VinterBold U12 Drenge 1 (07) 8M, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Dato Hjemmehold Udehold Spillested  
Runde 1
319400
1 10-11-18
Kl. 10:00
IS Skævinge Hillerød Fodbold Brødeskov Stadion Kunst
319399
1 16-11-18
Kl. 18:10
BSF Fremad Amager Top Danmark Hallen, kunstgræs
319401
1 17-11-18
Kl. 11:15
GVI Virum-Sorgenfri BK GVI. Nymosen
319402
1 18-11-18
Kl. 10:00
Hareskov IF Dragør BK Værløse Stadion Kunstgræs
Runde 2
319403
2 01-12-18
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Hareskov IF Virumgård kunstgræsbane
319405
2 01-12-18
Kl. 10:30
BSF Rudersdal Boldklub Ballerup Idrætspark
319404
2 02-12-18
Kl. 13:00
Ølstykke FC GVI Ølstykke Stadion Kunstgræs
319407
2 02-12-18
Kl. 14:30
Dragør BK IS Skævinge Kunst, Dragør Bk.
Runde 3
319410
3 08-12-18
Kl. 11:15
Dragør BK Fremad Amager Kunst, Dragør Bk.
Runde 2
319406
2 09-12-18
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Fremad Amager Hillerød Stadion Kunstgræs
Runde 3
319409
3 13-12-18
Kl. 17:45
Rudersdal Boldklub Hillerød Fodbold Vedbæk Stadion
319408
3 15-12-18
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC Virumgård kunstgræsbane
319411
3 16-12-18
Kl. 10:00
GVI BSF GVI. Nymosen
319412
3 16-12-18
Kl. 13:00
Hareskov IF IS Skævinge Værløse Stadion Kunstgræs
Runde 4
319554
4 12-01-19
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold GVI Hillerød Stadion Kunstgræs
319552
4 12-01-19
Kl. 10:30
BSF Virum-Sorgenfri BK Ballerup Idrætspark
319555
4 12-01-19
Kl. 14:45
Dragør BK Rudersdal Boldklub Kunst, Dragør Bk.
319551
4 13-01-19
Kl. 09:00
Ølstykke FC Hareskov IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
319553
4 13-01-19
Kl. 10:30
IS Skævinge Fremad Amager Brødeskov Stadion Kunst
Runde 5
319557
5 24-01-19
Kl. 17:45
Rudersdal Boldklub IS Skævinge Vedbæk Stadion
319558
5 26-01-19
Kl. 09:00
Ølstykke FC BSF Ølstykke Stadion Kunstgræs
319560
5 27-01-19
Kl. 10:00
Hareskov IF Fremad Amager Værløse Stadion Kunstgræs
319556
5 27-01-19
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Hillerød Fodbold Virumgård kunstgræsbane
319559
5 27-01-19
Kl. 11:15
GVI Dragør BK GVI. Nymosen
Runde 1
319398
1 03-02-19
Kl. 13:00
Rudersdal Boldklub Ølstykke FC Vedbæk Stadion
Runde 6
319564
6 01-03-19
Kl. 18:15
Hillerød Fodbold Ølstykke FC Hillerød Stadion Kunstgræs
319563
6 02-03-19
Kl. 10:00
IS Skævinge GVI Brødeskov Stadion Kunst
319565
6 02-03-19
Kl. 10:00
Dragør BK Virum-Sorgenfri BK Kunst, Dragør Bk.
319562
6 02-03-19
Kl. 10:30
BSF Hareskov IF Ballerup Idrætspark
319561
6 03-03-19
Kl. 09:00
Fremad Amager Rudersdal Boldklub Sundby Idrætspark
Runde 7
319664
7 09-03-19
Kl. 10:30
BSF Hillerød Fodbold Ballerup Idrætspark
319662
7 09-03-19
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK IS Skævinge Virumgård kunstgræsbane
319666
7 10-03-19
Kl. 10:45
Hareskov IF Rudersdal Boldklub Værløse Stadion Kunstgræs
319665
7 10-03-19
Kl. 11:15
GVI Fremad Amager GVI. Nymosen
319663
7 10-03-19
Kl. 12:45
Ølstykke FC Dragør BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
Runde 8
319667
8 14-03-19
Kl. 17:45
Rudersdal Boldklub GVI Vedbæk Stadion
319670
8 16-03-19
Kl. 10:00
IS Skævinge Ølstykke FC Brødeskov Stadion Kunst
319669
8 16-03-19
Kl. 10:15
Fremad Amager Virum-Sorgenfri BK Sundby Idrætspark
319672
8 16-03-19
Kl. 12:15
Dragør BK BSF Kunst, Dragør Bk.
319671
8 17-03-19
Kl. 11:15
Hareskov IF Hillerød Fodbold Værløse Stadion Kunstgræs
Runde 9
319673
9 22-03-19
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Rudersdal Boldklub Virumgård kunstgræsbane
319677
9 23-03-19
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold Dragør BK Hillerød Stadion Kunstgræs
319675
9 23-03-19
Kl. 10:30
BSF IS Skævinge Ballerup Idrætspark
319674
9 24-03-19
Kl. 12:30
Ølstykke FC Fremad Amager Ølstykke Stadion Kunstgræs
319676
9 24-03-19
Kl. 13:00
GVI Hareskov IF GVI. Nymosen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144