Kvinde-LP 2012/2013 (2013)

Kampprogram

Kamp R Dato Hjemmehold Udehold Spillested Res  
Runde 1
914376
1 16-04-12
Kl. 18:30
AC Pink Panthers Aarhus 1900 Sødalskolen 0-8
914377
1 17-04-12
Kl. 18:00
Odder IGF Stautrup IF Spektrum Odder 0-8
914378
1 17-04-12
Kl. 18:00
Egtved IF Hedensted IF Egtved Idræts- og Multicenter 1-7
914379
1 17-04-12
Kl. 18:00
Vejle FC Flemløse BK Vestre Stadion 2-3
914380
1 17-04-12
Kl. 18:00
DSIO SUB Ullerslev Provstegårdsskolen 2-0
914381
1 17-04-12
Kl. 18:00
Tårup IF Kildemosens Frørup Andelskasse Arena 2-0
914382
1 17-04-12
Kl. 18:00
FC Midtfyn Rudkøbing BK Kværndrup Stadion 0-2
914383
1 17-04-12
Kl. 18:00
Hvidebæk IF Kr. Helsinge IF Hvidebæk Stadion 2-10
914384
1 17-04-12
Kl. 18:00
Melby-Liseleje IF Espergærde IF Melby Stadion 1-3
914385
1 17-04-12
Kl. 18:00
Bagsværd BK Bk. Fremad Valby Bagsværd Stadion 2-3
914386
1 17-04-12
Kl. 18:00
Hvalsø IF GS Elite Hvalsø ny Idrætsplads 1-10
914387
1 17-04-12
Kl. 18:00
Allerød FK Hvidovre IF Skovvang Stadion 5-2
914388
1 17-04-12
Kl. 18:00
Bk. Fremad Amager Amager FF Sundby Idrætspark 1-6
914367
1 17-04-12
Kl. 18:00
Dronninglund IF Vejgaard B Dronninglund Ny Stadion 8-6
914368
1 17-04-12
Kl. 18:00
LKB/Gistrup Aabybro IF Gistrup Idrætscenter 1-2
914369
1 17-04-12
Kl. 18:00
Hersom/Bjerregrav IF Aalborg KFUM Bjerregrav Stadion 1-11
914370
1 17-04-12
Kl. 18:00
Skive IK Bruunshåb/Tapdrup IF Egeris Idrætsanlæg 4-2
914371
1 17-04-12
Kl. 18:00
Silkeborg Sem. IK Bording IF Linå Idrætsanlæg 0-10
914372
1 17-04-12
Kl. 18:00
FC King George Ringkøbing IF Veldtofte Idrætspark UHT!
914374
1 17-04-12
Kl. 18:00
Højer IF KSC, Kolding Marskhallen 4-7
914375
1 17-04-12
Kl. 18:00
Søften GF FC Kegle Søften Idrætsanlæg 5-0
914389
1 18-04-12
Kl. 18:00
CBS Sport Bk. VLI Kløvermarken 0-2
Runde 2
983636
2 01-05-12
Kl. 18:00
Dronninglund IF Aalborg Freja Dronninglund Ny Stadion 0-15
983637
2 01-05-12
Kl. 18:00
Aabybro IF Aalborg KFUM Aabybro Idrætscenter 3-0
983638
2 01-05-12
Kl. 18:00
Skive IK Thisted FC Egeris Idrætsanlæg 0-7
983646
2 01-05-12
Kl. 18:00
Lemvig GF Skjern GF Lemvig Stadion 3-0
984305
2 01-05-12
Kl. 18:00
KSC, Kolding Hover IF Harte Stadion UHT!
984306
2 01-05-12
Kl. 18:00
DSIO Årslev BK Provstegårdsskolen 0-6
984307
2 01-05-12
Kl. 18:00
Næsby BK Ubberud IF ALPI Arena Næsby 4-6
984308
2 01-05-12
Kl. 18:00
Tårup IF Thurø BK af 1920 Frørup Andelskasse Arena UHT!
984303
2 01-05-12
Kl. 18:00
FC King George Esbjerg fB Veldtofte Idrætspark 1-4
984312
2 01-05-12
Kl. 18:00
Kr. Helsinge IF Raklev Kr. Helsinge Sportsplads 0-5
984313
2 01-05-12
Kl. 18:00
ØUB Vordingborg IF Øster Ulslev stadion 0-12
984314
2 01-05-12
Kl. 18:00
GS Elite FK Sydsjælland 05 Greve Idræts Center UHT!
984315
2 01-05-12
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Holbæk B&I Himmelev Idrætspark 2-5
984316
2 01-05-12
Kl. 18:00
Espergærde IF Birkerød IF "Skjold" Mørdrup Idrætsanlæg 2-4
984317
2 01-05-12
Kl. 18:00
Allerød FK Hillerød GI Damer 2010 Skovvang Stadion 1-7
984318
2 01-05-12
Kl. 18:00
SC Egedal Herlev IF Ølstykke Stadion 3-1
984320
2 01-05-12
Kl. 18:00
Amager FF Bk. Rødovre John Tranums Alle 1-0
984322
2 01-05-12
Kl. 18:00
Bk. Hellas Sundby Engdraget HHT!
984323
2 01-05-12
Kl. 18:00
ØKF FB Kløvermarken 0-2
984325
2 01-05-12
Kl. 18:00
KFUM Tårnby FF Emdrupparken HHT!
984304
2 01-05-12
Kl. 18:30
Seest B Sønderborg Fremad Seest Idrætspark 0-5
984311
2 01-05-12
Kl. 19:00
VB Nyborg B 73 Slagelse Vindinge-Hallen 0-13
983649
2 01-05-12
Kl. 19:00
Søften GF IF Lyseng Søften Idrætsanlæg 0-7
983651
2 01-05-12
Kl. 19:00
Hedensted IF Bording IF Hedensted Stadion 2-6
984324
2 02-05-12
Kl. 18:00
Bk. Fremad Valby Bk. Heimdal Valby IP, tribunen 4-5
984321
2 02-05-12
Kl. 18:00
GVI AB Tårnby GVI. Nymosen 6-2
984310
2 02-05-12
Kl. 18:00
KFUM.s BK Marienlyst KFUM-parken UHT!
984309
2 03-05-12
Kl. 18:00
Rudkøbing BK Flemløse BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing) UHT!
984319
2 07-05-12
Kl. 18:30
Bk. VLI Østerbro IF Jens Jessens Vej 1-6
983648
2 15-05-12
Kl. 18:30
Stautrup IF Aarhus 1900 Stavtrup Idrætsanlæg 1-4
Runde 3
686625
3 15-05-12
Kl. 18:30
Holbæk B&I Raklev SuRi Park 0-4
686619
3 22-05-12
Kl. 18:30
Hillerød GI Damer 2010 Frederiksværk Hillerød Stadion 2-1
686620
3 22-05-12
Kl. 18:30
Birkerød IF "Skjold" Bk. Heimdal Birkerød Stadion 0-3
686621
3 22-05-12
Kl. 18:30
SC Egedal Sundby Ølstykke Stadion 1-2
686622
3 22-05-12
Kl. 18:30
Tårnby FF FC Damsø Vestamager Idrætsanlæg 1-2
686609
3 22-05-12
Kl. 18:30
Tårup IF Ubberud IF Frørup Andelskasse Arena 0-5
686610
3 22-05-12
Kl. 18:30
Rudkøbing BK KFUM.s BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing) 1-4
686611
3 22-05-12
Kl. 18:30
KSC, Kolding Sønderborg Fremad Harte Stadion 2-3
686612
3 22-05-12
Kl. 18:30
Esbjerg fB Fredericia KFUM Esbjerg Idrætspark 5-4
686614
3 22-05-12
Kl. 18:30
Aarhus 1900 IF Lyseng Langenæs Idrætsanlæg 2-0
686615
3 22-05-12
Kl. 18:30
Bording IF Lemvig GF Gipo Arena (Bording) 7-1
686616
3 22-05-12
Kl. 18:30
Aabybro IF AaB Aabybro Idrætscenter 1-4
686624
3 22-05-12
Kl. 18:30
GS Elite Vordingborg IF Greve Idræts Center 0-5
686623
3 22-05-12
Kl. 19:15
GVI FB Kunst, GVI. Nymosen 0-5
686613
3 23-05-12
Kl. 18:30
ASA, Aarhus Horsens SIK Frederiksbjerg Idrætscenter 1-0
686608
3 24-05-12
Kl. 19:00
Årslev BK B 73 Slagelse Netplan Arena 4-1
686618
3 25-05-12
Kl. 18:30
Amager FF Østerbro IF John Tranums Alle 2-1
686617
3 06-06-12
Kl. 19:00
Thisted FC Aalborg Freja Lerpytter Anlæg 0-1
Runde 4
752266
4 12-06-12
Kl. 19:00
Amager FF BSF John Tranums Alle HHT!
752267
4 12-06-12
Kl. 19:00
FC Damsø Taastrup FC Vanløse I P 1-3
752253
4 12-06-12
Kl. 19:00
Aalborg Freja Team Viborg Frejaparken 2-4
752254
4 12-06-12
Kl. 19:00
AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg 0-3
752255
4 12-06-12
Kl. 19:00
Esbjerg fB Varde Esbjerg Idrætspark 1-7
752256
4 12-06-12
Kl. 19:00
Aarhus 1900 Skovbakken Langenæs Idrætsanlæg 0-15
752257
4 12-06-12
Kl. 19:00
ASA, Aarhus Vejlby Frederiksbjerg Idrætscenter 3-5
752258
4 12-06-12
Kl. 19:00
Bording IF Vejle Gipo Arena (Bording) 0-6
752259
4 12-06-12
Kl. 19:00
Sønderborg Fremad SønderjyskE Bygma Park UHT!
752260
4 12-06-12
Kl. 19:00
KFUM.s BK KoldingQ KFUM-parken 0-3
752261
4 12-06-12
Kl. 19:00
Ubberud IF Årslev BK Ubberud Stadion - Korup VVS 5-0
752262
4 12-06-12
Kl. 19:00
B 1913 OB Campus Road 5-4
752263
4 12-06-12
Kl. 19:00
Vordingborg IF Sundby Vordingborg Stadion 2-3
752264
4 12-06-12
Kl. 19:00
FB Raklev Jens Jessens Vej 1-5
752265
4 25-06-12
Kl. 19:00
Hillerød GI Damer 2010 Bk. Heimdal Hillerød Stadion 1-2
752268
4 01-08-12
Kl. 19:00
Skjold Brøndby Gentofte Sportspark 0-8
Runde 5
796253
5 15-08-12
Kl. 18:00
Bk. Heimdal BSF Kunst, Fælledparken 0-6
796254
5 15-08-12
Kl. 18:30
Raklev Brøndby Røsnæshallen 0-10
796255
5 15-08-12
Kl. 18:30
Sundby Taastrup FC Sundby/Kløvermarken 0-5
796251
5 15-08-12
Kl. 18:30
Sønderborg Fremad Vejle Bygma Park HHT!
796252
5 15-08-12
Kl. 18:30
Varde KoldingQ Sydbank Stadion 0-4
796248
5 15-08-12
Kl. 19:15
Fortuna Hjørring Team Viborg Nord Energi Arena 8-1
796249
5 21-08-12
Kl. 18:30
Vejlby Skovbakken VSK Aarhus 1-5
796250
5 22-08-12
Kl. 18:00
Ubberud IF B 1913 Ubberud Stadion - Korup VVS HHT!
Runde 6
506790
6 29-08-12
Kl. 17:45
KoldingQ Vejle Mosevej Sportsplads 2-0
506788
6 05-09-12
Kl. 17:45
Taastrup FC Fortuna Hjørring Tåstrup Idrætspark 0-3
506787
6 16-03-13
Kl. 13:00
Skovbakken Brøndby Vejlby/Risskov Centret 1-5
506789
6 16-03-13
Kl. 14:15
BSF B 1913 Ballerup Idrætspark 2-0
Runde 7
304781
7 17-04-13
Kl. 17:30
KoldingQ Fortuna Hjørring Mosevej Sportsplads 2-4
304782
7 17-04-13
Kl. 17:30
Brøndby BSF Brøndby Stadion Kunst 7-2
304783
7 24-04-13
Kl. 17:30
Fortuna Hjørring KoldingQ Hjørring Kunstgræsbane 3-0
304784
7 24-04-13
Kl. 17:30
BSF Brøndby Ballerup Idrætspark 2-3
Runde 8
412675
8 05-06-13
Kl. 17:00
Fortuna Hjørring Brøndby Nord Energi Arena 2-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222