U10 Drenge C (09) INDE, Pulje 209

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
370083
1 10-11-18
Kl. 12:00
Koldby/Hørdum IF Sjørring B Hurup HallerneHurup IF
370084
1 10-11-18
Kl. 12:10
HBV Sydthy (2) Sydmors IF Hurup HallerneHurup IF
370085
1 10-11-18
Kl. 12:20
FS Midtthy (2) Nordvestmors BK Hurup HallerneHurup IF
370086
1 10-11-18
Kl. 12:30
Koldby/Hørdum IF HBV Sydthy (2) Hurup HallerneHurup IF
370087
1 10-11-18
Kl. 12:40
Sjørring B FS Midtthy (2) Hurup HallerneHurup IF
370088
1 10-11-18
Kl. 12:50
Sydmors IF Nordvestmors BK Hurup HallerneHurup IF
370089
1 10-11-18
Kl. 13:00
HBV Sydthy (2) FS Midtthy (2) Hurup HallerneHurup IF
370090
1 10-11-18
Kl. 13:10
Sydmors IF Koldby/Hørdum IF Hurup HallerneHurup IF
370091
1 10-11-18
Kl. 13:20
Nordvestmors BK Sjørring B Hurup HallerneHurup IF
370092
1 10-11-18
Kl. 13:30
FS Midtthy (2) Koldby/Hørdum IF Hurup HallerneHurup IF
370093
1 10-11-18
Kl. 13:40
HBV Sydthy (2) Nordvestmors BK Hurup HallerneHurup IF
370094
1 10-11-18
Kl. 13:50
Sjørring B Sydmors IF Hurup HallerneHurup IF
370095
2 08-12-18
Kl. 11:50
Koldby/Hørdum IF Nordvestmors BK Snedsted HallenSnedsted GIF
370096
2 08-12-18
Kl. 12:00
Sjørring B HBV Sydthy (2) Snedsted HallenSnedsted GIF
370097
2 08-12-18
Kl. 12:10
FS Midtthy (2) Sydmors IF Snedsted HallenSnedsted GIF
370098
2 08-12-18
Kl. 12:20
Sjørring B Koldby/Hørdum IF Snedsted HallenSnedsted GIF
370099
2 08-12-18
Kl. 12:30
Nordvestmors BK FS Midtthy (2) Snedsted HallenSnedsted GIF
370100
2 08-12-18
Kl. 12:40
Sydmors IF HBV Sydthy (2) Snedsted HallenSnedsted GIF
370101
2 08-12-18
Kl. 12:50
FS Midtthy (2) Sjørring B Snedsted HallenSnedsted GIF
370102
2 08-12-18
Kl. 13:00
HBV Sydthy (2) Koldby/Hørdum IF Snedsted HallenSnedsted GIF
370103
2 08-12-18
Kl. 13:10
Nordvestmors BK Sydmors IF Snedsted HallenSnedsted GIF
370104
2 08-12-18
Kl. 13:20
FS Midtthy (2) HBV Sydthy (2) Snedsted HallenSnedsted GIF
370105
2 08-12-18
Kl. 13:30
Koldby/Hørdum IF Sydmors IF Snedsted HallenSnedsted GIF
370106
3 19-01-19
Kl. 10:00
Sjørring B Nordvestmors BK Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
370107
3 19-01-19
Kl. 10:10
Koldby/Hørdum IF FS Midtthy (2) Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
370108
3 19-01-19
Kl. 10:20
Nordvestmors BK HBV Sydthy (2) Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
370109
3 19-01-19
Kl. 10:30
Sydmors IF Sjørring B Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
370110
3 19-01-19
Kl. 10:40
Nordvestmors BK Koldby/Hørdum IF Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
370111
3 19-01-19
Kl. 10:50
HBV Sydthy (2) Sjørring B Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
370112
3 19-01-19
Kl. 11:00
Sydmors IF FS Midtthy (2) Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
370113
3 19-01-19
Kl. 11:10
Koldby/Hørdum IF Sjørring B Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
374763
3 19-01-19
Kl. 11:20
HBV Sydthy (2) Sydmors IF Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
374764
3 19-01-19
Kl. 11:30
FS Midtthy (2) Nordvestmors BK Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
374765
3 19-01-19
Kl. 11:40
Koldby/Hørdum IF HBV Sydthy (2) Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
374766
4 23-02-19
Kl. 11:40
Sjørring B FS Midtthy (2) Sydvestmors FritidscenterSydmors IF
374767
4 23-02-19
Kl. 11:50
Sydmors IF Nordvestmors BK Sydvestmors FritidscenterSydmors IF
374768
4 23-02-19
Kl. 12:00
HBV Sydthy (2) FS Midtthy (2) Sydvestmors FritidscenterSydmors IF
374769
4 23-02-19
Kl. 12:10
Sydmors IF Koldby/Hørdum IF Sydvestmors FritidscenterSydmors IF
374770
4 23-02-19
Kl. 12:20
Nordvestmors BK Sjørring B Sydvestmors FritidscenterSydmors IF
374771
4 23-02-19
Kl. 12:30
FS Midtthy (2) Koldby/Hørdum IF Sydvestmors FritidscenterSydmors IF
374772
4 23-02-19
Kl. 12:40
HBV Sydthy (2) Nordvestmors BK Sydvestmors FritidscenterSydmors IF
374773
4 23-02-19
Kl. 12:50
Sjørring B Sydmors IF Sydvestmors FritidscenterSydmors IF
374774
4 23-02-19
Kl. 13:00
Koldby/Hørdum IF Nordvestmors BK Sydvestmors FritidscenterSydmors IF
374775
4 23-02-19
Kl. 13:10
Sjørring B HBV Sydthy (2) Sydvestmors FritidscenterSydmors IF
374776
4 23-02-19
Kl. 13:20
FS Midtthy (2) Sydmors IF Sydvestmors FritidscenterSydmors IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller telefon 8939 9920

Bemærk:

Spilleregler Indefodbold
Særlige regler Indefodbold

Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der påsættes sænket overligger på målet, så målstørrelsen bliver 2 x 1,5 m.
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.

I forbindelse med det sidste stævne 23.-24. februar 2019 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.