VinterBold U11 Drenge 3 (08) 8M, Pulje 6

Komplet kampprogram

Kamp R Dato Hjemmehold Udehold Spillested  
Runde 1
253311
1 17-11-18
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK Dragør BK 3 Gladsaxe stadion Kunstgræs
253309
1 17-11-18
Kl. 11:30
Måløv BK (1) B. 1973, Herlev Måløv Idrætspark, Kunstgræs
253310
1 17-11-18
Kl. 12:00
BK Avarta Herstedøster IC Espelunden Kunstgræs
253312
1 18-11-18
Kl. 10:15
BSF Hareskov IF Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
253308
1 18-11-18
Kl. 10:30
Ølstykke FC Taastrup FC (1) Ølstykke Stadion Kunstgræs
Runde 2
253313
2 01-12-18
Kl. 11:00
Dragør BK 3 BSF Kunst, Dragør Bk.
253314
2 01-12-18
Kl. 11:30
Taastrup FC (1) Gladsaxe-Hero BK NyBolig Park - Kunstgræs
253317
2 02-12-18
Kl. 09:30
Hareskov IF BK Avarta Værløse Stadion Kunstgræs
253315
2 02-12-18
Kl. 12:00
B. 1973, Herlev Ølstykke FC Elverroad Kunstgræs
253316
2 02-12-18
Kl. 12:10
Herstedøster IC Måløv BK (1) Albertslund Stadion Kunstgræs
Runde 3
253318
3 08-12-18
Kl. 11:00
Dragør BK 3 Taastrup FC (1) Kunst, Dragør Bk.
253320
3 15-12-18
Kl. 11:30
Måløv BK (1) Hareskov IF Måløv Idrætspark, Kunstgræs
253321
3 16-12-18
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK B. 1973, Herlev Gladsaxe stadion Kunstgræs
253322
3 16-12-18
Kl. 10:00
BSF BK Avarta Top Danmark Hallen, kunstgræs
253319
3 16-12-18
Kl. 13:30
Ølstykke FC Herstedøster IC Ølstykke Stadion Kunstgræs
Runde 4
253326
4 12-01-19
Kl. 09:45
Herstedøster IC Gladsaxe-Hero BK Albertslund Stadion Kunstgræs
253324
4 12-01-19
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Dragør BK 3 Elverroad Kunstgræs
253323
4 12-01-19
Kl. 11:20
Taastrup FC (1) BSF NyBolig Park - Kunstgræs
253325
4 12-01-19
Kl. 12:00
BK Avarta Måløv BK (1) Espelunden Kunstgræs
253415
4 13-01-19
Kl. 09:30
Hareskov IF Ølstykke FC Værløse Stadion Kunstgræs
Runde 7
253427
7 19-01-19
Kl. 08:45
Taastrup FC (1) Hareskov IF NyBolig Park - Kunstgræs
Runde 5
253416
5 26-01-19
Kl. 11:00
Dragør BK 3 Herstedøster IC Kunst, Dragør Bk.
253418
5 26-01-19
Kl. 11:20
Taastrup FC (1) B. 1973, Herlev NyBolig Park - Kunstgræs
253420
5 27-01-19
Kl. 09:50
BSF Måløv BK (1) Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
253419
5 27-01-19
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK Hareskov IF Gladsaxe stadion Kunstgræs
253417
5 27-01-19
Kl. 12:00
Ølstykke FC BK Avarta Ølstykke Stadion Kunstgræs
Runde 6
253422
6 02-03-19
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev BSF Elverroad Kunstgræs
253423
6 02-03-19
Kl. 12:00
BK Avarta Gladsaxe-Hero BK Espelunden Kunstgræs
253424
6 02-03-19
Kl. 13:30
Herstedøster IC Taastrup FC (1) Albertslund Stadion Kunstgræs
253425
6 03-03-19
Kl. 09:30
Hareskov IF Dragør BK 3 Værløse Stadion Kunstgræs
253421
6 03-03-19
Kl. 11:30
Måløv BK (1) Ølstykke FC Måløv Idrætspark, Kunstgræs
Runde 7
253428
7 09-03-19
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Herstedøster IC Elverroad Kunstgræs
253426
7 09-03-19
Kl. 11:00
Dragør BK 3 BK Avarta Kunst, Dragør Bk.
253429
7 10-03-19
Kl. 10:30
Gladsaxe-Hero BK Måløv BK (1) Gladsaxe stadion Kunstgræs
253430
7 10-03-19
Kl. 11:30
BSF Ølstykke FC Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
Runde 8
253433
8 16-03-19
Kl. 12:00
BK Avarta Taastrup FC (1) Espelunden Kunstgræs
253435
8 17-03-19
Kl. 10:00
Hareskov IF B. 1973, Herlev Værløse Stadion Kunstgræs
253432
8 17-03-19
Kl. 10:15
Måløv BK (1) Dragør BK 3 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
253434
8 17-03-19
Kl. 10:15
BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
253431
8 17-03-19
Kl. 14:00
Ølstykke FC Gladsaxe-Hero BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
Runde 9
253438
9 23-03-19
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev BK Avarta Elverroad Kunstgræs
253467
9 23-03-19
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK BSF Gladsaxe stadion Kunstgræs
253436
9 23-03-19
Kl. 11:00
Dragør BK 3 Ølstykke FC Kunst, Dragør Bk.
253468
9 23-03-19
Kl. 13:45
Herstedøster IC Hareskov IF Albertslund Stadion Kunstgræs
253437
9 24-03-19
Kl. 10:00
Taastrup FC (1) Måløv BK (1) NyBolig Park - Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144