U12 Drenge A/B - inde (2007) / før ombrydning, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
740409
1 11-11-18
Kl. 10:00
Bov IF (A) Lundtoft IF Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740410
1 11-11-18
Kl. 10:10
Bov IF Ensted IF Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740411
1 11-11-18
Kl. 10:20
Nord/Als B 2 Høje Kolstrup B 81 Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740412
1 11-11-18
Kl. 10:30
Starup UIF Bov IF (A) Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740413
1 11-11-18
Kl. 10:40
Ensted IF Lundtoft IF Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740414
1 11-11-18
Kl. 10:50
Bov IF Nord/Als B 2 Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740415
1 11-11-18
Kl. 11:00
Høje Kolstrup B 81 Starup UIF Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740416
1 11-11-18
Kl. 11:10
Bov IF (A) Ensted IF Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740417
1 11-11-18
Kl. 11:20
Lundtoft IF Nord/Als B 2 Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740418
1 11-11-18
Kl. 11:30
Høje Kolstrup B 81 Bov IF Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740420
1 11-11-18
Kl. 11:40
Starup UIF Ensted IF Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740421
1 11-11-18
Kl. 11:50
Nord/Als B 2 Bov IF (A) Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740422
1 11-11-18
Kl. 12:00
Lundtoft IF Høje Kolstrup B 81 Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740423
1 11-11-18
Kl. 12:10
Starup UIF Bov IF Kliplevhallen - IndeLundtoft IF
740467
2 24-11-18
Kl. 10:00
Ensted IF Nord/Als B 2 Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
740468
2 24-11-18
Kl. 10:10
Høje Kolstrup B 81 Bov IF (A) Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
740487
2 24-11-18
Kl. 10:20
Bov IF Lundtoft IF Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
740488
2 24-11-18
Kl. 10:30
Nord/Als B 2 Starup UIF Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
740489
2 24-11-18
Kl. 10:40
Høje Kolstrup B 81 Ensted IF Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
370984
2 24-11-18
Kl. 10:50
Bov IF (A) Bov IF Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
371404
2 24-11-18
Kl. 11:00
Starup UIF Lundtoft IF Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
376401
2 24-11-18
Kl. 11:10
Ensted IF Bov IF Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
381770
2 24-11-18
Kl. 11:20
Lundtoft IF Bov IF (A) Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
383378
2 24-11-18
Kl. 11:30
Høje Kolstrup B 81 Nord/Als B 2 Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
383379
2 24-11-18
Kl. 11:40
Bov IF (A) Starup UIF Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
383380
2 24-11-18
Kl. 11:50
Lundtoft IF Ensted IF Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
383381
2 24-11-18
Kl. 12:00
Nord/Als B 2 Bov IF Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
395381
2 24-11-18
Kl. 12:10
Starup UIF Høje Kolstrup B 81 Agoraen - IndeHøje Kolstrup B 81
740504
3 09-12-18
Kl. 10:00
Ensted IF Bov IF (A) Grænsehallerne - IndeBov IF
740505
3 09-12-18
Kl. 10:10
Nord/Als B 2 Lundtoft IF Grænsehallerne - IndeBov IF
740506
3 09-12-18
Kl. 10:20
Bov IF Høje Kolstrup B 81 Grænsehallerne - IndeBov IF
740507
3 09-12-18
Kl. 10:30
Ensted IF Starup UIF Grænsehallerne - IndeBov IF
740508
3 09-12-18
Kl. 10:40
Bov IF (A) Nord/Als B 2 Grænsehallerne - IndeBov IF
740509
3 09-12-18
Kl. 10:50
Høje Kolstrup B 81 Lundtoft IF Grænsehallerne - IndeBov IF
740510
3 09-12-18
Kl. 11:00
Bov IF Starup UIF Grænsehallerne - IndeBov IF
740511
3 09-12-18
Kl. 11:10
Nord/Als B 2 Ensted IF Grænsehallerne - IndeBov IF
740512
3 09-12-18
Kl. 11:20
Bov IF (A) Høje Kolstrup B 81 Grænsehallerne - IndeBov IF
740513
3 09-12-18
Kl. 11:30
Lundtoft IF Bov IF Grænsehallerne - IndeBov IF
740514
3 09-12-18
Kl. 11:40
Starup UIF Nord/Als B 2 Grænsehallerne - IndeBov IF
740515
3 09-12-18
Kl. 11:50
Ensted IF Høje Kolstrup B 81 Grænsehallerne - IndeBov IF
740516
3 09-12-18
Kl. 12:00
Bov IF Bov IF (A) Grænsehallerne - IndeBov IF
740517
3 09-12-18
Kl. 12:10
Lundtoft IF Starup UIF Grænsehallerne - IndeBov IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 4 på mail eller telefon 8939 9940