U12 Drenge SU 8-mands (07) Efterår, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
166698
Kampfakta
1 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
AB Køge BK Akademisk Boldklub
166699
1 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Solrød FC Hørsholm Idrætspark
166701
Kampfakta
1 25-08-18
Kl. 10:00
Greve Fodbold Espergærde IF Greve Idræts Center
166697
Kampfakta
1 25-08-18
Kl. 10:30
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 (2) Elverroad Kunstgræs
166700
Kampfakta
1 25-08-18
Kl. 11:00
Frem Hellebæk KFUM BK, Roskilde Nordkysthallen
166696
Kampfakta
1 26-08-18
Kl. 09:30
Ringsted IF Holbæk B&I Ringsted Stadion
166706
Kampfakta
2 On 29-08-18
Kl. 18:00
Holbæk B&I Greve Fodbold SuRi Park
166707
Kampfakta
2 To 30-08-18
Kl. 18:30
Køge BK Ringsted IF Køge Stadion
166703
Kampfakta
2 01-09-18
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) AB Lyngby Stadion
166705
Kampfakta
2 01-09-18
Kl. 12:15
KFUM BK, Roskilde Hørsholm-Usserød IK Lillevang Idrætscenter
166704
Kampfakta
2 02-09-18
Kl. 15:00
Solrød FC B. 1973, Herlev Solrød Idrætscenter
166713
Kampfakta
3 08-09-18
Kl. 10:00
Greve Fodbold Køge BK Greve Idræts Center
166710
3 08-09-18
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Solrød FC Lyngby Stadion
166711
Kampfakta
3 08-09-18
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
166708
Kampfakta
3 08-09-18
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde B. 1973, Herlev Lillevang Idrætscenter
166712
Kampfakta
3 09-09-18
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Holbæk B&I Nordkysthallen
166702
Kampfakta
2 15-09-18
Kl. 11:30
Espergærde IF Frem Hellebæk Mørdrup Idrætsanlæg
166718
4 22-09-18
Kl. 11:00
Holbæk B&I Hørsholm-Usserød IK SuRi Park
166719
Kampfakta
4 22-09-18
Kl. 11:00
Køge BK Frem Hellebæk Køge Stadion
166714
Kampfakta
4 22-09-18
Kl. 11:30
Espergærde IF B. 1973, Herlev Mørdrup Idrætsanlæg
166717
Kampfakta
4 23-09-18
Kl. 11:15
KFUM BK, Roskilde Lyngby Boldklub 1921 (2) Lillevang Idrætscenter
166715
Kampfakta
4 23-09-18
Kl. 12:00
Ringsted IF Greve Fodbold Ringsted Stadion
166716
Kampfakta
4 23-09-18
Kl. 15:00
Solrød FC AB Solrød Idrætscenter
166720
Kampfakta
5 29-09-18
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Holbæk B&I Elverroad
166722
Kampfakta
5 29-09-18
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Espergærde IF Lyngby Stadion
166725
Kampfakta
5 29-09-18
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Ringsted IF Nordkysthallen
166721
Kampfakta
5 29-09-18
Kl. 11:00
AB Greve Fodbold Akademisk Boldklub
166723
5 30-09-18
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Køge BK Hørsholm Idrætspark
166724
Kampfakta
5 30-09-18
Kl. 15:00
Solrød FC KFUM BK, Roskilde Solrød Idrætscenter
166730
6 Fr 05-10-18
Kl. 17:30
Holbæk B&I Lyngby Boldklub 1921 (2) SuRi Park
166729
Kampfakta
6 06-10-18
Kl. 10:00
Greve Fodbold Frem Hellebæk Greve Idræts Center
166731
Kampfakta
6 06-10-18
Kl. 11:00
Køge BK B. 1973, Herlev Køge Stadion
166728
Kampfakta
6 06-10-18
Kl. 11:15
KFUM BK, Roskilde AB Lillevang Idrætscenter
166726
Kampfakta
6 06-10-18
Kl. 11:30
Espergærde IF Solrød FC Mørdrup Idrætsanlæg
166727
Kampfakta
6 07-10-18
Kl. 12:30
Ringsted IF Hørsholm-Usserød IK Ringsted Stadion
166733
7 Fr 12-10-18
Kl. 17:15
AB Frem Hellebæk Akademisk Boldklub
166735
Kampfakta
7 Fr 12-10-18
Kl. 17:15
Hørsholm-Usserød IK Greve Fodbold Hørsholm Idrætspark
166732
Kampfakta
7 13-10-18
Kl. 10:30
B. 1973, Herlev Ringsted IF Elverroad Kunstgræs
166737
7 13-10-18
Kl. 11:15
KFUM BK, Roskilde Espergærde IF Lillevang Idrætscenter UDS
166736
Kampfakta
7 14-10-18
Kl. 15:00
Solrød FC Holbæk B&I Solrød Idrætscenter
166741
Kampfakta
8 27-10-18
Kl. 10:00
Greve Fodbold B. 1973, Herlev Greve Idræts Center
166742
Kampfakta
8 27-10-18
Kl. 11:00
Holbæk B&I KFUM BK, Roskilde SuRi Park
166740
8 27-10-18
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Hørsholm-Usserød IK Nordkysthallen
166738
Kampfakta
8 27-10-18
Kl. 12:15
Espergærde IF AB Mørdrup Idrætsanlæg
166743
Kampfakta
8 28-10-18
Kl. 11:00
Køge BK Solrød FC Køge Stadion
166739
Kampfakta
8 28-10-18
Kl. 12:00
Ringsted IF Lyngby Boldklub 1921 (2) Ringsted Stadion
166747
Kampfakta
9 03-11-18
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 (2) Greve Fodbold Lyngby Stadion
166744
Kampfakta
9 03-11-18
Kl. 09:30
Espergærde IF Holbæk B&I Mørdrup Idrætsanlæg
166745
Kampfakta
9 03-11-18
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Frem Hellebæk Elverroad Kunstgræs
166746
9 03-11-18
Kl. 11:00
AB Hørsholm-Usserød IK Akademisk Boldklub
166749
Kampfakta
9 03-11-18
Kl. 11:00
KFUM BK, Roskilde Køge BK Lillevang Idrætscenter
166748
Kampfakta
9 04-11-18
Kl. 15:00
Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter
166754
Kampfakta
10 10-11-18
Kl. 10:00
Greve Fodbold Solrød FC Greve Idræts Center
166755
Kampfakta
10 10-11-18
Kl. 11:00
Køge BK Espergærde IF Køge Stadion
166751
10 10-11-18
Kl. 11:00
AB Holbæk B&I Akademisk Boldklub
166752
Kampfakta
10 10-11-18
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK B. 1973, Herlev Hørsholm Idrætspark
166753
Kampfakta
10 10-11-18
Kl. 11:00
Frem Hellebæk Lyngby Boldklub 1921 (2) Pedella Park Kunstgræs
166734
Kampfakta
7 11-11-18
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 (2) Køge BK Lyngby Stadion
166750
Kampfakta
10 11-11-18
Kl. 12:00
Ringsted IF KFUM BK, Roskilde Ringsted Stadion
166759
Kampfakta
11 17-11-18
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 (2) Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
166761
Kampfakta
11 17-11-18
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde Greve Fodbold Lillevang Idrætscenter
166757
Kampfakta
11 17-11-18
Kl. 10:30
Espergærde IF Ringsted IF Mørdrup Idrætsanlæg
166763
Kampfakta
11 17-11-18
Kl. 11:00
Holbæk B&I Køge BK SuRi Park
166760
11 18-11-18
Kl. 15:00
Solrød FC Frem Hellebæk Solrød Idrætscenter
166709
Kampfakta
3 25-11-18
Kl. 13:00
AB Ringsted IF Akademisk Boldklub
166758
Kampfakta
11 02-12-18
Kl. 12:00
B. 1973, Herlev AB Elverroad Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til VinterBold senest den 9. oktober.
Læs mere her: VinterBold