U11 Drenge SU 8-mands (08) Efterår, Pulje 3

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
166651
Kampfakta
4 19-08-18
Kl. 12:00
Nykøbing FC BSV af 2016 NFC Anlæg Nord
166638
Kampfakta
1 Fr 24-08-18
Kl. 18:00
Ringsted IF Himmelev-Veddelev BK Ringsted Stadion
166639
Kampfakta
1 25-08-18
Kl. 09:15
Ishøj IF Nykøbing FC Ishøj Idrætscenter
166640
Kampfakta
1 26-08-18
Kl. 11:15
Slagelse B&I BK Friheden Slagelse Stadion Kunst
166656
Kampfakta
5 02-09-18
Kl. 11:00
Nykøbing FC BK Friheden NFC Anlæg Nord
166637
Kampfakta
1 To 06-09-18
Kl. 18:00
BSV af 2016 RB 1906 Rundforbi Stadion
166642
Kampfakta
2 To 06-09-18
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Ishøj IF Himmelev Idrætspark
166641
2 08-09-18
Kl. 10:00
RB 1906 Slagelse B&I Roskilde Idrætspark UDS
166644
Kampfakta
2 08-09-18
Kl. 11:00
BK Friheden BSV af 2016 Strandmarkens Fritidscenter
166661
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK BK Friheden Himmelev Idrætspark
166643
Kampfakta
2 15-09-18
Kl. 11:00
Nykøbing FC Ringsted IF NFC Anlæg Nord
166645
3 Fr 21-09-18
Kl. 18:00
BSV af 2016 Himmelev-Veddelev BK Rundforbi Stadion
166646
Kampfakta
3 22-09-18
Kl. 10:30
Ringsted IF BK Friheden Ringsted Stadion
166648
Kampfakta
3 23-09-18
Kl. 11:15
Slagelse B&I Nykøbing FC Slagelse Stadion Kunst
166647
Kampfakta
3 Ti 25-09-18
Kl. 17:30
Ishøj IF RB 1906 Ishøj Idrætscenter
166650
4 To 04-10-18
Kl. 17:00
Himmelev-Veddelev BK Slagelse B&I Himmelev Idrætspark
166652
4 06-10-18
Kl. 11:30
BK Friheden Ishøj IF Strandmarkens Fritidscenter
166649
4 06-10-18
Kl. 14:30
RB 1906 Ringsted IF Roskilde Idrætspark
166658
6 07-10-18
Kl. 10:30
Himmelev-Veddelev BK Nykøbing FC Himmelev Idrætspark
166655
5 Fr 12-10-18
Kl. 17:15
Ishøj IF Slagelse B&I Ishøj Idrætscenter
166653
5 Fr 12-10-18
Kl. 17:15
BSV af 2016 Ringsted IF Rundforbi Stadion
166654
5 21-10-18
Kl. 10:00
RB 1906 Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark
166657
6 27-10-18
Kl. 10:30
Ringsted IF Ishøj IF Ringsted Stadion
166660
6 27-10-18
Kl. 11:00
BK Friheden RB 1906 Avedøre Stadion Kunstgræs
166659
6 28-10-18
Kl. 11:15
Slagelse B&I BSV af 2016 Slagelse Stadion Kunst
166664
7 10-11-18
Kl. 11:00
Slagelse B&I Ringsted IF Slagelse Stadion Kunst
166662
7 10-11-18
Kl. 11:00
Ishøj IF BSV af 2016 Ishøj Idrætscenter
166663
7 10-11-18
Kl. 11:00
Nykøbing FC RB 1906 NFC Anlæg Nord
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til indefodbold eller Futsal senest den 1. oktober læs mere her:  Indefodbold eller Futsal