VinterBold U12 Drenge 3 (07) 8M, Pulje 4

Komplet kampprogram

Kamp R Dato Hjemmehold Udehold Spillested  
Runde 1
593094
1 11-11-18
Kl. 11:45
Greve Fodbold (2) FC Holte Greve Idræts Center
593097
1 11-11-18
Kl. 12:00
Bagsværd BK IF Hjorten Bagsværd Stadion Kunstgræs
593096
1 17-11-18
Kl. 10:30
Oversidder Hareskov IF
593098
1 17-11-18
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK AB Virumgård kunstgræsbane
593095
1 25-11-18
Kl. 15:15
Lyngby Boldklub 1921 Brede IF Lyngby Stadion UDS
Runde 2
593101
2 01-12-18
Kl. 13:00
Brede IF Greve Fodbold (2) Lyngby Stadion Kunstgræsbane
593103
2 02-12-18
Kl. 10:30
AB Oversidder Akademisk Boldklub
593102
2 02-12-18
Kl. 10:45
Hareskov IF Lyngby Boldklub 1921 Værløse Stadion Kunstgræs
593100
2 02-12-18
Kl. 11:15
FC Holte Bagsværd BK Rudegård Stadion
593099
2 08-12-18
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK IF Hjorten Virumgård kunstgræsbane
Runde 3
593108
3 09-12-18
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virumgård kunstgræsbane
593105
3 09-12-18
Kl. 11:45
Greve Fodbold (2) Hareskov IF Greve Idræts Center
593107
3 09-12-18
Kl. 12:00
Bagsværd BK Brede IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
593104
3 10-12-18
Kl. 23:59
FC Holte IF Hjorten Rudegård Stadion UDS
593106
3 15-12-18
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 AB Lyngby Stadion
Runde 4
593111
4 12-01-19
Kl. 10:30
Oversidder Lyngby Boldklub 1921
593110
4 12-01-19
Kl. 12:00
Brede IF IF Hjorten Lyngby Stadion Kunstgræsbane
593109
4 12-01-19
Kl. 15:00
FC Holte Virum-Sorgenfri BK Rudegård Stadion
593113
4 13-01-19
Kl. 10:30
AB Greve Fodbold (2) Akademisk Boldklub
593112
4 13-01-19
Kl. 10:45
Hareskov IF Bagsværd BK Værløse Stadion Kunstgræs
Runde 5
593115
5 20-01-19
Kl. 11:45
Greve Fodbold (2) Oversidder Greve Idræts Center
593117
5 20-01-19
Kl. 12:00
Bagsværd BK AB Bagsværd Stadion Kunstgræs
593114
5 21-01-19
Kl. 23:59
IF Hjorten Hareskov IF Skinderskovgård
593118
5 26-01-19
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Lyngby Boldklub 1921 Virumgård kunstgræsbane
593116
5 27-01-19
Kl. 15:00
FC Holte Brede IF Rudegård Stadion
Runde 6
593121
6 02-03-19
Kl. 10:30
Oversidder Bagsværd BK
593120
6 02-03-19
Kl. 12:00
Brede IF Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion Kunstgræsbane
593119
6 03-03-19
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 Greve Fodbold (2) Lyngby Stadion
593123
6 03-03-19
Kl. 09:30
AB IF Hjorten Akademisk Boldklub
593122
6 03-03-19
Kl. 10:45
Hareskov IF FC Holte Værløse Stadion Kunstgræs
Runde 7
593124
7 04-03-19
Kl. 23:59
IF Hjorten Oversidder Skinderskovgård
593128
7 09-03-19
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK Greve Fodbold (2) Virumgård kunstgræsbane
593126
7 09-03-19
Kl. 10:00
Brede IF Hareskov IF Lyngby Stadion Kunstgræsbane
593127
7 09-03-19
Kl. 10:45
Bagsværd BK Lyngby Boldklub 1921 Bagsværd Stadion Kunstgræs
593125
7 10-03-19
Kl. 11:15
FC Holte AB Rudegård Stadion
Runde 8
593130
8 16-03-19
Kl. 08:45
Lyngby Boldklub 1921 IF Hjorten Lyngby Stadion
593131
8 16-03-19
Kl. 10:30
Oversidder FC Holte
593132
8 16-03-19
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Hareskov IF Virumgård kunstgræsbane
593133
8 17-03-19
Kl. 09:30
AB Brede IF Akademisk Boldklub
593129
8 17-03-19
Kl. 11:45
Greve Fodbold (2) Bagsværd BK Greve Idræts Center
Runde 9
593134
9 18-03-19
Kl. 23:59
IF Hjorten Greve Fodbold (2) Skinderskovgård
593136
9 23-03-19
Kl. 11:45
Brede IF Oversidder Lyngby Stadion Kunstgræsbane
593135
9 23-03-19
Kl. 15:00
FC Holte Lyngby Boldklub 1921 Rudegård Stadion
593138
9 24-03-19
Kl. 10:00
Hareskov IF AB Værløse Stadion Kunstgræs
593137
9 24-03-19
Kl. 10:45
Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144