta
9 Fr 21-09-18
Kl. 19:00
Skive Aarhus Fremad Hancock Arena (Skive) 0-1
105925
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Brabrand Home Tarup Park 0-1
105923
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Kolding IF Bjergets Idrætsanlæg 2-3
105924
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 14:00
Dalum IF Odder Lars R. Jacobsen Park. 4-1
105910
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Jammerbugt FC BankParken Tønder 0-3
105911
Kampfakta
9 23-09-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Vejgaard B Green Arena 4-1
105927
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 14:00
Brabrand Ringkøbing Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-2
105929
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Dalum IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-0
105931
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 14:00
Odder Kolding IF Spektrum Odder 0-4
105928
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 15:00
Skive Kjellerup IF Hancock Arena (Skive) 2-1
105926
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Tarup/Paarup IF BankParken Tønder 0-2
105930
Kampfakta
10 30-09-18
Kl. 13:00
Aarhus Fremad Vejgaard B Riisvangen Stadion 3-2
105972
Kampfakta
11 Fr 05-10-18
Kl. 19:30
Kolding IF Jammerbugt FC Autocentralen Park (Kolding Stadion) 3-1
105976
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Brabrand Soffy Road 0-2
105977
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Odder Home Tarup Park 1-4
105974
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Aarhus Fremad Bjergets Idrætsanlæg 0-0
105975
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 14:00
Dalum IF Skive Lars R. Jacobsen Park. 1-5
105973
Kampfakta
11 07-10-18
Kl. 14:00
Ringkøbing FC Sydvest 05 Tønder Green Arena 1-0
105980
Kampfakta
12 Fr 12-10-18
Kl. 19:00
Skive Tarup/Paarup IF Hancock Arena (Skive) 3-0
105981
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Ringkøbing Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 2-1
106052
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 14:00
Dalum IF Aarhus Fremad Lars R. Jacobsen Park. 0-1
106053
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 14:00
Odder Vejgaard B Spektrum Odder 1-3
105979
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 14:00
Brabrand Kjellerup IF Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-0
105978
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Kolding IF BankParken Tønder 0-1
106055
Kampfakta
13 Fr 19-10-18
Kl. 19:00
Kolding IF Ringkøbing Autocentralen Park (Kolding Stadion) 3-1
106058
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Jammerbugt FC Soffy Road 1-1
106056
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Odder Bjergets Idrætsanlæg 2-2
106057
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Brabrand Riisvangen Stadion 2-0
106054
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Skive BankParken Tønder 2-3
106059
Kampfakta
13 21-10-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Dalum IF Home Tarup Park 2-0
106135
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Vejgaard B Home Tarup Park 1-2
106133
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 14:00
Dalum IF Kolding IF Lars R. Jacobsen Park. 1-1
106134
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 14:00
Odder Aarhus Fremad Spektrum Odder 1-1
106060
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 14:00
Brabrand FC Sydvest 05 Tønder Brabrand IF's Idrætsanlæg 5-3
106132
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 15:00
Skive Jammerbugt FC Hancock Arena (Skive) 2-0
106061
Kampfakta
14 28-10-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Kjellerup IF Green Arena 0-2
106141
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Skive Soffy Road 2-1
106138
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Tarup/Paarup IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 3-0
106139
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Ringkøbing Riisvangen Stadion 1-0
106140
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 14:00
Dalum IF Kjellerup IF Lars R. Jacobsen Park. 3-0
106136
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Odder BankParken Tønder 2-0
106137
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 15:00
Kolding IF Brabrand Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-2
106604
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 12:00
Odder Skive Spektrum Odder 2-3
106605
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Aarhus Fremad Home Tarup Park 0-4
106603
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Kolding IF Soffy Road 0-2
106601
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF FC Sydvest 05 Tønder Bjergets Idrætsanlæg 2-2
106602
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Brabrand Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) 1-1
106600
Kampfakta
16 11-11-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Dalum IF Green Arena 4-2
106609
17 Fr 08-03-19
Kl. 19:00
Skive Ringkøbing Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
106610
17 09-03-19
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Jammerbugt FC Riisvangen Stadion Resultatformidling
106611
17 09-03-19
Kl. 14:00
Odder Dalum IF Spektrum Odder Resultatformidling
106607
17 09-03-19
Kl. 14:00
Brabrand Tarup/Paarup IF Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
106608
17 09-03-19
Kl. 15:00
Kolding IF Kjellerup IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
106606
17 09-03-19
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Vejgaard B BankParken Tønder Resultatformidling
106616
18 16-03-19
Kl. 13:00
Vejgaard B Aarhus Fremad Soffy Road Resultatformidling
106617
18 16-03-19
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Kolding IF Home Tarup Park Resultatformidling
106614
18 16-03-19
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Odder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
106615
18 16-03-19
Kl. 14:00
Dalum IF FC Sydvest 05 Tønder Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
106613
18 16-03-19
Kl. 14:30
Kjellerup IF Skive Kjellerup Kunstgræsbane Resultatformidling
106612
18 17-03-19
Kl. 14:00
Ringkøbing Brabrand Green Arena Resultatformidling
106618
19 23-03-19
Kl. 14:00
Brabrand Vejgaard B Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
106622
19 23-03-19
Kl. 14:00
Jammerbugt FC FC Sydvest 05 Tønder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
106623
19 23-03-19
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Kjellerup IF Riisvangen Stadion Resultatformidling
106619
19 23-03-19
Kl. 15:00
Kolding IF Odder Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
106621
19 23-03-19
Kl. 15:00
Skive Dalum IF Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
106620
19 24-03-19
Kl. 14:00
Ringkøbing Tarup/Paarup IF Green Arena Resultatformidling
106628
20 30-03-19
Kl. 13:00
Vejgaard B Ringkøbing Soffy Road Resultatformidling
106626
20 30-03-19
Kl. 13:30
Kjellerup IF Tarup/Paarup IF Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
106627
20 30-03-19
Kl. 14:00
Dalum IF Jammerbugt FC Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
106629
20 30-03-19
Kl. 14:00
Odder Brabrand Spektrum Odder Resultatformidling
106624
20 30-03-19
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Aarhus Fremad BankParken Tønder Resultatformidling
106625
20 30-03-19
Kl. 15:00
Kolding IF Skive Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
107326
21 06-04-19
Kl. 14:00
Brabrand Dalum IF Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
107327
21 06-04-19
Kl. 14:00
Ringkøbing Odder Green Arena Resultatformidling
107328
21 06-04-19
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Kolding IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
107329
21 06-04-19
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Skive Riisvangen Stadion Resultatformidling
107330
21 06-04-19
Kl. 14:00
Vejgaard B Kjellerup IF Soffy Road Resultatformidling
107331
21 06-04-19
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF FC Sydvest 05 Tønder Home Tarup Park Resultatformidling
107332
22 13-04-19
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Ringkøbing BankParken Tønder Resultatformidling
107333
22 13-04-19
Kl. 14:00
Kolding IF Aarhus Fremad Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
107334
22 13-04-19
Kl. 14:00
Skive Brabrand Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
107335
22 13-04-19
Kl. 14:00
Kjellerup IF Jammerbugt FC Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
107336
22 13-04-19
Kl. 14:00
Dalum IF Vejgaard B Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
107337
22 13-04-19
Kl. 14:00
Odder Tarup/Paarup IF Spektrum Odder Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545