Ungdomspokalen U16 Piger (03) 18/19

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
891114
1 Ti 14-08-18
Kl. 18:30
KBK Hillerød (2) FHF (2) KBK Hillerød Øst-huset Resultatformidling
891128
2 Ti 21-08-18
Kl. 18:30
Vestia (1) HIK (Øst2) Kunst, Bavnehøj IA Resultatformidling
891129
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Tune IF (2) Roskilde Pigefodbold (Øst1) Tune Stadion Resultatformidling
891130
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Greve Fodbold (Øst2) Sundby Bk.(Øst1) Greve Idræts Center Resultatformidling
891115
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Vinder KBK H-FHF Frederikssund FB (1) Ukendt Resultatformidling
891116
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
TGB (2) Holmegaard GB (1) TGB´s anlæg Resultatformidling
891117
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Dianalund IF (1) HB Køge pigefodbold (Øst2) Dianalund Stadion Resultatformidling
891118
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Tuse IF (1) B. 73, Slagelse (Øst1) Tusehallen Resultatformidling
891119
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Præstø IF (2) Nykøbing FC (Øst2) Præstø Stadion Resultatformidling
891120
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Køge Nord FC (2) Herlufsholm GF (Øst2) Rishøj Stadion Resultatformidling
891121
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Haslev FC (2) Lynge-Broby IF (2) HFC's Klubhus Resultatformidling
891122
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Dragør BK (1) B93 (Øst1) Kunst, Dragør Bk. Resultatformidling
891123
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Jyllinge FC (1) Farum BK (Øst1) Spraglehøj Idrætsanlæg Resultatformidling
891124
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub (Øst2) Brøndbyernes IF (Øst1) Allerød Idrætspark Resultatformidling
891125
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
FA 2000 (1) BSF (Øst1) Jens Jessens Vej Resultatformidling
891126
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
FC Helsingør (Øst2) FC Damsø (Øst1) Mørdrup Idrætsanlæg Resultatformidling
891127
2 On 22-08-18
Kl. 18:30
Fremad Valby (1) Ølstykke FC (Øst2) Valby IP, tribunen Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk ved uafgjort direkte til straffespark.

1. runde uge 33
2. runde uge 34
3. runde uge 36
4. runde uge 38

Semifinaler uge 18 2019
Finale 28. maj 2019

Oversiddere 1 runde:Alle på nær 2 hold.