VinterBold U11 Piger 3 (08) 8M, Pulje 2

Komplet kampprogram

Kamp R Dato Hjemmehold Udehold Spillested  
Runde 1
263008
1 12-11-18
Kl. 23:59
Oversidder IF Bytoften
263006
1 18-11-18
Kl. 10:00
Snekkersten IF Orient GI Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
263009
1 18-11-18
Kl. 10:30
IF Skjold Birkerød BK Hekla Birkerød Stadion
263010
1 18-11-18
Kl. 12:30
Hareskov IF Oversidder Værløse Stadion Kunstgræs
Runde 2
263014
2 26-11-18
Kl. 17:30
IF Bytoften Frederiksværk Fodbold Klub Gladsaxe skole
263015
2 26-11-18
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
263011
2 01-12-18
Kl. 12:30
BK Hekla Hareskov IF Kunstbane 1, Kløvermarken
263012
2 02-12-18
Kl. 10:00
Orient GI IF Skjold Birkerød Rødovre Stadion Kunst
Runde 3
263018
3 10-12-18
Kl. 23:59
Frederiksværk Fodbold Klub Oversidder Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
263016
3 15-12-18
Kl. 12:30
BK Hekla Orient GI Kunstbane 2, Kløvermarken
263019
3 16-12-18
Kl. 09:30
IF Skjold Birkerød Bagsværd BK Birkerød Stadion
263017
3 16-12-18
Kl. 10:00
Snekkersten IF IF Bytoften Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
263020
3 16-12-18
Kl. 12:30
Hareskov IF Oversidder Værløse Stadion Kunstgræs
Runde 4
263025
4 07-01-19
Kl. 23:59
Oversidder Snekkersten IF
263024
4 12-01-19
Kl. 10:00
IF Bytoften IF Skjold Birkerød Gladsaxe skole
263023
4 12-01-19
Kl. 23:59
Oversidder Frederiksværk Fodbold Klub
263021
4 13-01-19
Kl. 10:00
Orient GI Hareskov IF Rødovre Stadion Kunst
Runde 5
263029
5 21-01-19
Kl. 23:59
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
263027
5 21-01-19
Kl. 23:59
Snekkersten IF Oversidder Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
263026
5 26-01-19
Kl. 10:45
BK Hekla IF Bytoften Hekla Park
263028
5 27-01-19
Kl. 10:00
Orient GI Bagsværd BK Rødovre Stadion Kunst
263030
5 27-01-19
Kl. 12:30
Hareskov IF Frederiksværk Fodbold Klub Værløse Stadion Kunstgræs
Runde 1
263007
1 23-02-19
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Bagsværd BK Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Runde 6
263045
6 25-02-19
Kl. 23:59
Frederiksværk Fodbold Klub Snekkersten IF Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
263049
6 25-02-19
Kl. 23:59
Oversidder BK Hekla
263046
6 01-03-19
Kl. 17:15
Bagsværd BK Hareskov IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
263048
6 01-03-19
Kl. 17:30
IF Bytoften Orient GI Gladsaxe skole
263047
6 02-03-19
Kl. 23:59
Oversidder IF Skjold Birkerød
Runde 7
263050
7 04-03-19
Kl. 23:59
BK Hekla Oversidder Hekla Park
263053
7 04-03-19
Kl. 23:59
IF Skjold Birkerød Frederiksværk Fodbold Klub Birkerød Stadion
263052
7 08-03-19
Kl. 17:15
Bagsværd BK IF Bytoften Bagsværd Stadion Kunstgræs
263054
7 10-03-19
Kl. 09:30
Hareskov IF Snekkersten IF Værløse Stadion Kunstgræs
263051
7 10-03-19
Kl. 10:00
Orient GI Oversidder Rødovre Stadion Kunst
Runde 8
263057
8 11-03-19
Kl. 23:59
Oversidder Orient GI
263056
8 11-03-19
Kl. 23:59
Frederiksværk Fodbold Klub BK Hekla Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
Runde 4
263022
4 16-03-19
Kl. 13:00
Bagsværd BK BK Hekla Bagsværd Stadion Kunstgræs
Runde 8
263055
8 17-03-19
Kl. 10:00
Snekkersten IF IF Skjold Birkerød Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
263058
8 17-03-19
Kl. 10:00
Hareskov IF IF Bytoften Værløse Stadion Kunstgræs
263059
8 17-03-19
Kl. 23:59
Oversidder Bagsværd BK
Runde 9
263064
9 18-03-19
Kl. 23:59
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
263062
9 23-03-19
Kl. 10:00
Bagsværd BK Oversidder Bagsværd Stadion Kunstgræs
263061
9 24-03-19
Kl. 10:00
Orient GI Frederiksværk Fodbold Klub Rødovre Stadion Kunst
263063
9 24-03-19
Kl. 10:30
IF Skjold Birkerød Hareskov IF Birkerød Stadion
263060
9 24-03-19
Kl. 10:45
BK Hekla Snekkersten IF Hekla Park
Runde 2
263013
2 29-03-19
Kl. 18:00
Bagsværd BK Snekkersten IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller telefon 3927 7144