Ungdomspokalen U14 Piger (05) 18/19

Kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
610574
1 On 15-08-18
Kl. 17:45
Nykøbing FC (1) HB Køge pigefodbold (Øst2) NFC Anlæg Nord Resultatformidling
610572
1 On 15-08-18
Kl. 18:00
HIK (Øst2) Farum BK (Øst1) Gentofte Sportspark Opv. kunst Resultatformidling
610573
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød (2) Allerød Fodbold Klub (Øst2) Birkerød Stadion Resultatformidling
610582
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
Sundby Bk. (1) KFUM (1) Sundby/Kløvermarken Resultatformidling
610583
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
Oversidder B93 (Øst1)
610578
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
Taastrup FC (2) Solrød FC (Øst2) NyBolig Park Resultatformidling
610579
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
Jægersborg BK (1) FA 2000 (1) Jægersborg Resultatformidling
610580
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
Ølstykke FC (Øst2) FC Helsingør (Øst1) Ølstykke Stadion Resultatformidling
610575
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
Hillerød GI Damer 2010 (Øst2) BSF (Øst1) Hillerød Stadion Resultatformidling
610576
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
B. 73, Slagelse (Øst2) Herlufsholm GF (Øst1) Stadion Vest Resultatformidling
610568
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
Greve Fodbold (1) Brøndbyernes IF (Øst1) Greve Idræts Center Resultatformidling
610569
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold (2) Jyllinge FC (2) Helsinge Stadion Resultatformidling
610570
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
B 1908 Roskilde Pigefodbold (Øst1) Sundby Idrætspark Resultatformidling
610571
1 On 15-08-18
Kl. 18:30
Herlev IF (2) Husum Bk (1) Herlev Stadion Resultatformidling
610577
1 On 15-08-18
Kl. 19:00
Hvidovre IF (Øst2) Fremad Valby (Øst1) Hvidovre IF's baner Resultatformidling
610581
1 On 22-08-18
Kl. 18:30
Hvalsø IF (2) Lynge-Broby IF (1) Hvalsø ny Idrætsplads Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk ved uafgjort direkte til straffespark.

1. runde uge 33
2. runde uge 35
3. runde uge 37
Semifinaler uge 17 2019
Finale 28. maj 2019

Oversiddere 1 runde:B 93 medmindre der kommer eftertilmelding.