2. division, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
832093
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 13:00
HIK Vanløse Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
832094
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Middelfart Hillerød Stadion 1-1
832090
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 14:00
Marienlyst Skovshoved IF Marienlystcentret 1-2
832091
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 14:00
Frem Slagelse B&I Valby IP, Stadion 0-1
832088
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 15:00
B 93 Brønshøj Østerbro Stadion 0-4
832089
Kampfakta
1 05-08-18
Kl. 13:00
Avarta AB Glostrup Idrætspark 0-1
832098
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:00
Skovshoved IF B 93 Skovshoved I P 1-2
832099
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:00
Vanløse Hillerød Fodbold Vanløse IP. Opvisn. 3-0
832097
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 14:00
Middelfart HIK Middelfart Stadion 1-2
832095
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 15:00
Brønshøj Avarta Tingbjerg I P 4-3
832096
Kampfakta
2 12-08-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Marienlyst Slagelse Stadion 0-1
832100
Kampfakta
2 12-08-18
Kl. 15:00
AB Frem Gladsaxe Stadion 0-1
832104
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 13:00
HIK Skovshoved IF Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-0
832105
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Brønshøj Hillerød Stadion 0-1
832102
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 14:00
Marienlyst B 93 Marienlystcentret 1-2
832103
Kampfakta
3 18-08-18
Kl. 14:00
Frem Vanløse Valby IP, Stadion 1-1
832101
Kampfakta
3 19-08-18
Kl. 13:00
Avarta Middelfart Glostrup Idrætspark 0-1
832106
Kampfakta
3 19-08-18
Kl. 15:00
AB Slagelse B&I Gladsaxe Stadion 0-1
832107
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
B 93 Vanløse Østerbro Stadion 0-2
832108
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Slagelse B&I Avarta Slagelse Stadion 2-0
832115
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Marienlyst Middelfart Marienlystcentret 1-2
832116
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
Skovshoved IF Hillerød Fodbold Skovshoved I P 1-3
832118
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 18:00
HIK AB Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
832117
Kampfakta
4 On 22-08-18
Kl. 19:00
Frem Brønshøj Valby IP, Stadion 2-0
832327
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 13:00
Vanløse Marienlyst Vanløse IP. Opvisn. 1-0
832326
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 14:00
Middelfart Frem Middelfart Stadion 0-1
832323
Kampfakta
5 25-08-18
Kl. 15:00
Brønshøj HIK Tingbjerg I P 2-1
832325
Kampfakta
5 26-08-18
Kl. 13:00
Avarta B 93 Glostrup Idrætspark 0-1
832328
Kampfakta
5 26-08-18
Kl. 15:00
AB Hillerød Fodbold Gladsaxe Stadion 1-1
832324
Kampfakta
5 26-08-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Skovshoved IF Slagelse Stadion 3-0
832332
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 13:00
Skovshoved IF Vanløse Skovshoved I P 1-1
832333
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 13:00
HIK Slagelse B&I Gentofte Sportspark Opv. kunst 3-3
832334
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Frem Hillerød Stadion 2-1
832330
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 14:00
Middelfart Brønshøj Middelfart Stadion 3-1
832331
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 14:00
Marienlyst Avarta Marienlystcentret 1-4
832329
Kampfakta
6 01-09-18
Kl. 15:00
B 93 AB Østerbro Stadion 1-4
832348
Kampfakta
7 08-09-18
Kl. 14:00
Frem B 93 Valby IP, Stadion 0-1
832346
Kampfakta
7 09-09-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Hillerød Fodbold Slagelse Stadion 1-0
832350
Kampfakta
7 09-09-18
Kl. 15:00
AB Skovshoved IF Gladsaxe Stadion 6-0
832349
Kampfakta
7 Ti 11-09-18
Kl. 18:00
Vanløse Middelfart Vanløse IP. Opvisn. 0-3
832356
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 13:00
HIK Hillerød Fodbold Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
832354
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 14:00
Middelfart Skovshoved IF Middelfart Stadion 3-0
832355
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 14:00
Marienlyst Frem Marienlystcentret 0-1
832351
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 15:00
Brønshøj AB Tingbjerg I P 1-2
832352
Kampfakta
8 15-09-18
Kl. 15:00
B 93 Slagelse B&I Østerbro Stadion 1-1
832353
Kampfakta
8 16-09-18
Kl. 13:00
Avarta Vanløse Espelundens Idrætsanlæg 0-1
832347
Kampfakta
7 On 19-09-18
Kl. 19:00
HIK Avarta Gentofte Sportspark Opv. kunst 2-0
832358
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 13:00
Skovshoved IF Avarta Skovshoved I P 0-1
832361
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 13:00
Vanløse Brønshøj Vanløse IP. Opvisn. 1-3
832359
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 14:00
Frem HIK Valby IP, Stadion 2-1
832360
Kampfakta
9 22-09-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold B 93 Hillerød Stadion 0-3
832357
Kampfakta
9 23-09-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Middelfart Slagelse Stadion 1-2
832362
Kampfakta
9 23-09-18
Kl. 15:00
AB Marienlyst Gladsaxe Stadion 2-0
832368
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 13:00
Vanløse Slagelse B&I Vanløse IP. Opvisn. 3-3
832366
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 14:00
Middelfart AB Middelfart Stadion 0-0
832363
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 15:00
Brønshøj Skovshoved IF Tingbjerg I P 6-0
832364
Kampfakta
10 29-09-18
Kl. 15:00
B 93 HIK Østerbro Stadion 0-2
832367
Kampfakta
10 30-09-18
Kl. 11:00
Marienlyst Hillerød Fodbold Marienlystcentret 0-4
832365
Kampfakta
10 30-09-18
Kl. 13:00
Avarta Frem Espelundens Idrætsanlæg 0-0
832335
Kampfakta
7 On 03-10-18
Kl. 19:00
Brønshøj Marienlyst Tingbjerg I P 4-2
832374
Kampfakta
11 To 04-10-18
Kl. 18:30
AB Vanløse Gladsaxe Stadion 0-2
832371
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 13:00
Skovshoved IF Frem Skovshoved I P 1-1
832372
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 13:00
HIK Marienlyst Gentofte Sportspark Opv. kunst 3-0
832373
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Avarta Hillerød Stadion 1-1
832369
Kampfakta
11 06-10-18
Kl. 15:00
B 93 Middelfart Østerbro Stadion 0-4
832370
Kampfakta
11 07-10-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Brønshøj Slagelse Stadion 2-2
837075
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 13:00
Skovshoved IF HIK Skovshoved I P 1-0
837963
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 14:00
Frem AB Valby IP, Stadion 2-0
837071
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 14:00
Middelfart Marienlyst Middelfart Stadion 2-1
837964
Kampfakta
12 13-10-18
Kl. 15:00
Vanløse B 93 Vanløse IP. Opvisn. 0-3
837070
Kampfakta
12 14-10-18
Kl. 13:00
Avarta Slagelse B&I Espelundens Idrætsanlæg 1-0
837969
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 13:00
HIK Brønshøj Gentofte Sportspark Opv. kunst 1-1
837970
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold AB Hillerød Stadion 3-2
837967
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 14:00
Middelfart Avarta Middelfart Stadion 1-2
837968
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 14:00
Marienlyst Vanløse Marienlystcentret 0-3
837965
Kampfakta
13 20-10-18
Kl. 15:00
B 93 Skovshoved IF Østerbro Stadion 3-3
837966
Kampfakta
13 21-10-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I Frem Slagelse Stadion 0-0
837991
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 13:00
Vanløse HIK Vanløse IP. Opvisn. 3-1
837989
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 13:00
Skovshoved IF Slagelse B&I Skovshoved I P 1-0
837990
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 14:00
Frem Hillerød Fodbold Valby IP, Stadion 1-2
837987
Kampfakta
14 27-10-18
Kl. 15:00
Brønshøj Middelfart Tingbjerg I P 1-2
837988
Kampfakta
14 28-10-18
Kl. 13:00
Avarta Marienlyst Espelundens Idrætsanlæg 1-1
837992
Kampfakta
14 28-10-18
Kl. 15:00
AB B 93 Gladsaxe Stadion 3-0
832375
Kampfakta
12 On 31-10-18
Kl. 19:00
Brønshøj Hillerød Fodbold Tingbjerg I P 2-2
838096
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 13:00
Avarta HIK Espelundens Idrætsanlæg 5-1
838097
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Skovshoved IF Hillerød Stadion 3-1
837995
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 14:00
Middelfart Vanløse Middelfart Stadion 1-1
837996
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 14:00
Marienlyst Brønshøj Marienlystcentret 0-1
837993
Kampfakta
15 03-11-18
Kl. 15:00
B 93 Frem Østerbro Stadion 1-0
837994
Kampfakta
15 04-11-18
Kl. 15:00
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion 3-5
838099
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 13:00
Skovshoved IF Marienlyst Skovshoved I P 2-1
838100
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 14:00
Frem Middelfart Valby IP, Stadion 0-0
838101
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Slagelse B&I Hillerød Stadion Kunstgræs 0-1
838102
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 14:00
Vanløse Avarta Vanløse IP. Opvisn. 1-1
838098
Kampfakta
16 10-11-18
Kl. 15:00
Brønshøj B 93 Tingbjerg I P 3-1
838103
Kampfakta
16 11-11-18
Kl. 15:00
AB HIK Gladsaxe Stadion 1-0
838180
17 09-03-19
Kl. 13:00
HIK Frem Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
838181
17 09-03-19
Kl. 13:00
Vanløse Skovshoved IF Vanløse IP. Opvisn. Resultatformidling
838107
17 09-03-19
Kl. 14:00
Middelfart Slagelse B&I Middelfart Stadion Resultatformidling
838179
17 09-03-19
Kl. 14:00
Marienlyst AB Marienlystcentret Resultatformidling
838104
17 09-03-19
Kl. 15:00
B 93 Hillerød Fodbold Østerbro Stadion Resultatformidling
838105
17 10-03-19
Kl. 13:00
Avarta Brønshøj Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
838184
18 16-03-19
Kl. 13:00
Skovshoved IF Middelfart Skovshoved I P Resultatformidling
838185
18 16-03-19
Kl. 14:00
Frem Marienlyst Valby IP, Stadion Resultatformidling
838186
18 16-03-19
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold HIK Hillerød Stadion Resultatformidling
838182
18 16-03-19
Kl. 15:00
Brønshøj Vanløse Tingbjerg I P Resultatformidling
838183
18 16-03-19
Kl. 15:00
Slagelse B&I B 93 Slagelse Stadion Resultatformidling
838187
18 17-03-19
Kl. 15:00
AB Avarta Gladsaxe Stadion Resultatformidling
838192
19 23-03-19
Kl. 13:00
HIK B 93 Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
838193
19 23-03-19
Kl. 13:00
Vanløse AB Vanløse IP. Opvisn. Resultatformidling
838190
19 23-03-19
Kl. 14:00
Middelfart Hillerød Fodbold Middelfart Stadion Resultatformidling
838191
19 23-03-19
Kl. 14:00
Marienlyst Slagelse B&I Marienlystcentret Resultatformidling
838188
19 23-03-19
Kl. 15:00
Brønshøj Frem Tingbjerg I P Resultatformidling
838189
19 24-03-19
Kl. 13:00
Avarta Skovshoved IF Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
838196
20 30-03-19
Kl. 13:00
Skovshoved IF Brønshøj Skovshoved I P Resultatformidling
838197
20 30-03-19
Kl. 14:00
Frem Avarta Valby IP, Stadion Resultatformidling
838198
20 30-03-19
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Vanløse Hillerød Stadion Resultatformidling
838194
20 30-03-19
Kl. 15:00
B 93 Marienlyst Østerbro Stadion Resultatformidling
838195
20 31-03-19
Kl. 15:00
Slagelse B&I HIK Slagelse Stadion Resultatformidling
838199
20 31-03-19
Kl. 15:00
AB Middelfart Gladsaxe Stadion Resultatformidling
838200
21 06-04-19
Kl. 14:00
Brønshøj Slagelse B&I Tingbjerg I P Resultatformidling
838201
21 06-04-19
Kl. 14:00
Avarta Hillerød Fodbold Espelundens Idrætsanlæg Resultatformidling
838202
21 06-04-19
Kl. 14:00
Middelfart B 93 Middelfart Stadion Resultatformidling
838203
21 06-04-19
Kl. 14:00
Marienlyst HIK Marienlystcentret Resultatformidling
838204
21 06-04-19
Kl. 14:00
Skovshoved IF AB Skovshoved I P Resultatformidling
838205
21 06-04-19
Kl. 14:00
Vanløse Frem Vanløse IP. Opvisn. Resultatformidling
838206
22 13-04-19
Kl. 14:00
B 93 Avarta Østerbro Stadion Resultatformidling
838207
22 13-04-19
Kl. 14:00
Slagelse B&I Vanløse Slagelse Stadion Resultatformidling
838208
22 13-04-19
Kl. 14:00
Frem Skovshoved IF Valby IP, Stadion Resultatformidling
838209
22 13-04-19
Kl. 14:00
HIK Middelfart Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
838210
22 13-04-19
Kl. 14:00
Hillerød Fodbold Marienlyst Hillerød Stadion Resultatformidling
838211
22 13-04-19
Kl. 14:00
AB Brønshøj Gladsaxe Stadion Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545