VinterBold U11 Piger 2 (08) 8M, Pulje 1

Komplet kampprogram

Kamp R Dato Hjemmehold Udehold Spillested  
Runde 1
263355
1 17-11-18
Kl. 09:30
Farum BK GVI Stavnsholt
263065
1 17-11-18
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub FA 2000 Allerød Idrætspark
263356
1 18-11-18
Kl. 10:00
Sorø Freja BSV af 2016 Sorø Stadion
263354
1 18-11-18
Kl. 10:15
Måløv BK Hareskov IF Måløv Idrætspark, Kunstgræs
263066
1 25-11-18
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Sundby Bk. Himmelev Kunstgræsbane
Runde 2
263360
2 02-12-18
Kl. 09:30
Hareskov IF Roskilde Pigefodbold Værløse Stadion Kunstgræs
263359
2 02-12-18
Kl. 10:15
Sundby Bk. Allerød Fodbold Klub Kunst, Sundby/Kløvermarken
263358
2 02-12-18
Kl. 10:45
FA 2000 Farum BK Kunst, Jens Jessens Vej
263357
2 02-12-18
Kl. 14:00
GVI Sorø Freja GVI. Nymosen
Runde 3
263364
3 09-12-18
Kl. 12:45
Roskilde Pigefodbold BSV af 2016 Himmelev Kunstgræsbane
263362
3 15-12-18
Kl. 10:00
GVI FA 2000 GVI. Nymosen
263366
3 16-12-18
Kl. 10:00
Sorø Freja Måløv BK Sorø Stadion
263365
3 16-12-18
Kl. 10:45
Farum BK Sundby Bk. Stavnsholt
263363
3 05-01-19
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Hareskov IF Allerød Idrætspark
Runde 2
263361
2 06-01-19
Kl. 10:30
BSV af 2016 Måløv BK Rundforbi Stadion
Runde 4
264031
4 12-01-19
Kl. 10:15
Måløv BK Roskilde Pigefodbold Måløv Idrætspark, Kunstgræs
264032
4 13-01-19
Kl. 09:30
Hareskov IF Farum BK Værløse Stadion Kunstgræs
263367
4 13-01-19
Kl. 11:15
FA 2000 Sorø Freja Kunst, Jens Jessens Vej
264030
4 13-01-19
Kl. 13:00
Sundby Bk. GVI Sundby/Kløvermarken
264033
4 19-01-19
Kl. 10:00
BSV af 2016 Allerød Fodbold Klub Rundforbi Stadion
Runde 5
264035
5 26-01-19
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Måløv BK Allerød Idrætspark
264037
5 27-01-19
Kl. 09:30
Farum BK BSV af 2016 Stavnsholt
264038
5 27-01-19
Kl. 10:00
Sorø Freja Roskilde Pigefodbold Sorø Stadion
264034
5 27-01-19
Kl. 11:15
GVI Hareskov IF GVI. Nymosen
264036
5 27-01-19
Kl. 12:00
FA 2000 Sundby Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
Runde 6
264039
6 24-02-19
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Allerød Fodbold Klub Himmelev Idrætspark
264043
6 02-03-19
Kl. 09:30
BSV af 2016 GVI Rundforbi Stadion
264040
6 02-03-19
Kl. 10:15
Sundby Bk. Sorø Freja Kunst, Sundby/Kløvermarken
264042
6 03-03-19
Kl. 09:30
Hareskov IF FA 2000 Værløse Stadion Kunstgræs
264041
6 03-03-19
Kl. 10:15
Måløv BK Farum BK Måløv Idrætspark, Kunstgræs
Runde 7
264046
7 09-03-19
Kl. 09:00
Sundby Bk. Hareskov IF Kunst, Sundby/Kløvermarken
264047
7 09-03-19
Kl. 10:45
Farum BK Roskilde Pigefodbold Stavnsholt
264048
7 09-03-19
Kl. 12:00
Sorø Freja Allerød Fodbold Klub Sorø Stadion
264044
7 10-03-19
Kl. 10:00
GVI Måløv BK GVI. Nymosen
264045
7 10-03-19
Kl. 12:30
FA 2000 BSV af 2016 Kunst, Jens Jessens Vej
Runde 8
264049
8 16-03-19
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub Farum BK Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
264053
8 16-03-19
Kl. 11:00
BSV af 2016 Sundby Bk. Rundforbi Stadion
264052
8 16-03-19
Kl. 12:30
Sorø Freja Hareskov IF Sorø Stadion
264051
8 17-03-19
Kl. 10:15
Måløv BK FA 2000 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
264050
8 17-03-19
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold GVI Himmelev Kunstgræsbane
Runde 9
264056
9 23-03-19
Kl. 09:00
Sundby Bk. Måløv BK Kunst, Sundby/Kløvermarken
264057
9 24-03-19
Kl. 10:45
Farum BK Sorø Freja Stavnsholt
264058
9 24-03-19
Kl. 11:15
Hareskov IF BSV af 2016 Værløse Stadion Kunstgræs
264054
9 24-03-19
Kl. 11:15
GVI Allerød Fodbold Klub GVI. Nymosen
264055
9 24-03-19
Kl. 12:30
FA 2000 Roskilde Pigefodbold Kunst, Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144