U12 Drenge SU 8-mands (06) Efterår

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
949579
1 On 16-08-17
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød LSF Birkerød Stadion 3-6
949578
Kampfakta
1 To 17-08-17
Kl. 18:00
Køge BK BSF Køge Stadion 2-1
949585
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Værebro IF Gladsaxe Stadion 0-9
949587
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Oversidder Himmelev Idrætspark
949584
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 11:00
FFB Vallensbæk IF Frederikssund Stadion 1-6
949586
1 19-08-17
Kl. 12:00
Herfølge BK Ølstykke FC Herfølge Stadion 10-1
949581
1 19-08-17
Kl. 13:00
BSV af 2016 Næstved I.F. Rundforbi Stadion 6-1
949583
1 20-08-17
Kl. 10:00
Farum BK (2) Slagelse B&I Farum Park 4-6
949576
1 20-08-17
Kl. 11:00
AB Holbæk B&I Akademisk Boldklub 2-1
949591
Kampfakta
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK BSF Hørsholm Idrætspark 0-4
949592
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Køge BK IF Skjold Birkerød Køge Stadion 8-6
949593
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
LSF Brøndbyernes IF Smørum Idrætscenter 0-8
949601
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Oversidder AB
949590
2 26-08-17
Kl. 12:00
Holbæk B&I Ballerup BK SuRi Park 7-5
949594
2 26-08-17
Kl. 12:15
Lyngby Boldklub 1921 BSV af 2016 Lyngby Stadion 7-0
949595
2 26-08-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. Farum BK (1) Næstved Stadion 2-2
949597
2 27-08-17
Kl. 11:00
Slagelse B&I FFB Slagelse Stadion Kunst 2-3
949596
2 27-08-17
Kl. 11:30
RB 1906 Farum BK (2) Roskilde Idrætspark 4-2
949599
2 On 30-08-17
Kl. 19:00
Værebro IF Herfølge BK Skovbrynet Skole 6-0
955310
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Køge BK Brøndby Stadion 9-2
955307
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Ballerup BK Oversidder Top Danmark Hallen, kunstgræs
955316
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 10:00
Herfølge BK Vallensbæk IF Herfølge Stadion 2-7
955317
3 03-09-17
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Værebro IF Himmelev Idrætspark 3-5
955306
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 11:00
AB Ølstykke FC Akademisk Boldklub 0-3
955313
3 03-09-17
Kl. 12:00
Farum BK (2) Næstved I.F. Farum Park 2-7
949598
Kampfakta
2 On 06-09-17
Kl. 18:00
Vallensbæk IF Gladsaxe-Hero BK Vallensbæk Idrætscenter 9-2
961897
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Oversidder BSF
961900
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Køge BK BSV af 2016 Køge Stadion 1-8
961896
4 09-09-17
Kl. 09:00
Ølstykke FC Ballerup BK Ølstykke Stadion Kunstgræs 5-3
961899
4 09-09-17
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Brøndbyernes IF Hørsholm Idrætspark 2-8
961898
4 09-09-17
Kl. 12:00
Holbæk B&I IF Skjold Birkerød SuRi Park UDSResultatformidling
961902
4 09-09-17
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Farum BK (2) Lyngby Stadion 4-1
961903
4 09-09-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. FFB Næstved Stadion 6-4
961904
4 10-09-17
Kl. 10:00
RB 1906 Gladsaxe-Hero BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs 5-0
961905
4 10-09-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I Herfølge BK Slagelse Stadion Kunst 3-5
955311
3 10-09-17
Kl. 14:00
BSV af 2016 LSF Rundforbi Stadion 4-2
955309
3 On 13-09-17
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK Birkerød Stadion 2-5
955314
3 To 14-09-17
Kl. 18:00
FFB RB 1906 Frederikssund Stadion 1-7
961946
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
961947
5 16-09-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Holbæk B&I Brøndby Stadion 3-1
961944
5 16-09-17
Kl. 10:00
Ballerup BK Værebro IF Top Danmark Hallen, kunstgræs 2-8
961950
5 16-09-17
Kl. 10:00
Farum BK (2) LSF Farum Park 3-6
961982
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Næstved I.F. Gladsaxe Stadion 4-3
961984
5 16-09-17
Kl. 11:15
Himmelev-Veddelev BK Slagelse B&I Himmelev Idrætspark 1-1
955312
3 16-09-17
Kl. 11:30
Farum BK (1) Lyngby Boldklub 1921 Farum Park 3-1
961945
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 12:00
BSF Ølstykke FC Ballerup, Kunstgræs 0-4
961948
5 16-09-17
Kl. 13:15
BSV af 2016 Hørsholm-Usserød IK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs 8-0
961983
5 17-09-17
Kl. 10:00
Herfølge BK RB 1906 Herfølge Stadion 1-4
961943
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 11:00
AB Vallensbæk IF Akademisk Boldklub 1-8
961906
Kampfakta
4 To 21-09-17
Kl. 18:00
Vallensbæk IF Himmelev-Veddelev BK Vallensbæk Idrætscenter 6-1
955308
Kampfakta
3 To 21-09-17
Kl. 18:30
BSF Holbæk B&I Ballerup Idrætspark 3-6
949577
1 23-09-17
Kl. 10:00
Ballerup BK Hørsholm-Usserød IK Ballerup Idrætspark 3-7
949582
1 23-09-17
Kl. 10:30
Farum BK (1) RB 1906 Farum Park 7-4
962153
6 23-09-17
Kl. 11:00
Næstved I.F. Herfølge BK Næstved Stadion 8-2
949580
1 23-09-17
Kl. 11:15
Brøndbyernes IF Lyngby Boldklub 1921 Brøndby Stadion 9-2
961895
4 24-09-17
Kl. 10:30
Værebro IF AB Skovbrynet Skole 11-0
955315
3 24-09-17
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Slagelse B&I Gladsaxe Stadion 2-4
949600
2 24-09-17
Kl. 11:00
Ølstykke FC Himmelev-Veddelev BK Ølstykke Stadion Kunstgræs 5-1
962151
Kampfakta
6 On 27-09-17
Kl. 17:45
LSF FFB Smørum Idrætscenter 4-1
962101
6 Fr 29-09-17
Kl. 17:45
Hørsholm-Usserød IK Farum BK (1) Hørsholm Idrætspark 0-5
962099
6 Fr 29-09-17
Kl. 17:45
Oversidder Brøndbyernes IF
962096
Kampfakta
6 30-09-17
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Ballerup BK Vallensbæk Idrætscenter 8-2
962154
6 30-09-17
Kl. 10:00
RB 1906 Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs HMH
962098
6 30-09-17
Kl. 10:30
Ølstykke FC IF Skjold Birkerød Ølstykke Stadion Kunstgræs 2-9
962152
6 01-10-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe-Hero BK Lyngby Stadion 6-1
962150
6 01-10-17
Kl. 11:00
Køge BK Farum BK (2) Køge Stadion 9-3
968101
Kampfakta
10 01-10-17
Kl. 12:00
Næstved I.F. BSF Næstved Stadion 4-2
962095
Kampfakta
6 01-10-17
Kl. 12:15
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion Kunst 5-3
961953
5 01-10-17
Kl. 13:00
FFB Lyngby Boldklub 1921 Frederikssund Stadion 2-5
962175
7 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
BSV af 2016 Oversidder Rundforbi Stadion
962179
Kampfakta
7 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
Gladsaxe-Hero BK LSF Gladsaxe Stadion 4-4
962177
7 07-10-17
Kl. 10:00
Farum BK (2) Hørsholm-Usserød IK Farum Park 3-4
962171
7 07-10-17
Kl. 10:00
Ballerup BK Slagelse B&I Top Danmark Hallen, kunstgræs 5-6
962181
7 07-10-17
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Næstved I.F. Himmelev Idrætspark 6-6
962176
7 07-10-17
Kl. 11:30
Farum BK (1) Holbæk B&I Farum Park 12-1
962173
7 07-10-17
Kl. 11:30
IF Skjold Birkerød Værebro IF Birkerød Stadion UDSResultatformidling
962172
Kampfakta
7 07-10-17
Kl. 12:00
BSF Vallensbæk IF Ballerup Idrætspark 0-7
962180
7 07-10-17
Kl. 12:00
Herfølge BK Lyngby Boldklub 1921 Herfølge Stadion 1-1
962174
7 08-10-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Ølstykke FC Brøndby Stadion 3-0
962155
Kampfakta
7 08-10-17
Kl. 11:00
AB RB 1906 Akademisk Boldklub HMH
962178
7 08-10-17
Kl. 11:45
FFB Køge BK Frederikssund Stadion 3-5
968136
11 On 11-10-17
Kl. 17:45
Farum BK (1) Vallensbæk IF Right to Dream Park 7-1
961901
4 21-10-17
Kl. 11:00
Farum BK (1) LSF Farum Park Kunstgræs 10-2
965357
8 28-10-17
Kl. 11:30
RB 1906 Ballerup BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs 5-2
968003
Kampfakta
8 28-10-17
Kl. 12:00
Vallensbæk IF IF Skjold Birkerød Vallensbæk Idrætscenter 7-3
968004
8 29-10-17
Kl. 12:00
Værebro IF Brøndbyernes IF Gladsaxe stadion Kunstgræs 4-4
968035
8 29-10-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC BSV af 2016 Ølstykke Stadion 2-2
968036
8 29-10-17
Kl. 12:00
Oversidder Farum BK (1)
968037
8 29-10-17
Kl. 12:00
Holbæk B&I Farum BK (2) SuRi Park 3-3
968038
8 29-10-17
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK FFB Hørsholm Idrætspark 2-2
968039
8 29-10-17
Kl. 12:00
Køge BK Gladsaxe-Hero BK Køge Stadion 5-1
968041
8 29-10-17
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Himmelev-Veddelev BK Lyngby Stadion 3-1
968040
8 On 01-11-17
Kl. 17:30
LSF Herfølge BK Smørum Idrætscenter 1-3
968098
9 Fr 03-11-17
Kl. 18:30
Himmelev-Veddelev BK LSF Himmelev Kunstgræsbane 3-2
968088
9 04-11-17
Kl. 10:00
Ballerup BK Næstved I.F. Top Danmark Hallen, kunstgræs 2-4
968091
9 04-11-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Vallensbæk IF Brøndby Stadion 6-2
968092
9 04-11-17
Kl. 13:00
BSV af 2016 Værebro IF Vedbæk Stadion Kunst 2-2
968089
Kampfakta
9 05-11-17
Kl. 10:15
BSF RB 1906 Ballerup Idrætspark 1-5
968095
9 05-11-17
Kl. 10:30
FFB Holbæk B&I Frederikssund Stadion 2-2
968093
9 05-11-17
Kl. 11:30
Farum BK (1) Ølstykke FC Farum Park 6-3
968094
9 05-11-17
Kl. 12:00
Farum BK (2) Oversidder Farum Park
968090
9 05-11-17
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Slagelse B&I Birkerød Stadion 6-0
968087
9 05-11-17
Kl. 12:00
AB Lyngby Boldklub 1921 Akademisk Boldklub UMH
968097
9 05-11-17
Kl. 12:00
Herfølge BK Køge BK Herfølge Stadion 0-3
968096
9 05-11-17
Kl. 13:00
Gladsaxe-Hero BK Hørsholm-Usserød IK Gladsaxe Stadion 4-1
968105
10 Ti 07-11-17
Kl. 17:30
Værebro IF Farum BK (1) Bagsværd Stadion Kunstgræs 1-5
968127
10 Fr 10-11-17
Kl. 18:00
Køge BK Himmelev-Veddelev BK Køge Stadion 4-3
968103
10 11-11-17
Kl. 11:30
Slagelse B&I Brøndbyernes IF Slagelse Stadion Kunst 1-5
968102
10 11-11-17
Kl. 12:00
RB 1906 IF Skjold Birkerød Roskilde Idrætspark Kunstgræs UDSResultatformidling
968099
Kampfakta
10 11-11-17
Kl. 13:30
LSF AB Smørum Idrætscenter 8-2
968100
10 12-11-17
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 Ballerup BK Lyngby Stadion 9-3
968104
Kampfakta
10 12-11-17
Kl. 12:00
Vallensbæk IF BSV af 2016 Vallensbæk Idrætscenter 4-1
968106
10 12-11-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC Farum BK (2) Ølstykke Stadion UMH
968107
10 12-11-17
Kl. 12:00
Oversidder FFB
968125
10 12-11-17
Kl. 12:00
Holbæk B&I Gladsaxe-Hero BK SuRi Park 3-3
968126
10 12-11-17
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Herfølge BK Hørsholm Idrætspark UMH
962097
6 To 16-11-17
Kl. 17:30
Værebro IF BSF Bagsværd Stadion Kunstgræs UHT!
968131
11 18-11-17
Kl. 10:00
Ballerup BK LSF Top Danmark Hallen, kunstgræs 2-8
968134
11 18-11-17
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF RB 1906 Brøndby Stadion 5-3
968141
11 18-11-17
Kl. 11:30
Himmelev-Veddelev BK Hørsholm-Usserød IK Himmelev Kunstgræsbane 4-2
965356
8 18-11-17
Kl. 11:30
Næstved I.F. AB Næstved Stadion 8-1
968135
11 18-11-17
Kl. 13:00
BSV af 2016 Slagelse B&I Vedbæk Stadion 3-2
968137
11 19-11-17
Kl. 10:00
Farum BK (2) Værebro IF Farum Park UHT!
968138
11 19-11-17
Kl. 11:00
FFB Ølstykke FC Frederikssund Stadion 0-6
968132
11 19-11-17
Kl. 11:30
BSF Lyngby Boldklub 1921 Ballerup Idrætspark 2-8
968133
11 19-11-17
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Næstved I.F. Birkerød Stadion 8-6
968130
Kampfakta
11 19-11-17
Kl. 12:00
AB Køge BK Akademisk Boldklub 1-1
968139
11 19-11-17
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Oversidder Gladsaxe Stadion
968140
11 19-11-17
Kl. 12:00
Herfølge BK Holbæk B&I Herfølge Stadion 4-7
968820
12 25-11-17
Kl. 10:00
RB 1906 BSV af 2016 Roskilde Idrætspark Kunstgræs 5-3
968816
12 25-11-17
Kl. 11:00
Køge BK Ballerup BK Køge Stadion 8-2
968821
12 25-11-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I Farum BK (1) Slagelse Stadion Kunst 3-0
968815
12 25-11-17
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK AB Hørsholm Idrætspark 2-2
968818
12 26-11-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion 3-2
968826
12 26-11-17
Kl. 10:00
Holbæk B&I Himmelev-Veddelev BK SuRi Park 4-2
968819
12 26-11-17
Kl. 12:00
Næstved I.F. Brøndbyernes IF HRJ Arena Kunst 2-7
968822
Kampfakta
12 26-11-17
Kl. 12:00
Vallensbæk IF Farum BK (2) Vallensbæk Idrætscenter 9-1
968823
12 26-11-17
Kl. 12:00
Værebro IF FFB Gladsaxe stadion Kunstgræs HHT!
968824
12 26-11-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC Gladsaxe-Hero BK Ølstykke Stadion 2-0
968825
12 26-11-17
Kl. 12:00
Oversidder Herfølge BK
968817
Kampfakta
12 26-11-17
Kl. 15:00
LSF BSF Smørum Idrætscenter 4-1
961949
5 02-12-17
Kl. 11:30
Farum BK (1) Køge BK Farum Park 7-4
962100
6 03-12-17
Kl. 12:00
Holbæk B&I BSV af 2016 SuRi Park 2-4
965359
8 03-12-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I BSF Slagelse Stadion Kunst 4-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her



Reglement for U12SU