U9 Drenge C (10) INDE, Pulje 239

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested
Arrangør
 
303270
1 10-11-18
Kl. 10:00
Sjørring B (2) HBV Sydthy (3) Hurup HallerneHurup IF
303271
1 10-11-18
Kl. 10:10
FS Midtthy Thyholm IF Hurup HallerneHurup IF
303272
1 10-11-18
Kl. 10:20
Koldby/Hørdum IF Nors B (2) Hurup HallerneHurup IF
303273
1 10-11-18
Kl. 10:30
Sjørring B (2) FS Midtthy Hurup HallerneHurup IF
303274
1 10-11-18
Kl. 10:40
HBV Sydthy (3) Koldby/Hørdum IF Hurup HallerneHurup IF
303275
1 10-11-18
Kl. 10:50
Thyholm IF Nors B (2) Hurup HallerneHurup IF
303276
1 10-11-18
Kl. 11:00
FS Midtthy Koldby/Hørdum IF Hurup HallerneHurup IF
303277
1 10-11-18
Kl. 11:10
Thyholm IF Sjørring B (2) Hurup HallerneHurup IF
303278
1 10-11-18
Kl. 11:20
Nors B (2) HBV Sydthy (3) Hurup HallerneHurup IF
303279
1 10-11-18
Kl. 11:30
Koldby/Hørdum IF Sjørring B (2) Hurup HallerneHurup IF
303280
1 10-11-18
Kl. 11:40
FS Midtthy Nors B (2) Hurup HallerneHurup IF
303311
1 10-11-18
Kl. 11:50
HBV Sydthy (3) Thyholm IF Hurup HallerneHurup IF
303494
2 08-12-18
Kl. 10:00
Sjørring B (2) Nors B (2) Snedsted HallenSnedsted GIF
303495
2 08-12-18
Kl. 10:10
HBV Sydthy (3) FS Midtthy Snedsted HallenSnedsted GIF
303496
2 08-12-18
Kl. 10:20
Koldby/Hørdum IF Thyholm IF Snedsted HallenSnedsted GIF
303497
2 08-12-18
Kl. 10:30
HBV Sydthy (3) Sjørring B (2) Snedsted HallenSnedsted GIF
303498
2 08-12-18
Kl. 10:40
Nors B (2) Koldby/Hørdum IF Snedsted HallenSnedsted GIF
303499
2 08-12-18
Kl. 10:50
Thyholm IF FS Midtthy Snedsted HallenSnedsted GIF
303500
2 08-12-18
Kl. 11:00
Koldby/Hørdum IF HBV Sydthy (3) Snedsted HallenSnedsted GIF
303501
2 08-12-18
Kl. 11:10
FS Midtthy Sjørring B (2) Snedsted HallenSnedsted GIF
303502
2 08-12-18
Kl. 11:20
Nors B (2) Thyholm IF Snedsted HallenSnedsted GIF
303503
2 08-12-18
Kl. 11:30
Koldby/Hørdum IF FS Midtthy Snedsted HallenSnedsted GIF
303504
2 08-12-18
Kl. 11:40
Sjørring B (2) Thyholm IF Snedsted HallenSnedsted GIF
303505
3 19-01-19
Kl. 10:00
HBV Sydthy (3) Nors B (2) Sjørring HallenSjørring B
303506
3 19-01-19
Kl. 10:10
Sjørring B (2) Koldby/Hørdum IF Sjørring HallenSjørring B
303507
3 19-01-19
Kl. 10:20
Nors B (2) FS Midtthy Sjørring HallenSjørring B
303508
3 19-01-19
Kl. 10:30
Thyholm IF HBV Sydthy (3) Sjørring HallenSjørring B
303509
3 19-01-19
Kl. 10:40
Nors B (2) Sjørring B (2) Sjørring HallenSjørring B
303510
3 19-01-19
Kl. 10:50
FS Midtthy HBV Sydthy (3) Sjørring HallenSjørring B
303511
3 19-01-19
Kl. 11:00
Thyholm IF Koldby/Hørdum IF Sjørring HallenSjørring B
303512
3 19-01-19
Kl. 11:10
Sjørring B (2) HBV Sydthy (3) Sjørring HallenSjørring B
303513
3 19-01-19
Kl. 11:20
FS Midtthy Thyholm IF Sjørring HallenSjørring B
303657
3 19-01-19
Kl. 11:30
Koldby/Hørdum IF Nors B (2) Sjørring HallenSjørring B
303739
3 19-01-19
Kl. 11:40
Sjørring B (2) FS Midtthy Sjørring HallenSjørring B
303745
4 23-02-19
Kl. 10:00
HBV Sydthy (3) Koldby/Hørdum IF Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
303758
4 23-02-19
Kl. 10:10
Thyholm IF Nors B (2) Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
304437
4 23-02-19
Kl. 10:20
FS Midtthy Koldby/Hørdum IF Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
304438
4 23-02-19
Kl. 10:30
Thyholm IF Sjørring B (2) Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
304439
4 23-02-19
Kl. 10:40
Nors B (2) HBV Sydthy (3) Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
304440
4 23-02-19
Kl. 10:50
Koldby/Hørdum IF Sjørring B (2) Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
304441
4 23-02-19
Kl. 11:00
FS Midtthy Nors B (2) Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
304442
4 23-02-19
Kl. 11:10
HBV Sydthy (3) Thyholm IF Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
304443
4 23-02-19
Kl. 11:20
Sjørring B (2) Nors B (2) Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
304444
4 23-02-19
Kl. 11:30
HBV Sydthy (3) FS Midtthy Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
304445
4 23-02-19
Kl. 11:40
Koldby/Hørdum IF Thyholm IF Hørdum HallenKoldby/Hørdum IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 2 på mail eller telefon 8939 9920

Bemærk:

Spilleregler Indefodbold
Særlige regler Indefodbold

Der spilles 4 mod 4 på hele banen
Der påsættes sænket overligger på målet, så målstørrelsen bliver 2 x 1,5 m.
Der udfyldes IKKE holdkort i denne række.
Spilletiden er 1 x 9 min. pr. kamp.
Der er ingen målmand og der må ikke tages med hænder.
Alle spillere må færdes på hele banen.
Kampene dømmes af lokale dommere fra arrangørklubben.

I forbindelse med det sidste stævne 23.-24. februar 2019 vil alle spillere få tildelt en guldmedalje af DBU Jylland.