2. division, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
105721
1 04-08-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Odder Soffy Road Resultatformidling
105722
1 04-08-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Kjellerup IF Home Tarup Park Resultatformidling
105717
1 04-08-18
Kl. 14:00
Brabrand Jammerbugt FC Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
105720
1 04-08-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Dalum IF Riisvangen Stadion Resultatformidling
105719
1 04-08-18
Kl. 15:00
Skive FC Sydvest 05 Tønder Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
105718
1 05-08-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Kolding IF Green Arena Resultatformidling
105728
2 11-08-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Skive Home Tarup Park Resultatformidling
105725
2 11-08-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Aarhus Fremad Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
105726
2 11-08-18
Kl. 14:00
Dalum IF Ringkøbing Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
105727
2 11-08-18
Kl. 14:00
Odder Kjellerup IF Kunstgræsbanen Spektrum Odder Resultatformidling
105723
2 11-08-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Brabrand BankParken Tønder Resultatformidling
105724
2 11-08-18
Kl. 15:00
Kolding IF Vejgaard B Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
105731
3 Fr 17-08-18
Kl. 19:00
Skive Kolding IF Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
105734
3 18-08-18
Kl. 13:00
Vejgaard B FC Sydvest 05 Tønder Soffy Road Resultatformidling
105732
3 18-08-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Dalum IF Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
105733
3 18-08-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Tarup/Paarup IF Riisvangen Stadion Resultatformidling
105729
3 18-08-18
Kl. 14:00
Brabrand Odder Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
105730
3 19-08-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Jammerbugt FC Green Arena Resultatformidling
105735
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Kolding IF FC Sydvest 05 Tønder Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
105736
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Ringkøbing Skive Green Arena Resultatformidling
105737
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Kjellerup IF Brabrand Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
105739
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Aarhus Fremad Odder Riisvangen Stadion Resultatformidling
105740
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Dalum IF Tarup/Paarup IF Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
105738
4 On 22-08-18
Kl. 18:30
Jammerbugt FC Vejgaard B Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
105767
5 25-08-18
Kl. 14:00
Brabrand Aarhus Fremad Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
105770
5 25-08-18
Kl. 14:00
Odder Jammerbugt FC Kunstgræsbanen Spektrum Odder Resultatformidling
105768
5 25-08-18
Kl. 15:00
Kolding IF Dalum IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
105769
5 25-08-18
Kl. 15:00
Skive Vejgaard B Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
105741
5 25-08-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Kjellerup IF BankParken Tønder Resultatformidling
105771
5 25-08-18
Kl. 16:00
Tarup/Paarup IF Ringkøbing Home Tarup Park Resultatformidling
105896
6 01-09-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Tarup/Paarup IF Soffy Road Resultatformidling
105897
6 01-09-18
Kl. 14:00
Odder FC Sydvest 05 Tønder Spektrum Odder Resultatformidling
105893
6 01-09-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Skive Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
105894
6 01-09-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Kolding IF Riisvangen Stadion Resultatformidling
105895
6 01-09-18
Kl. 14:00
Dalum IF Brabrand Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
105892
6 02-09-18
Kl. 14:30
Kjellerup IF Ringkøbing Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
105901
7 Fr 07-09-18
Kl. 19:00
Skive Odder Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
105903
7 08-09-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Jammerbugt FC Home Tarup Park Resultatformidling
105902
7 08-09-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Vejgaard B Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
105899
7 08-09-18
Kl. 14:00
Brabrand Kolding IF Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
105898
7 08-09-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Dalum IF BankParken Tønder Resultatformidling
105900
7 09-09-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Aarhus Fremad Green Arena Resultatformidling
105905
8 Fr 14-09-18
Kl. 19:00
Kolding IF Tarup/Paarup IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
105908
8 15-09-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Dalum IF Soffy Road Resultatformidling
105909
8 15-09-18
Kl. 14:00
Odder Ringkøbing Spektrum Odder Resultatformidling
105904
8 15-09-18
Kl. 14:00
Brabrand Skive Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
105906
8 15-09-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Kjellerup IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
105907
8 15-09-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad FC Sydvest 05 Tønder Riisvangen Stadion Resultatformidling
105922
9 Fr 21-09-18
Kl. 19:00
Skive Aarhus Fremad Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
105925
9 22-09-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Brabrand Home Tarup Park Resultatformidling
105923
9 22-09-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Kolding IF Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
105924
9 22-09-18
Kl. 14:00
Dalum IF Odder Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
105910
9 22-09-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Jammerbugt FC BankParken Tønder Resultatformidling
105911
9 23-09-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Vejgaard B Green Arena Resultatformidling
105927
10 29-09-18
Kl. 14:00
Brabrand Ringkøbing Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
105929
10 29-09-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Dalum IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
105930
10 29-09-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Vejgaard B Riisvangen Stadion Resultatformidling
105931
10 29-09-18
Kl. 14:00
Odder Kolding IF Spektrum Odder Resultatformidling
105928
10 29-09-18
Kl. 15:00
Skive Kjellerup IF Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
105926
10 29-09-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Tarup/Paarup IF BankParken Tønder Resultatformidling
105972
11 Fr 05-10-18
Kl. 19:30
Kolding IF Jammerbugt FC Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
105976
11 06-10-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Brabrand Soffy Road Resultatformidling
105977
11 06-10-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Odder Home Tarup Park Resultatformidling
105974
11 06-10-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Aarhus Fremad Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
105975
11 06-10-18
Kl. 14:00
Dalum IF Skive Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
105973
11 07-10-18
Kl. 14:00
Ringkøbing FC Sydvest 05 Tønder Green Arena Resultatformidling
105980
12 Fr 12-10-18
Kl. 19:00
Skive Tarup/Paarup IF Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
105981
12 13-10-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Ringkøbing Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
106052
12 13-10-18
Kl. 14:00
Dalum IF Aarhus Fremad Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
106053
12 13-10-18
Kl. 14:00
Odder Vejgaard B Spektrum Odder Resultatformidling
105979
12 13-10-18
Kl. 14:00
Brabrand Kjellerup IF Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
105978
12 13-10-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Kolding IF BankParken Tønder Resultatformidling
106055
13 Fr 19-10-18
Kl. 19:00
Kolding IF Ringkøbing Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
106058
13 20-10-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Jammerbugt FC Soffy Road Resultatformidling
106056
13 20-10-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF Odder Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
106057
13 20-10-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Brabrand Riisvangen Stadion Resultatformidling
106054
13 20-10-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Skive BankParken Tønder Resultatformidling
106059
13 21-10-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Dalum IF Home Tarup Park Resultatformidling
106135
14 27-10-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Vejgaard B Home Tarup Park Resultatformidling
106133
14 27-10-18
Kl. 14:00
Dalum IF Kolding IF Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
106134
14 27-10-18
Kl. 14:00
Odder Aarhus Fremad Spektrum Odder Resultatformidling
106060
14 27-10-18
Kl. 14:00
Brabrand FC Sydvest 05 Tønder Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
106132
14 27-10-18
Kl. 15:00
Skive Jammerbugt FC Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
106061
14 28-10-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Kjellerup IF Green Arena Resultatformidling
106141
15 03-11-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Skive Soffy Road Resultatformidling
106138
15 03-11-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Tarup/Paarup IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
106139
15 03-11-18
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Ringkøbing Riisvangen Stadion Resultatformidling
106140
15 03-11-18
Kl. 14:00
Dalum IF Kjellerup IF Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
106136
15 03-11-18
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Odder BankParken Tønder Resultatformidling
106137
15 03-11-18
Kl. 15:00
Kolding IF Brabrand Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
106603
16 10-11-18
Kl. 13:00
Vejgaard B Kolding IF Soffy Road Resultatformidling
106605
16 10-11-18
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Aarhus Fremad Home Tarup Park Resultatformidling
106601
16 10-11-18
Kl. 13:30
Kjellerup IF FC Sydvest 05 Tønder Kjellerup Kunstgræsbane Resultatformidling
106602
16 10-11-18
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Brabrand Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
106604
16 10-11-18
Kl. 14:00
Odder Skive Spektrum Odder Resultatformidling
106600
16 11-11-18
Kl. 14:00
Ringkøbing Dalum IF Green Arena Resultatformidling
106609
17 Fr 08-03-19
Kl. 19:00
Skive Ringkøbing Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
106610
17 09-03-19
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Jammerbugt FC Riisvangen Stadion Resultatformidling
106611
17 09-03-19
Kl. 14:00
Odder Dalum IF Spektrum Odder Resultatformidling
106607
17 09-03-19
Kl. 14:00
Brabrand Tarup/Paarup IF Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
106608
17 09-03-19
Kl. 15:00
Kolding IF Kjellerup IF Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
106606
17 09-03-19
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Vejgaard B BankParken Tønder Resultatformidling
106616
18 16-03-19
Kl. 13:00
Vejgaard B Aarhus Fremad Soffy Road Resultatformidling
106617
18 16-03-19
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Kolding IF Home Tarup Park Resultatformidling
106614
18 16-03-19
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Odder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
106615
18 16-03-19
Kl. 14:00
Dalum IF FC Sydvest 05 Tønder Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
106613
18 16-03-19
Kl. 14:30
Kjellerup IF Skive Kjellerup Kunstgræsbane Resultatformidling
106612
18 17-03-19
Kl. 14:00
Ringkøbing Brabrand Green Arena Resultatformidling
106618
19 23-03-19
Kl. 14:00
Brabrand Vejgaard B Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
106622
19 23-03-19
Kl. 14:00
Jammerbugt FC FC Sydvest 05 Tønder Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
106623
19 23-03-19
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Kjellerup IF Riisvangen Stadion Resultatformidling
106619
19 23-03-19
Kl. 15:00
Kolding IF Odder Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
106621
19 23-03-19
Kl. 15:00
Skive Dalum IF Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
106620
19 24-03-19
Kl. 14:00
Ringkøbing Tarup/Paarup IF Green Arena Resultatformidling
106628
20 30-03-19
Kl. 13:00
Vejgaard B Ringkøbing Soffy Road Resultatformidling
106626
20 30-03-19
Kl. 13:30
Kjellerup IF Tarup/Paarup IF Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
106627
20 30-03-19
Kl. 14:00
Dalum IF Jammerbugt FC Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
106629
20 30-03-19
Kl. 14:00
Odder Brabrand Spektrum Odder Resultatformidling
106624
20 30-03-19
Kl. 15:00
FC Sydvest 05 Tønder Aarhus Fremad BankParken Tønder Resultatformidling
106625
20 30-03-19
Kl. 15:00
Kolding IF Skive Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
107326
21 06-04-19
Kl. 14:00
Brabrand Dalum IF Brabrand IF's Idrætsanlæg Resultatformidling
107327
21 06-04-19
Kl. 14:00
Ringkøbing Odder Green Arena Resultatformidling
107328
21 06-04-19
Kl. 14:00
Jammerbugt FC Kolding IF Sparekassen Vendsyssel Arena (Pandrup) Resultatformidling
107329
21 06-04-19
Kl. 14:00
Aarhus Fremad Skive Riisvangen Stadion Resultatformidling
107330
21 06-04-19
Kl. 14:00
Vejgaard B Kjellerup IF Soffy Road Resultatformidling
107331
21 06-04-19
Kl. 14:00
Tarup/Paarup IF FC Sydvest 05 Tønder Home Tarup Park Resultatformidling
107332
22 13-04-19
Kl. 14:00
FC Sydvest 05 Tønder Ringkøbing BankParken Tønder Resultatformidling
107333
22 13-04-19
Kl. 14:00
Kolding IF Aarhus Fremad Autocentralen Park (Kolding Stadion) Resultatformidling
107334
22 13-04-19
Kl. 14:00
Skive Brabrand Hancock Arena (Skive) Resultatformidling
107335
22 13-04-19
Kl. 14:00
Kjellerup IF Jammerbugt FC Bjergets Idrætsanlæg Resultatformidling
107336
22 13-04-19
Kl. 14:00
Dalum IF Vejgaard B Lars R. Jacobsen Park. Resultatformidling
107337
22 13-04-19
Kl. 14:00
Odder Tarup/Paarup IF Spektrum Odder Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545