U11 Drenge SU 8-mands (07) Efterår

Kampprogram

Kampnr. R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
992383
Kampfakta
1 On 16-08-17
Kl. 18:00
B. 1973, Herlev Ølstykke FC Elverroad 2-2
992384
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
992376
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
AB Køge BK Akademisk Boldklub 4-4
992381
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
Farum BK RB 1906 Farum Park UHT !
992382
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
Herfølge BK Slagelse B&I Herfølge Stadion 0-12
992377
Kampfakta
1 19-08-17
Kl. 10:30
Ballerup BK LSF Top Danmark Hallen, kunstgræs 6-1
992379
1 19-08-17
Kl. 11:00
BSV af 2016 Lyngby Boldklub 1921 (2) Rundforbi Stadion 4-6
992380
Kampfakta
1 20-08-17
Kl. 13:00
Espergærde IF Næstved I.F. Mørdrup Idrætsanlæg 10-5
992385
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
Oversidder AB
992387
Kampfakta
2 Fr 25-08-17
Kl. 18:00
LSF Brøndbyernes IF Smørum Idrætscenter 1-12
992388
2 26-08-17
Kl. 10:15
Lyngby Boldklub 1921 (1) BSV af 2016 Lyngby Stadion 4-3
992389
2 26-08-17
Kl. 10:15
Lyngby Boldklub 1921 (2) Espergærde IF Lyngby Stadion 4-7
992386
2 26-08-17
Kl. 10:30
Køge BK Ballerup BK Køge Stadion 0-1
992393
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 11:00
Ølstykke FC Hørsholm-Usserød IK Ølstykke Stadion 1-10
992390
Kampfakta
2 26-08-17
Kl. 11:15
Næstved I.F. Farum BK Næstved Stadion 2-9
992391
2 27-08-17
Kl. 10:00
RB 1906 Herfølge BK Roskilde Idrætspark 5-4
992396
3 To 31-08-17
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Køge BK Brøndby Stadion 7-2
992404
3 Fr 01-09-17
Kl. 17:30
Espergærde IF Lyngby Boldklub 1921 (1) Mørdrup Idrætsanlæg 1-5
992405
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Farum BK Lyngby Boldklub 1921 (2) Farum Park 3-3
992407
Kampfakta
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Herfølge BK Næstved I.F. Herfølge Stadion 8-5
992395
3 Fr 01-09-17
Kl. 18:00
Ballerup BK Oversidder Top Danmark Hallen, kunstgræs
992431
Kampfakta
3 02-09-17
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev RB 1906 Elverroad Kunstgræs 2-0
992394
Kampfakta
3 03-09-17
Kl. 15:00
AB Ølstykke FC Akademisk Boldklub 4-2
992487
Kampfakta
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Ølstykke FC Ballerup BK Ølstykke Stadion 5-7
992488
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
Oversidder Brøndbyernes IF
992497
4 09-09-17
Kl. 10:30
Køge BK BSV af 2016 Køge Stadion 4-4
992501
Kampfakta
4 09-09-17
Kl. 11:15
Næstved I.F. B. 1973, Herlev Næstved Stadion 3-3
992499
4 09-09-17
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) Farum BK Lyngby Stadion 0-1
992500
4 09-09-17
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Herfølge BK Lyngby Stadion UDS Resultatformidling
992502
Kampfakta
4 10-09-17
Kl. 10:00
RB 1906 Hørsholm-Usserød IK Roskilde Idrætspark 5-6
992498
Kampfakta
4 10-09-17
Kl. 10:00
LSF Espergærde IF Smørum Idrætscenter 1-4
992485
Kampfakta
4 10-09-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion Kunst 2-7
992506
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
BSV af 2016 Oversidder Rundforbi Stadion
992509
5 Fr 15-09-17
Kl. 18:00
Herfølge BK Lyngby Boldklub 1921 (1) Herfølge Stadion 1-10
992510
Kampfakta
5 16-09-17
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Lyngby Boldklub 1921 (2) Elverroad Kunstgræs 4-4
992507
5 16-09-17
Kl. 10:30
Espergærde IF Køge BK Mørdrup Idrætsanlæg 7-1
992504
5 16-09-17
Kl. 10:30
Ballerup BK Slagelse B&I Top Danmark Hallen, kunstgræs 1-2
992505
5 16-09-17
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF Ølstykke FC Brøndby Stadion HMH
992511
Kampfakta
5 17-09-17
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Næstved I.F. Hørsholm Idrætspark 5-5
992484
3 23-09-17
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Slagelse B&I Hørsholm Idrætspark 0-3
992378
1 23-09-17
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Lyngby Boldklub 1921 (1) Brøndby Stadion 0-5
992503
Kampfakta
5 23-09-17
Kl. 14:00
AB RB 1906 Akademisk Boldklub 6-2
992392
Kampfakta
2 On 27-09-17
Kl. 18:00
Slagelse B&I B. 1973, Herlev Slagelse Stadion Kunst 6-3
992529
6 On 27-09-17
Kl. 19:00
RB 1906 Ballerup BK Roskilde Idrætspark 6-1
992532
6 Fr 29-09-17
Kl. 17:45
Oversidder Espergærde IF
992534
Kampfakta
6 Fr 29-09-17
Kl. 17:45
LSF Herfølge BK Smørum Idrætscenter 14-5
992533
6 30-09-17
Kl. 11:15
Køge BK Farum BK Køge Stadion 0-4
992512
Kampfakta
6 30-09-17
Kl. 11:15
Næstved I.F. AB Næstved Stadion 3-3
992535
6 30-09-17
Kl. 12:15
Lyngby Boldklub 1921 (1) B. 1973, Herlev Lyngby Stadion 5-3
992536
6 30-09-17
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion 7-0
992530
6 01-10-17
Kl. 11:00
Slagelse B&I Brøndbyernes IF Slagelse Stadion Kunst 0-9
992531
Kampfakta
6 On 04-10-17
Kl. 17:30
Ølstykke FC BSV af 2016 Ølstykke Stadion 5-12
992537
Kampfakta
7 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
AB Lyngby Boldklub 1921 (2) Akademisk Boldklub 3-3
992551
7 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
Farum BK Oversidder Farum Park
992553
7 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
Herfølge BK Køge BK Herfølge Stadion 2-3
992572
Kampfakta
7 07-10-17
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 (1) Hørsholm Idrætspark 5-3
992549
7 07-10-17
Kl. 10:30
Espergærde IF Ølstykke FC Mørdrup Idrætsanlæg 8-1
992538
Kampfakta
7 07-10-17
Kl. 10:30
Ballerup BK Næstved I.F. Top Danmark Hallen, kunstgræs 3-3
992540
7 07-10-17
Kl. 11:00
BSV af 2016 Slagelse B&I Rundforbi Stadion HHT !
992539
7 07-10-17
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF RB 1906 Brøndby Stadion 5-0
992579
Kampfakta
8 14-10-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. Brøndbyernes IF Næstved Stadion 2-3
992403
Kampfakta
3 15-10-17
Kl. 11:00
BSV af 2016 LSF Rundforbi Stadion HMH
992580
8 28-10-17
Kl. 10:00
RB 1906 BSV af 2016 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
992584
8 28-10-17
Kl. 10:30
Køge BK B. 1973, Herlev Køge Stadion Resultatformidling
992585
8 28-10-17
Kl. 11:00
LSF Hørsholm-Usserød IK Smørum Idrætscenter Resultatformidling
992581
8 29-10-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I Espergærde IF Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
992583
8 29-10-17
Kl. 12:00
Oversidder Herfølge BK
992577
8 29-10-17
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) AB Lyngby Stadion Resultatformidling
992578
8 29-10-17
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Ballerup BK Lyngby Stadion Resultatformidling
992582
8 On 01-11-17
Kl. 17:30
Ølstykke FC Farum BK Ølstykke Stadion Resultatformidling
992588
9 04-11-17
Kl. 10:00
B. 1973, Herlev Brøndbyernes IF Elverroad Kunstgræs Resultatformidling
992589
9 04-11-17
Kl. 10:30
Ballerup BK Herfølge BK Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
992595
9 04-11-17
Kl. 10:30
Espergærde IF RB 1906 Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
992590
9 04-11-17
Kl. 11:00
BSV af 2016 Hørsholm-Usserød IK Rundforbi Stadion Resultatformidling
992591
9 04-11-17
Kl. 12:00
Slagelse B&I LSF Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
992596
9 05-11-17
Kl. 09:00
Lyngby Boldklub 1921 (1) Køge BK Lyngby Stadion Resultatformidling
992587
9 05-11-17
Kl. 10:00
Farum BK AB Farum Park Resultatformidling
992593
9 05-11-17
Kl. 12:00
Oversidder Lyngby Boldklub 1921 (2)
992594
9 05-11-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. Ølstykke FC Næstved Stadion Resultatformidling
992555
7 On 08-11-17
Kl. 17:30
B. 1973, Herlev LSF Elverroad Kunstgræs Resultatformidling
992601
10 11-11-17
Kl. 10:30
Espergærde IF B. 1973, Herlev Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
992604
10 11-11-17
Kl. 10:30
Køge BK Slagelse B&I Køge Stadion Resultatformidling
992608
10 12-11-17
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 (1) Næstved I.F. Lyngby Stadion Resultatformidling
992606
10 12-11-17
Kl. 12:00
RB 1906 Oversidder Roskilde Idrætspark
992607
10 12-11-17
Kl. 12:00
Herfølge BK Ølstykke FC Herfølge Stadion Resultatformidling
992602
10 12-11-17
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Ballerup BK Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
992603
10 12-11-17
Kl. 12:00
LSF Lyngby Boldklub 1921 (2) Smørum Idrætscenter Resultatformidling
992600
10 12-11-17
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion Resultatformidling
992508
5 On 15-11-17
Kl. 18:00
Farum BK LSF Farum Park Resultatformidling
992599
10 On 15-11-17
Kl. 18:30
AB BSV af 2016 Akademisk Boldklub Resultatformidling
992609
11 18-11-17
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev AB Elverroad Kunstgræs Resultatformidling
992610
11 18-11-17
Kl. 10:30
Ballerup BK Espergærde IF Top Danmark Hallen, kunstgræs Resultatformidling
992611
11 18-11-17
Kl. 11:00
BSV af 2016 Herfølge BK Rundforbi Stadion Resultatformidling
992624
11 18-11-17
Kl. 14:00
Slagelse B&I Lyngby Boldklub 1921 (1) Slagelse Stadion Kunst Resultatformidling
992623
11 19-11-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Brøndbyernes IF Lyngby Stadion Resultatformidling
992622
11 19-11-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC Køge BK Ølstykke Stadion Resultatformidling
992619
11 19-11-17
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Farum BK Hørsholm Idrætspark Resultatformidling
992620
11 19-11-17
Kl. 12:00
Oversidder LSF
992621
11 19-11-17
Kl. 12:30
Næstved I.F. RB 1906 Næstved Stadion Resultatformidling
992629
12 25-11-17
Kl. 10:30
Køge BK Hørsholm-Usserød IK Køge Stadion Resultatformidling
992633
12 25-11-17
Kl. 11:00
RB 1906 Slagelse B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs Resultatformidling
992626
12 25-11-17
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF BSV af 2016 Brøndby Stadion Resultatformidling
992632
12 26-11-17
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 (2) Næstved I.F. Lyngby Stadion Resultatformidling
992634
12 26-11-17
Kl. 12:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
992627
12 26-11-17
Kl. 12:00
Farum BK Espergærde IF Farum Park Resultatformidling
992628
12 26-11-17
Kl. 12:00
Herfølge BK B. 1973, Herlev Herfølge Stadion Resultatformidling
992630
12 26-11-17
Kl. 12:00
LSF Lyngby Boldklub 1921 (1) Smørum Idrætscenter Resultatformidling
992625
12 On 29-11-17
Kl. 18:15
AB Ballerup BK Akademisk Boldklub Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her



U11drSUReglement U11drSU