VinterBold U12 Piger 2 (07) 8M, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Dato Hjemmehold Udehold Spillested  
Runde 1
262905
1 11-11-18
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Vestia Allerød Idrætspark
262907
1 17-11-18
Kl. 11:15
Tårnby FF Hareskov IF Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
262904
1 18-11-18
Kl. 10:00
Snekkersten IF Virum-Sorgenfri BK Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
262908
1 18-11-18
Kl. 14:00
Fredensborg BI FIF/Ålholm Fredensborg Stadion
262906
1 24-11-18
Kl. 08:45
BSF Vallensbæk IF Top Danmark Hallen, kunstgræs
Runde 2
262910
2 01-12-18
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK Tårnby FF Virumgård kunstgræsbane
262911
2 01-12-18
Kl. 09:00
Vestia Snekkersten IF Kunst, Bavnehøj IA
262912
2 02-12-18
Kl. 09:00
Vallensbæk IF Allerød Fodbold Klub Vallensbæk Idrætscenter kunst
262909
2 02-12-18
Kl. 10:45
Hareskov IF Fredensborg BI Værløse Stadion Kunstgræs
Runde 3
262915
3 10-12-18
Kl. 23:59
Snekkersten IF Vallensbæk IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
262917
3 15-12-18
Kl. 10:00
Tårnby FF Vestia Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
262916
3 16-12-18
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub FIF/Ålholm Allerød Idrætspark
262918
3 16-12-18
Kl. 12:30
Fredensborg BI BSF Fredensborg Stadion
262914
3 16-12-18
Kl. 13:00
Hareskov IF Virum-Sorgenfri BK Værløse Stadion Kunstgræs
Runde 4
262923
4 06-01-19
Kl. 10:30
FIF/Ålholm Snekkersten IF Hillerød Stadion Kunstgræs
262920
4 12-01-19
Kl. 09:00
Vestia Hareskov IF Kunst, Bavnehøj IA
262922
4 12-01-19
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Tårnby FF Vallensbæk Idrætscenter kunst
262919
4 12-01-19
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Fredensborg BI Virumgård kunstgræsbane
262921
4 12-01-19
Kl. 11:30
BSF Allerød Fodbold Klub Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
Runde 2
262913
2 19-01-19
Kl. 13:00
FIF/Ålholm BSF Hillerød Stadion Kunstgræs
Runde 5
262926
5 26-01-19
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK Vestia Virumgård kunstgræsbane
262927
5 26-01-19
Kl. 13:15
Tårnby FF FIF/Ålholm Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
262924
5 27-01-19
Kl. 11:15
Hareskov IF Vallensbæk IF Værløse Stadion Kunstgræs
262928
5 27-01-19
Kl. 12:00
Fredensborg BI Allerød Fodbold Klub Fredensborg Stadion
262925
5 27-01-19
Kl. 12:15
Snekkersten IF BSF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
Runde 6
262932
6 23-02-19
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
262929
6 24-02-19
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Snekkersten IF Allerød Idrætspark
262933
6 24-02-19
Kl. 11:00
FIF/Ålholm Hareskov IF Hillerød Stadion Kunstgræs
262931
6 02-03-19
Kl. 11:30
BSF Tårnby FF Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
262930
6 03-03-19
Kl. 10:15
Vestia Fredensborg BI Kunst, Bavnehøj IA
Runde 7
262936
7 09-03-19
Kl. 10:30
Vestia Vallensbæk IF Kunst, Bavnehøj IA
262937
7 09-03-19
Kl. 12:30
Tårnby FF Allerød Fodbold Klub Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
262934
7 10-03-19
Kl. 09:30
Hareskov IF BSF Værløse Stadion Kunstgræs
262935
7 10-03-19
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK FIF/Ålholm Virum Stadion
262938
7 10-03-19
Kl. 11:00
Fredensborg BI Snekkersten IF Fredensborg Stadion
Runde 8
262943
8 11-03-19
Kl. 23:59
FIF/Ålholm Vestia Hillerød Stadion Kunstgræs
262942
8 16-03-19
Kl. 10:30
Fredensborg BI Vallensbæk IF Fredensborg Stadion
262941
8 16-03-19
Kl. 11:30
BSF Virum-Sorgenfri BK Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
262939
8 17-03-19
Kl. 10:00
Snekkersten IF Tårnby FF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
262940
8 17-03-19
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Hareskov IF Blovstrød Idrætsanlæg Kunstgræs
Runde 9
262948
9 18-03-19
Kl. 23:59
Vallensbæk IF FIF/Ålholm Vallensbæk Idrætscenter kunst
262947
9 23-03-19
Kl. 10:00
Tårnby FF Fredensborg BI Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
262946
9 23-03-19
Kl. 10:15
Vestia BSF Kunst, Bavnehøj IA
262945
9 23-03-19
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub Virumgård kunstgræsbane
262944
9 24-03-19
Kl. 10:00
Hareskov IF Snekkersten IF Værløse Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144