U11 Drenge SU 8-mands (08) Efterår, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested  
166609
Kampfakta
1 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
AB IF Skjold Birkerød Akademisk Boldklub
166610
Kampfakta
1 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
Espergærde IF B. 1973, Herlev Mørdrup Idrætsanlæg
166611
Kampfakta
1 Fr 24-08-18
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Bagsværd BK Hørsholm Idrætspark
166612
1 25-08-18
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Hareskov IF Lyngby Stadion
166615
Kampfakta
2 08-09-18
Kl. 10:00
Bagsværd BK Espergærde IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
166616
Kampfakta
2 09-09-18
Kl. 10:00
Hareskov IF AB Birkevang
166619
Kampfakta
3 09-09-18
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark
166622
4 16-09-18
Kl. 10:30
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 (2) Elverroad Kunstgræs
166618
Kampfakta
3 Fr 21-09-18
Kl. 18:00
Espergærde IF Hareskov IF Mørdrup Idrætsanlæg
166617
Kampfakta
3 22-09-18
Kl. 10:00
AB B. 1973, Herlev Akademisk Boldklub
166613
2 30-09-18
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921 (2) Birkerød Stadion
166621
Kampfakta
4 To 04-10-18
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Espergærde IF Birkerød Stadion
166623
Kampfakta
4 06-10-18
Kl. 10:00
Bagsværd BK AB Bagsværd Stadion Kunstgræs
166624
Kampfakta
4 07-10-18
Kl. 11:45
Hareskov IF Hørsholm-Usserød IK Birkevang
166626
5 Ti 09-10-18
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød B. 1973, Herlev Birkerød Stadion
166627
5 To 11-10-18
Kl. 17:30
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 (2) Hørsholm Idrætspark
166625
Kampfakta
5 Fr 12-10-18
Kl. 17:15
AB Espergærde IF Akademisk Boldklub
166628
Kampfakta
5 13-10-18
Kl. 10:00
Bagsværd BK Hareskov IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
166630
Kampfakta
6 27-10-18
Kl. 10:30
B. 1973, Herlev Bagsværd BK Elverroad Kunstgræs
166632
Kampfakta
6 27-10-18
Kl. 11:00
Hareskov IF IF Skjold Birkerød Birkevang
166629
Kampfakta
6 27-10-18
Kl. 11:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
166631
Kampfakta
6 03-11-18
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 (2) AB Lyngby Stadion
166614
Kampfakta
2 03-11-18
Kl. 10:30
B. 1973, Herlev Hørsholm-Usserød IK Elverroad Kunstgræs
166636
Kampfakta
7 10-11-18
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 (2) Espergærde IF Lyngby Stadion
166635
7 10-11-18
Kl. 10:00
Bagsværd BK IF Skjold Birkerød Bagsværd Stadion Kunstgræs
166634
Kampfakta
7 10-11-18
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK AB Hørsholm Idrætspark
166620
3 17-11-18
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 (2) Bagsværd BK Lyngby Stadion
166633
Kampfakta
7 24-11-18
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Hareskov IF Elverroad Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk tilmelding til VinterBold senest den 9. oktober.
Læs mere her: VinterBold