1. division (2010)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
230947
1 08-08-09
Kl. 15:00
Brabrand FC Vestsjælland Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-1
230942
1 09-08-09
Kl. 13:00
Frem Næstved Valby IP, Stadion 0-1
230944
1 09-08-09
Kl. 13:00
Viborg FC Roskilde Energi Viborg Arena 2-1
230946
1 09-08-09
Kl. 14:00
Vejle Skive Vejle Stadion 5-0
230948
1 09-08-09
Kl. 15:00
Kolding FC AB Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-2
230941
1 09-08-09
Kl. 15:00
Lyngby FC Fredericia Lyngby Stadion 2-1
230945
1 09-08-09
Kl. 16:00
AC Horsens Hvidovre CASA Arena Horsens 2-1
230943
1 09-08-09
Kl. 19:00
FC Fyn Thisted Odense Atletikstadion 2-3
230952
2 16-08-09
Kl. 13:00
Thisted Viborg Sparekassen Thy Arena 2-1
230953
2 16-08-09
Kl. 13:00
FC Roskilde AC Horsens Roskilde Idrætspark 0-4
230954
2 16-08-09
Kl. 13:00
Hvidovre Vejle Kæmpernes Arena 1-1
230955
2 16-08-09
Kl. 13:00
Skive Brabrand Hancock Arena (Skive) 2-0
230956
2 16-08-09
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Kolding FC Slagelse Stadion 5-3
230950
2 16-08-09
Kl. 13:45
AB Lyngby Gladsaxe Stadion 2-2
230951
2 16-08-09
Kl. 15:00
Næstved FC Fyn ProfaGroupPark 0-2
230949
2 16-08-09
Kl. 15:00
FC Fredericia Frem Monjasa Park 5-1
230962
3 22-08-09
Kl. 15:00
Brabrand Hvidovre Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-2
230958
3 23-08-09
Kl. 13:00
Frem Lyngby Valby IP, Stadion 1-3
230964
3 23-08-09
Kl. 13:45
FC Vestsjælland AB Slagelse Stadion 0-0
230963
3 23-08-09
Kl. 15:00
Kolding FC Skive Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-2
230959
3 23-08-09
Kl. 15:00
Viborg Næstved Energi Viborg Arena 1-1
230961
3 23-08-09
Kl. 15:00
Vejle FC Roskilde Vejle Stadion 4-0
230960
3 23-08-09
Kl. 16:00
AC Horsens Thisted CASA Arena Horsens 1-0
230957
3 23-08-09
Kl. 19:00
FC Fyn FC Fredericia Odense Atletikstadion 0-3
230970
4 30-08-09
Kl. 13:00
FC Roskilde Brabrand Roskilde Idrætspark 3-2
230971
4 30-08-09
Kl. 13:00
Hvidovre Kolding FC Kæmpernes Arena 0-0
230972
4 30-08-09
Kl. 13:00
Skive FC Vestsjælland Hancock Arena (Skive) 0-3
230969
4 30-08-09
Kl. 13:45
Thisted Vejle Sparekassen Thy Arena 2-3
230965
4 30-08-09
Kl. 15:00
FC Fredericia Viborg Monjasa Park 1-0
230966
4 30-08-09
Kl. 15:00
Lyngby FC Fyn Lyngby Stadion 2-1
230967
4 30-08-09
Kl. 15:00
AB Frem Gladsaxe Stadion 4-2
230968
4 30-08-09
Kl. 15:00
Næstved AC Horsens ProfaGroupPark 1-2
230973
5 Fr 04-09-09
Kl. 19:00
AC Horsens FC Fredericia CASA Arena Horsens 2-2
230977
5 05-09-09
Kl. 15:00
Brabrand Thisted Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-2
230979
5 06-09-09
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Hvidovre Slagelse Stadion 2-4
230980
5 06-09-09
Kl. 13:00
Skive AB Hancock Arena (Skive) 3-4
230978
5 06-09-09
Kl. 15:00
Kolding FC FC Roskilde Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-5
230976
5 06-09-09
Kl. 15:00
Vejle Næstved Vejle Stadion 0-2
230974
5 06-09-09
Kl. 17:05
Viborg Lyngby Energi Viborg Arena 1-0
230975
5 06-09-09
Kl. 19:00
FC Fyn Frem Odense Atletikstadion 3-1
230986
6 13-09-09
Kl. 13:00
Thisted Kolding FC Sparekassen Thy Arena 4-4
230987
6 13-09-09
Kl. 13:00
FC Roskilde FC Vestsjælland Roskilde Idrætspark 1-2
230982
6 13-09-09
Kl. 13:45
Lyngby AC Horsens Lyngby Stadion 2-1
230983
6 13-09-09
Kl. 15:00
Frem Viborg Valby IP, Stadion 2-2
230984
6 13-09-09
Kl. 15:00
AB FC Fyn Gladsaxe Stadion 3-0
230985
6 13-09-09
Kl. 15:00
Næstved Brabrand ProfaGroupPark 3-0
230988
6 13-09-09
Kl. 15:00
Hvidovre Skive Kæmpernes Arena 3-0
230981
6 13-09-09
Kl. 15:00
FC Fredericia Vejle Monjasa Park 1-1
230992
7 19-09-09
Kl. 14:45
Viborg FC Fyn Energi Viborg Arena 0-0
230989
7 19-09-09
Kl. 15:00
Brabrand FC Fredericia Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-1
230995
7 20-09-09
Kl. 13:00
Skive FC Roskilde Hancock Arena (Skive) 1-1
230990
7 20-09-09
Kl. 13:45
Vejle Lyngby Vejle Stadion 2-2
230996
7 20-09-09
Kl. 15:00
Hvidovre AB Kæmpernes Arena 2-4
230993
7 20-09-09
Kl. 15:00
Kolding FC Næstved Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-3
230994
7 20-09-09
Kl. 15:00
FC Vestsjælland Thisted Slagelse Stadion 5-0
230991
7 20-09-09
Kl. 16:00
AC Horsens Frem CASA Arena Horsens 8-1
230999
8 26-09-09
Kl. 14:45
Frem Vejle Valby IP, Stadion 0-1
231003
8 27-09-09
Kl. 13:00
Thisted Skive Sparekassen Thy Arena 0-2
231004
8 27-09-09
Kl. 13:00
FC Roskilde Hvidovre Roskilde Idrætspark 0-2
231001
8 27-09-09
Kl. 13:45
AB Viborg Gladsaxe Stadion 0-0
231002
8 27-09-09
Kl. 15:00
Næstved FC Vestsjælland ProfaGroupPark 3-2
230997
8 27-09-09
Kl. 15:00
FC Fredericia Kolding FC Monjasa Park 5-0
230998
8 27-09-09
Kl. 15:00
Lyngby Brabrand Lyngby Stadion 3-0
231000
8 27-09-09
Kl. 19:00
FC Fyn AC Horsens Odense Atletikstadion 2-3
231007
9 03-10-09
Kl. 15:00
Brabrand Frem Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-2
231005
9 04-10-09
Kl. 13:00
FC Vestsjælland FC Fredericia Slagelse Stadion 1-0
231011
9 04-10-09
Kl. 13:00
Hvidovre Thisted Kæmpernes Arena 1-1
231012
9 04-10-09
Kl. 13:00
FC Roskilde AB Roskilde Idrætspark 2-3
231009
9 04-10-09
Kl. 13:45
AC Horsens Viborg CASA Arena Horsens 0-1
231010
9 04-10-09
Kl. 15:00
Skive Næstved Hancock Arena (Skive) 1-5
231006
9 04-10-09
Kl. 15:00
Kolding FC Lyngby Autocentralen Park (Kolding Stadion) 3-0
231008
9 04-10-09
Kl. 15:00
Vejle FC Fyn Vejle Stadion 1-3
231015
10 11-10-09
Kl. 13:00
Frem Kolding FC Valby IP, Stadion 3-2
231020
10 11-10-09
Kl. 13:00
Thisted FC Roskilde Sparekassen Thy Arena 3-2
231018
10 11-10-09
Kl. 14:45
AB AC Horsens Gladsaxe Stadion 0-0
231019
10 11-10-09
Kl. 15:00
Næstved Hvidovre ProfaGroupPark 2-3
231013
10 11-10-09
Kl. 15:00
FC Fredericia Skive Monjasa Park 2-0
231014
10 11-10-09
Kl. 16:50
Lyngby FC Vestsjælland Lyngby Stadion 4-3
231016
10 11-10-09
Kl. 19:00
FC Fyn Brabrand Odense Atletikstadion 1-1
231028
11 17-10-09
Kl. 13:00
Thisted AB Sparekassen Thy Arena 0-0
231025
11 17-10-09
Kl. 15:00
Brabrand Viborg Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
231021
11 18-10-09
Kl. 13:00
Hvidovre FC Fredericia Kæmpernes Arena 0-1
231022
11 18-10-09
Kl. 13:00
Skive Lyngby Hancock Arena (Skive) 4-3
231023
11 18-10-09
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Frem Slagelse Stadion 1-1
231027
11 18-10-09
Kl. 13:00
FC Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark 1-1
231026
11 18-10-09
Kl. 14:00
Vejle AC Horsens Vejle Stadion 1-0
231024
11 18-10-09
Kl. 15:00
Kolding FC FC Fyn Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-3
231017
10 To 22-10-09
Kl. 18:30
Viborg Vejle Energi Viborg Arena 2-1
231032
12 25-10-09
Kl. 13:00
FC Fyn FC Vestsjælland Odense Atletikstadion 1-4
231033
12 25-10-09
Kl. 13:00
Viborg Kolding FC Energi Viborg Arena 2-2
231035
12 25-10-09
Kl. 13:45
AB Vejle Gladsaxe Stadion 1-1
231036
12 25-10-09
Kl. 15:00
Næstved Thisted ProfaGroupPark 4-1
231029
12 25-10-09
Kl. 15:00
FC Fredericia FC Roskilde Monjasa Park 0-2
231030
12 25-10-09
Kl. 15:00
Lyngby Hvidovre Lyngby Stadion 3-2
231031
12 25-10-09
Kl. 15:00
Frem Skive Valby IP, Stadion 2-0
231034
12 25-10-09
Kl. 16:00
AC Horsens Brabrand CASA Arena Horsens 4-1
231043
13 31-10-09
Kl. 14:00
Brabrand Vejle Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-2
231041
13 31-10-09
Kl. 14:45
FC Vestsjælland Viborg Slagelse Stadion 2-1
231037
13 01-11-09
Kl. 13:00
Thisted FC Fredericia Sparekassen Thy Arena 0-0
231038
13 01-11-09
Kl. 13:00
FC Roskilde Lyngby Roskilde Idrætspark 0-4
231039
13 01-11-09
Kl. 13:00
Hvidovre Frem Kæmpernes Arena 1-1
231040
13 01-11-09
Kl. 13:00
Skive FC Fyn Hancock Arena (Skive) 3-0
231044
13 01-11-09
Kl. 13:45
Næstved AB ProfaGroupPark 2-0
231042
13 01-11-09
Kl. 15:00
Kolding FC AC Horsens Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-3
231049
14 Fr 06-11-09
Kl. 19:00
Viborg Skive Energi Viborg Arena 2-1
231047
14 08-11-09
Kl. 13:00
Frem FC Roskilde Valby IP, Stadion 2-2
231048
14 08-11-09
Kl. 13:00
FC Fyn Hvidovre Odense Atletikstadion 1-1
231050
14 08-11-09
Kl. 13:45
AC Horsens FC Vestsjælland CASA Arena Horsens 4-0
231051
14 08-11-09
Kl. 15:00
Vejle Kolding FC Vejle Stadion 0-2
231052
14 08-11-09
Kl. 15:00
AB Brabrand Gladsaxe Stadion 1-1
231045
14 08-11-09
Kl. 15:00
FC Fredericia Næstved Monjasa Park 3-0
231046
14 08-11-09
Kl. 15:00
Lyngby Thisted Lyngby Stadion 3-2
231059
15 14-11-09
Kl. 15:00
Skive AC Horsens Hancock Arena (Skive) 2-5
231056
15 14-11-09
Kl. 15:00
Thisted Frem Sparekassen Thy Arena 2-0
231057
15 15-11-09
Kl. 13:00
FC Roskilde FC Fyn Roskilde Idrætspark 0-3
231060
15 15-11-09
Kl. 14:00
FC Vestsjælland Vejle Slagelse Stadion 2-1
231061
15 15-11-09
Kl. 15:00
Kolding FC Brabrand Autocentralen Park (Kolding Stadion) 3-0
231058
15 15-11-09
Kl. 15:00
Hvidovre Viborg Kæmpernes Arena 0-3
231054
15 15-11-09
Kl. 15:00
Næstved Lyngby ProfaGroupPark 1-1
231053
15 Ma 16-11-09
Kl. 19:00
AB FC Fredericia Gladsaxe Stadion 0-2
231063
16 Fr 19-03-10
Kl. 18:30
AC Horsens Lyngby CASA Arena Horsens 2-1
231062
16 20-03-10
Kl. 14:45
Vejle FC Fredericia Vejle Stadion 0-2
231065
16 21-03-10
Kl. 13:00
FC Fyn AB Odense Atletikstadion 2-4
231064
16 On 24-03-10
Kl. 18:30
Viborg Frem Energi Viborg Arena 1-0
231072
17 28-03-10
Kl. 13:00
Frem FC Fyn Valby IP, Stadion 0-0
230880
17 28-03-10
Kl. 13:00
Hvidovre FC Vestsjælland Kæmpernes Arena 3-4
231070
17 28-03-10
Kl. 13:50
FC Fredericia AC Horsens Monjasa Park 1-4
231073
17 28-03-10
Kl. 15:00
Næstved Vejle ProfaGroupPark 0-1
230881
17 28-03-10
Kl. 15:00
AB Skive Gladsaxe Stadion 3-0
230882
18 To 01-04-10
Kl. 13:00
Viborg FC Fredericia Energi Viborg Arena 1-1
230883
18 To 01-04-10
Kl. 13:00
FC Fyn Lyngby Odense Atletikstadion 2-4
230884
18 To 01-04-10
Kl. 13:00
Frem AB Valby IP, Stadion 2-4
230885
18 To 01-04-10
Kl. 13:50
AC Horsens Næstved CASA Arena Horsens 1-0
230886
18 To 01-04-10
Kl. 15:00
Vejle Thisted Vejle Stadion 0-2
230887
18 To 01-04-10
Kl. 15:00
Brabrand FC Roskilde Grenaa Idrætscenter 0-2
231074
18 To 01-04-10
Kl. 15:00
Kolding FC Hvidovre Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-3
231075
18 To 01-04-10
Kl. 15:00
FC Vestsjælland Skive Slagelse Stadion UHT!
230889
19 Ma 05-04-10
Kl. 13:00
Thisted AC Horsens Sparekassen Thy Arena 0-3
230890
19 Ma 05-04-10
Kl. 13:00
FC Roskilde Vejle Roskilde Idrætspark 0-0
230891
19 Ma 05-04-10
Kl. 13:00
Hvidovre Brabrand Kæmpernes Arena 0-0
230892
19 Ma 05-04-10
Kl. 13:00
Skive Kolding FC Hancock Arena (Skive) 2-0
230893
19 Ma 05-04-10
Kl. 13:50
AB FC Vestsjælland Gladsaxe Stadion 2-1
230888
19 Ma 05-04-10
Kl. 15:00
Næstved Viborg ProfaGroupPark 0-1
231076
19 Ma 05-04-10
Kl. 15:00
FC Fredericia FC Fyn Monjasa Park 5-0
231077
19 Ma 05-04-10
Kl. 15:00
Lyngby Frem Lyngby Stadion 4-2
230897
20 Fr 09-04-10
Kl. 19:00
Viborg Thisted Energi Viborg Arena 0-1
230894
20 11-04-10
Kl. 13:00
Frem FC Fredericia Valby IP, Stadion 1-0
230896
20 11-04-10
Kl. 13:00
FC Fyn Næstved Odense Atletikstadion 1-0
230895
20 11-04-10
Kl. 13:50
Lyngby AB Lyngby Stadion 2-1
230899
20 11-04-10
Kl. 15:00
Vejle Hvidovre Vejle Stadion 1-1
230901
20 11-04-10
Kl. 15:00
Kolding FC FC Vestsjælland Autocentralen Park (Kolding Stadion) 0-0
230898
20 11-04-10
Kl. 16:00
AC Horsens FC Roskilde CASA Arena Horsens 2-3
231067
16 On 14-04-10
Kl. 19:00
Kolding FC Thisted Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-1
231068
16 On 14-04-10
Kl. 19:00
FC Vestsjælland FC Roskilde Slagelse Stadion 2-2
231069
16 On 14-04-10
Kl. 19:00
Skive Hvidovre Hancock Arena (Skive) 3-0
230906
21 17-04-10
Kl. 12:50
Hvidovre AC Horsens Kæmpernes Arena 0-1
230907
21 18-04-10
Kl. 13:00
Skive Vejle Hancock Arena (Skive) 1-1
230908
21 18-04-10
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Brabrand Slagelse Stadion 0-0
230904
21 18-04-10
Kl. 13:00
Thisted FC Fyn Sparekassen Thy Arena 1-2
230905
21 18-04-10
Kl. 13:00
FC Roskilde Viborg Roskilde Idrætspark 1-1
230902
21 18-04-10
Kl. 13:50
FC Fredericia Lyngby Monjasa Park 1-0
230903
21 18-04-10
Kl. 15:00
Næstved Frem ProfaGroupPark 1-0
230909
21 18-04-10
Kl. 15:00
AB Kolding FC Gladsaxe Stadion 1-0
231071
17 On 21-04-10
Kl. 19:00
Lyngby Viborg Lyngby Stadion 0-0
230910
22 24-04-10
Kl. 14:45
FC Fredericia AB Monjasa Park 0-0
231081
22 24-04-10
Kl. 15:00
Brabrand Kolding FC Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-1
231080
22 25-04-10
Kl. 13:50
Vejle FC Vestsjælland Vejle Stadion 2-2
231078
22 25-04-10
Kl. 15:00
Viborg Hvidovre Energi Viborg Arena 2-2
230911
22 25-04-10
Kl. 15:00
Lyngby Næstved Lyngby Stadion 2-1
230912
22 25-04-10
Kl. 15:00
Frem Thisted Valby IP, Stadion 0-1
231079
22 25-04-10
Kl. 16:00
AC Horsens Skive CASA Arena Horsens 1-0
230913
22 25-04-10
Kl. 19:00
FC Fyn FC Roskilde Odense Atletikstadion 1-0
230879
17 On 28-04-10
Kl. 18:30
FC Roskilde Kolding FC Roskilde Idrætspark 2-0
230878
17 On 28-04-10
Kl. 19:00
Thisted Brabrand Sparekassen Thy Arena 1-1
231082
23 Fr 30-04-10
Kl. 13:50
Næstved FC Fredericia ProfaGroupPark 1-2
231087
23 Fr 30-04-10
Kl. 16:00
FC Vestsjælland AC Horsens Slagelse Stadion 0-2
231089
23 01-05-10
Kl. 15:00
Brabrand AB Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-1
231086
23 01-05-10
Kl. 15:00
Skive Viborg Hancock Arena (Skive) 2-0
231084
23 02-05-10
Kl. 13:00
FC Roskilde Frem Roskilde Idrætspark 2-1
231085
23 02-05-10
Kl. 13:00
Hvidovre FC Fyn Kæmpernes Arena 1-2
231088
23 02-05-10
Kl. 15:00
Kolding FC Vejle Autocentralen Park (Kolding Stadion) 3-2
231083
23 02-05-10
Kl. 15:00
Thisted Lyngby Sparekassen Thy Arena 0-2
230900
20 On 05-05-10
Kl. 19:00
Brabrand Skive Brabrand IF's Idrætsanlæg 2-0
231094
24 08-05-10
Kl. 14:00
Viborg FC Vestsjælland Energi Viborg Arena 1-1
231097
24 08-05-10
Kl. 16:00
AB Næstved Gladsaxe Stadion 4-0
231092
24 09-05-10
Kl. 13:00
Frem Hvidovre Valby IP, Stadion 0-0
231096
24 09-05-10
Kl. 15:00
Vejle Brabrand Vejle Stadion 0-0
231090
24 09-05-10
Kl. 15:00
FC Fredericia Thisted Monjasa Park 5-1
231091
24 09-05-10
Kl. 15:00
Lyngby FC Roskilde Lyngby Stadion 1-0
231095
24 09-05-10
Kl. 16:00
AC Horsens Kolding FC CASA Arena Horsens 1-1
231093
24 09-05-10
Kl. 19:00
FC Fyn Skive Odense Atletikstadion 1-0
231104
25 15-05-10
Kl. 14:00
Vejle AB Vejle Stadion 0-0
231103
25 15-05-10
Kl. 15:00
Brabrand AC Horsens Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-2
231101
25 16-05-10
Kl. 13:00
FC Vestsjælland FC Fyn Slagelse Stadion 2-0
231098
25 16-05-10
Kl. 13:00
FC Roskilde FC Fredericia Roskilde Idrætspark 0-1
231099
25 16-05-10
Kl. 13:00
Hvidovre Lyngby Kæmpernes Arena 0-0
231100
25 16-05-10
Kl. 15:00
Skive Frem Hancock Arena (Skive) 0-1
231102
25 16-05-10
Kl. 15:00
Kolding FC Viborg Autocentralen Park (Kolding Stadion) 2-0
231105
25 16-05-10
Kl. 15:00
Thisted Næstved Sparekassen Thy Arena 0-3
231179
27 On 19-05-10
Kl. 19:00
AC Horsens AB CASA Arena Horsens 3-0
231066
16 To 20-05-10
Kl. 19:00
Brabrand Næstved Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-2
231108
26 Ma 24-05-10
Kl. 13:00
Frem FC Vestsjælland Valby IP, Stadion 2-4
231112
26 Ma 24-05-10
Kl. 15:00
Næstved FC Roskilde ProfaGroupPark 3-0
231106
26 Ma 24-05-10
Kl. 15:00
FC Fredericia Hvidovre Monjasa Park 3-1
231111
26 Ma 24-05-10
Kl. 17:00
AC Horsens Vejle CASA Arena Horsens 2-1
231109
26 Ma 24-05-10
Kl. 19:00
FC Fyn Kolding FC Odense Atletikstadion 4-2
231177
27 29-05-10
Kl. 15:00
Brabrand FC Fyn Brabrand IF's Idrætsanlæg 1-3
231180
27 30-05-10
Kl. 13:00
Hvidovre Næstved Kæmpernes Arena 0-1
231115
27 30-05-10
Kl. 13:00
FC Vestsjælland Lyngby Slagelse Stadion 1-2
231116
27 30-05-10
Kl. 15:00
Kolding FC Frem Autocentralen Park (Kolding Stadion) 3-2
231181
27 30-05-10
Kl. 15:00
FC Roskilde Thisted Roskilde Idrætspark 2-1
231114
27 30-05-10
Kl. 17:30
Skive FC Fredericia Hancock Arena (Skive) 1-0
231113
26 On 02-06-10
Kl. 19:00
AB Thisted Gladsaxe Stadion 1-0
231107
26 On 02-06-10
Kl. 19:00
Lyngby Skive Lyngby Stadion 1-4
231186
28 Fr 04-06-10
Kl. 18:00
Viborg AC Horsens Energi Viborg Arena 1-0
231182
28 05-06-10
Kl. 16:00
FC Fredericia FC Vestsjælland Monjasa Park 6-1
231184
28 06-06-10
Kl. 13:00
Frem Brabrand Valby IP, Stadion 4-0
231187
28 06-06-10
Kl. 15:00
Næstved Skive ProfaGroupPark 2-3
231188
28 06-06-10
Kl. 15:00
Thisted Hvidovre Sparekassen Thy Arena 2-2
231189
28 06-06-10
Kl. 15:00
AB FC Roskilde Gladsaxe Stadion 2-0
231183
28 06-06-10
Kl. 17:00
Lyngby Kolding FC Lyngby Stadion 3-1
231185
28 06-06-10
Kl. 19:00
FC Fyn Vejle Odense Atletikstadion 0-0
231178
27 On 09-06-10
Kl. 19:00
Vejle Viborg Vejle Stadion 0-0
231193
29 13-06-10
Kl. 15:00
AC Horsens FC Fyn CASA Arena Horsens 3-1
231194
29 13-06-10
Kl. 17:30
Viborg AB Energi Viborg Arena 1-0
231195
29 13-06-10
Kl. 17:30
FC Vestsjælland Næstved Slagelse Stadion 1-1
231196
29 13-06-10
Kl. 17:30
Skive Thisted Hancock Arena (Skive) 4-0
231197
29 13-06-10
Kl. 17:30
Hvidovre FC Roskilde Kæmpernes Arena 0-2
231190
29 13-06-10
Kl. 17:30
Kolding FC FC Fredericia Autocentralen Park (Kolding Stadion) 1-0
231191
29 13-06-10
Kl. 17:30
Brabrand Lyngby Brabrand IF's Idrætsanlæg 0-2
231192
29 13-06-10
Kl. 17:30
Vejle Frem Vejle Stadion 1-2
231110
26 On 16-06-10
Kl. 19:00
Viborg Brabrand Energi Viborg Arena 1-1
231200
30 19-06-10
Kl. 15:00
Frem AC Horsens Valby IP, Stadion 2-1
231204
30 20-06-10
Kl. 15:00
FC Roskilde Skive Roskilde Idrætspark 1-3
231205
30 20-06-10
Kl. 17:00
AB Hvidovre Gladsaxe Stadion 0-1
231201
30 20-06-10
Kl. 17:00
FC Fyn Viborg Odense Atletikstadion 1-1
231202
30 20-06-10
Kl. 17:00
Næstved Kolding FC ProfaGroupPark 0-0
231203
30 20-06-10
Kl. 17:00
Thisted FC Vestsjælland Sparekassen Thy Arena 0-1
231198
30 20-06-10
Kl. 17:00
FC Fredericia Brabrand Monjasa Park 2-1
231199
30 20-06-10
Kl. 17:00
Lyngby Vejle Lyngby Stadion 1-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222