S.f.B. Hellegårdsvej

Kampprogram

Periode
Kampnr. R Tidspunkt Række / Pulje Hjemmehold / Udehold Res
771277
13 Ma 06-08-18
Kl. 18:45
Masters 2018
Pulje 1
S.f.B. - BBB 9-0
771178
14 On 08-08-18
Kl. 18:45
Supermasters 2018
Pulje 1
S.f.B. - KFUM.s BK 1-3
322561
Kampfakta
2 Fr 10-08-18
Kl. 18:30
Herre-DS
Pulje 3
Sfb-Oure FA - Næsby 3-0
386270
Kampfakta
1 11-08-18
Kl. 15:00
Albaniserien herrer, 2018/2019
Pulje 1
S.f.B. - Bogense G & IF 0-3
578565
Kampfakta
1 12-08-18
Kl. 11:00
Herre S2, 2018/2019
Pulje 4
S.f.B. - Thurø BK af 1920 1-4
349469
1 Ma 13-08-18
Kl. 18:30
U13 Drenge Liga 1B (2006) 8M - efterår 2018
Pulje 715
S.f.B. - F.C.Fredericia 0-3
606387
Kampfakta
1 To 16-08-18
Kl. 18:00
U13 drenge M (født 2006) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Tarup/Paarup IF 2-4
913596
1 18-08-18
Kl. 10:00
U12 drenge A (født 2007) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Tved BK 2-6
929291
Kampfakta
2 18-08-18
Kl. 15:00
U14 drenge Liga 2 (født 2005) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - SUB Sønderborg Inter 4-1!
461549
1 19-08-18
Kl. 11:00
Herre S4, efterår 2018
Pulje 6
S.f.B. - Kildemosens BK 3-3
726557
1 19-08-18
Kl. 13:00
U16 pige 11M (2003) - Efterår 2018
Pulje 2
Fortuna Svendborg/Tåsinge - Hesselager 11-1
771191
16 On 22-08-18
Kl. 18:45
Supermasters 2018
Pulje 1
S.f.B. - Aarslev BK 3-5
607053
Kampfakta
3 Fr 24-08-18
Kl. 17:30
U13 drenge M (født 2006) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Næsby BK 0-3
475384
2 25-08-18
Kl. 10:00
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Marienlyst
475385
2 25-08-18
Kl. 10:00
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Næsby BK - MG & BK
475386
2 25-08-18
Kl. 10:30
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Dalum IF (2) - Marienlyst
475387
2 25-08-18
Kl. 10:30
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Næsby BK - Tved BK
475388
2 25-08-18
Kl. 11:00
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - S.f.B.
475389
2 25-08-18
Kl. 11:00
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
MG & BK - Dalum IF (2)
637637
Kampfakta
2 25-08-18
Kl. 11:00
U13 drenge B (født 2006) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - BBB 5-3
842546
2 25-08-18
Kl. 11:00
U12 pige B/C (født 2007) - Efterår 2018
Pulje 1
Fortuna Svendborg/Tåsinge - Vindinge BK 2-4
475390
2 25-08-18
Kl. 11:30
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - MG & BK
475391
2 25-08-18
Kl. 11:30
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Marienlyst - Næsby BK
475433
2 25-08-18
Kl. 12:00
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Dalum IF (2) - S.f.B.
475434
2 25-08-18
Kl. 12:00
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
MG & BK - Marienlyst
475435
2 25-08-18
Kl. 12:30
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - Dalum IF (2)
475436
2 25-08-18
Kl. 12:30
U9 drenge (2010) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Næsby BK
360797
1 25-08-18
Kl. 13:00
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Ringe BK - Tved BK
360798
1 25-08-18
Kl. 13:00
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Sanderum BK - Dalum IF
360799
1 25-08-18
Kl. 13:00
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Rolfsted IF - S.f.B.
360800
1 25-08-18
Kl. 13:30
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Sanderum BK - Ringe BK
360801
1 25-08-18
Kl. 13:30
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - Rolfsted IF
360802
1 25-08-18
Kl. 13:30
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Dalum IF - S.f.B.
360803
1 25-08-18
Kl. 14:00
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Dalum IF - Ringe BK
360804
1 25-08-18
Kl. 14:00
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Tved BK
360805
1 25-08-18
Kl. 14:00
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Rolfsted IF - Sanderum BK
360806
1 25-08-18
Kl. 14:30
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Ringe BK - Rolfsted IF
360807
1 25-08-18
Kl. 14:30
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - Dalum IF
360808
1 25-08-18
Kl. 14:30
U10 drenge (2009) 5M A (øvede), efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Sanderum BK
322570
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 15:00
Herre-DS
Pulje 3
Sfb-Oure FA - Varde 2-1
578583
Kampfakta
3 25-08-18
Kl. 15:00
Herre S2, 2018/2019
Pulje 4
S.f.B. - Egebjerg Fodbold 2-4
496322
1 26-08-18
Kl. 10:00
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Rudkøbing BK
496323
1 26-08-18
Kl. 10:00
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Thurø BK af 1920 - Oversidder
789575
2 26-08-18
Kl. 10:00
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Tved BK
789576
2 26-08-18
Kl. 10:00
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
Oversidder - Skovby GF
789597
2 26-08-18
Kl. 10:30
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
Tarup/Paarup IF (1) - Tved BK ANN
789598
2 26-08-18
Kl. 10:30
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
Oversidder - Otterup B & IK
605952
Kampfakta
2 26-08-18
Kl. 10:30
U14 drenge 8M (født 2005) - Efterår 2018
Pulje 2
S.f.B. - Ryslinge BK 2-4
496324
1 26-08-18
Kl. 10:45
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Thurø BK af 1920
496325
1 26-08-18
Kl. 10:45
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Rudkøbing BK - Oversidder
349553
Kampfakta
3 26-08-18
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 1B (2006) 8M - efterår 2018
Pulje 715
S.f.B. - Morud IF 2-3
789599
2 26-08-18
Kl. 11:00
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
Otterup B & IK - S.f.B.
789600
2 26-08-18
Kl. 11:00
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
Skovby GF - Tarup/Paarup IF (1) ANN
789601
2 26-08-18
Kl. 11:30
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
Otterup B & IK - Skovby GF
789602
2 26-08-18
Kl. 11:30
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - Oversidder
496326
1 26-08-18
Kl. 11:30
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Oversidder - S.f.B.
496327
1 26-08-18
Kl. 11:30
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Rudkøbing BK - Thurø BK af 1920
789603
2 26-08-18
Kl. 12:00
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
Tarup/Paarup IF (1) - S.f.B. ANN
789604
2 26-08-18
Kl. 12:00
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
Skovby GF - Tved BK
789605
2 26-08-18
Kl. 12:30
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
Otterup B & IK - Tarup/Paarup IF (1) ANN
789606
2 26-08-18
Kl. 12:30
U9 drenge (2010) 5M D - nybegyndere, efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Oversidder
387635
Kampfakta
3 26-08-18
Kl. 13:00
Albaniserien herrer, 2018/2019
Pulje 1
S.f.B. - Næsby BK 4-2
771289
16 Ma 27-08-18
Kl. 18:45
Masters 2018
Pulje 1
S.f.B. - Aarslev BK (1) 6-0
594401
Kampfakta
2 Ma 27-08-18
Kl. 19:00
U14 drenge A (født 2005) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Fjordager IF 5-0
315648
Kampfakta
2 Ti 28-08-18
Kl. 18:30
U19 drenge M (født 2000-01) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - SFF2015 5-0
349556
Kampfakta
4 To 30-08-18
Kl. 18:30
U13 Drenge Liga 1B (2006) 8M - efterår 2018
Pulje 715
S.f.B. - Dalum IF 3-4
605947
Kampfakta
1 To 30-08-18
Kl. 19:00
U14 drenge 8M (født 2005) - Efterår 2018
Pulje 2
S.f.B. - Tommerup BK 6-3
322577
Kampfakta
5 Fr 31-08-18
Kl. 18:15
Herre-DS
Pulje 3
Sfb-Oure FA - Hedensted IF 0-2
574398
Kampfakta
3 01-09-18
Kl. 13:00
U17 drenge M (født 2002) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Dalum IF 1-0
726568
3 02-09-18
Kl. 
U16 pige 11M (2003) - Efterår 2018
Pulje 2
Fortuna Svendborg/Tåsinge - Oversidder
837399
3 02-09-18
Kl. 10:00
U11 piger (2008) 5M, efterår 2018
Pulje 1
Korinth IF - FS/Tåsinge
837401
3 02-09-18
Kl. 10:45
U11 piger (2008) 5M, efterår 2018
Pulje 1
Korinth IF - FC Broby
837402
3 02-09-18
Kl. 10:45
U11 piger (2008) 5M, efterår 2018
Pulje 1
FS/Tåsinge - Vindinge BK
837403
3 02-09-18
Kl. 11:30
U11 piger (2008) 5M, efterår 2018
Pulje 1
Vindinge BK - Korinth IF
837404
3 02-09-18
Kl. 11:30
U11 piger (2008) 5M, efterår 2018
Pulje 1
FS/Tåsinge - FC Broby
928242
Kampfakta
1 Ti 04-09-18
Kl. 18:30
U15 drenge Liga 2 (født 2004) - Efterår 2018
Pulje 2
S.f.B./Tåsinge - Bredballe IF 4-1
461555
2 Ti 04-09-18
Kl. 19:00
Herre S4, efterår 2018
Pulje 6
S.f.B. - Allested U & IF 3-2!
771203
18 On 05-09-18
Kl. 18:30
Supermasters 2018
Pulje 1
S.f.B. - Faaborg Old Boys 4-1
607061
Kampfakta
5 To 06-09-18
Kl. 18:00
U13 drenge M (født 2006) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - OKS 1-2
605957
Kampfakta
4 08-09-18
Kl. 14:00
U14 drenge 8M (født 2005) - Efterår 2018
Pulje 2
S.f.B. - Gislev IF 17-1
382545
Kampfakta
2 08-09-18
Kl. 14:00
Golden League - U12 Drenge (2007) - 1. runde
Platin 2
S.f.B. - AGF 1-2
387649
Kampfakta
5 08-09-18
Kl. 15:30
Albaniserien herrer, 2018/2019
Pulje 1
S.f.B. - SSV Højfyn 1-1
594411
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 10:00
U14 drenge A (født 2005) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Aarslev BK 4-0
244721
Kampfakta
5 09-09-18
Kl. 11:00
Herre S2, 2018/2019
Pulje 4
S.f.B. - Tved BK 1-1
382515
Kampfakta
2 09-09-18
Kl. 11:00
Golden League - U11 Drenge (2008) - 1. runde
Sølv 2
S.f.B. - Haderslev FK 2-2
461567
4 09-09-18
Kl. 11:00
Herre S4, efterår 2018
Pulje 6
S.f.B. - Korinth IF 4-1
647194
2 09-09-18
Kl. 12:00
Golden League - U10 Drenge (2009) - 1. runde
Platin 2
S.f.B. - HEI 8-3
574400
Kampfakta
4 09-09-18
Kl. 13:00
U17 drenge M (født 2002) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Oure Fodbold Akademi 0-1
637659
5 15-09-18
Kl. 10:00
U13 drenge B (født 2006) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Kirkeby IF 1-1
913617
5 15-09-18
Kl. 11:00
U12 drenge A (født 2007) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Nyborg G & IF 1-6
145827
Kampfakta
5 15-09-18
Kl. 13:00
U17 drenge M (født 2002) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - FEH Fodbold 4-1
322586
Kampfakta
7 15-09-18
Kl. 15:00
Herre-DS
Pulje 3
Sfb-Oure FA - Kolding B 1-1
498677
5 16-09-18
Kl. 10:00
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Oversidder
498685
5 16-09-18
Kl. 10:00
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Stjernen BK. - Nr. Lyndelse / Søby F.C.
498687
5 16-09-18
Kl. 10:45
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Stjernen BK.
498694
5 16-09-18
Kl. 10:45
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Oversidder - Nr. Lyndelse / Søby F.C.
846769
Kampfakta
4 16-09-18
Kl. 11:00
U12 pige B/C (født 2007) - Efterår 2018
Pulje 1
Fortuna Svendborg/Tåsinge - Bogense G & IF 9-1
726756
5 16-09-18
Kl. 11:00
U16 pige 11M (2003) - Efterår 2018
Pulje 2
Fortuna Svendborg/Tåsinge - Thurø BK af 1920 5-0
498695
5 16-09-18
Kl. 11:30
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Nr. Lyndelse / Søby F.C. - S.f.B.
498701
5 16-09-18
Kl. 11:30
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Oversidder - Stjernen BK.
928261
Kampfakta
6 16-09-18
Kl. 12:00
U15 drenge Liga 2 (født 2004) - Efterår 2018
Pulje 2
S.f.B./Tåsinge - SUB Sønderborg Inter 1-1
771303
19 Ma 17-09-18
Kl. 18:15
Masters 2018
Pulje 1
S.f.B. - Nr. Aaby IK 1-1
348860
5 Ti 18-09-18
Kl. 18:00
U19 drenge M (født 2000-01) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Oversidder
771215
20 On 19-09-18
Kl. 18:00
Supermasters 2018
Pulje 1
S.f.B. - Nr. Aaby IK 2-3
461579
6 To 20-09-18
Kl. 18:15
Herre S4, efterår 2018
Pulje 6
S.f.B. - Ringe BK 0-0
245058
7 22-09-18
Kl. 
Herre S2, 2018/2019
Pulje 4
S.f.B. - Oversidder
726757
6 23-09-18
Kl. 
U16 pige 11M (2003) - Efterår 2018
Pulje 2
Fortuna Svendborg/Tåsinge - Oversidder
607114
9 23-09-18
Kl. 
U13 drenge M (født 2006) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Oversidder
594421
Kampfakta
6 23-09-18
Kl. 11:00
U14 drenge A (født 2005) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Næsby BK 3-3
387664
Kampfakta
7 23-09-18
Kl. 11:00
Albaniserien herrer, 2018/2019
Pulje 1
S.f.B. - Morud IF 5-1
929299
Kampfakta
4 Ti 25-09-18
Kl. 18:00
U14 drenge Liga 2 (født 2005) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Kolding IF 1-0
771221
21 On 26-09-18
Kl. 17:45
Supermasters 2018
Pulje 1
S.f.B. - ØB 1-0
790433
7 29-09-18
Kl. 10:00
U8 drenge (2011) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - Tåsinge f. B. !
790434
7 29-09-18
Kl. 10:00
U8 drenge (2011) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Herrested/Ørbæk BK - ERI
364209
8 29-09-18
Kl. 10:00
U10 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tåsinge f. B. - Tved BK
364210
8 29-09-18
Kl. 10:00
U10 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Skårup IF
315906
7 29-09-18
Kl. 10:00
U11 drenge (2008) 8M A (øvede) , efterår 2018
Pulje 1
Langeskov IF - Nyborg G & IF
315907
7 29-09-18
Kl. 10:00
U11 drenge (2008) 8M A (øvede) , efterår 2018
Pulje 1
Tarup/Paarup IF - Allesø GF
315908
7 29-09-18
Kl. 10:30
U11 drenge (2008) 8M A (øvede) , efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Langeskov IF
315909
7 29-09-18
Kl. 10:30
U11 drenge (2008) 8M A (øvede) , efterår 2018
Pulje 1
Nyborg G & IF - Tarup/Paarup IF
364231
8 29-09-18
Kl. 10:30
U10 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
F.B. & I.F. Fodbold - Tåsinge f. B.
364264
8 29-09-18
Kl. 10:30
U10 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - S.f.B.
790435
7 29-09-18
Kl. 10:30
U8 drenge (2011) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Tved BK !
790436
7 29-09-18
Kl. 10:30
U8 drenge (2011) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tåsinge f. B. - Herrested/Ørbæk BK
790437
7 29-09-18
Kl. 11:00
U8 drenge (2011) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
ERI - S.f.B.
790438
7 29-09-18
Kl. 11:00
U8 drenge (2011) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - Herrested/Ørbæk BK !
846778
6 29-09-18
Kl. 11:00
U12 pige B/C (født 2007) - Efterår 2018
Pulje 1
Fortuna Svendborg/Tåsinge - Egebjerg Fodbold 0-7
681775
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 11:00
U13 drenge B (født 2006) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Munkebo BK 2-4
364265
8 29-09-18
Kl. 11:00
U10 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Skårup IF - F.B. & I.F. Fodbold
364267
8 29-09-18
Kl. 11:00
U10 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tåsinge f. B. - S.f.B.
315910
7 29-09-18
Kl. 11:00
U11 drenge (2008) 8M A (øvede) , efterår 2018
Pulje 1
Allesø GF - S.f.B.
315911
7 29-09-18
Kl. 11:00
U11 drenge (2008) 8M A (øvede) , efterår 2018
Pulje 1
Langeskov IF - Tarup/Paarup IF
315942
7 29-09-18
Kl. 11:30
U11 drenge (2008) 8M A (øvede) , efterår 2018
Pulje 1
Nyborg G & IF - S.f.B.
315943
7 29-09-18
Kl. 11:30
U11 drenge (2008) 8M A (øvede) , efterår 2018
Pulje 1
Langeskov IF - Allesø GF
364268
8 29-09-18
Kl. 11:30
U10 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - F.B. & I.F. Fodbold
364269
8 29-09-18
Kl. 11:30
U10 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tåsinge f. B. - Skårup IF
790439
7 29-09-18
Kl. 11:30
U8 drenge (2011) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tåsinge f. B. - S.f.B.
790440
7 29-09-18
Kl. 11:30
U8 drenge (2011) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - ERI !
790441
7 29-09-18
Kl. 12:00
U8 drenge (2011) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Herrested/Ørbæk BK - S.f.B.
790442
7 29-09-18
Kl. 12:00
U8 drenge (2011) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tåsinge f. B. - ERI
364270
8 29-09-18
Kl. 12:00
U10 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - F.B. & I.F. Fodbold
364271
8 29-09-18
Kl. 12:00
U10 drenge (2009) 5M C (begyndere), efterår 2018
Pulje 1
Tved BK - Skårup IF
315944
7 29-09-18
Kl. 12:00
U11 drenge (2008) 8M A (øvede) , efterår 2018
Pulje 1
Tarup/Paarup IF - S.f.B.
315945
7 29-09-18
Kl. 12:00
U11 drenge (2008) 8M A (øvede) , efterår 2018
Pulje 1
Nyborg G & IF - Allesø GF
145831
Kampfakta
7 29-09-18
Kl. 13:00
U17 drenge M (født 2002) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Oure Fodbold Akademi 1-2
929363
Kampfakta
8 29-09-18
Kl. 13:00
U14 drenge Liga 2 (født 2005) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - FC Sønderborg 0-3
322596
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 15:00
Herre-DS
Pulje 3
Sfb-Oure FA - Silkeborg KFUM 3-2
388160
Kampfakta
8 29-09-18
Kl. 15:30
Albaniserien herrer, 2018/2019
Pulje 1
S.f.B. - Nr. Aaby IK 2-3
586200
1 30-09-18
Kl. 10:00
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
BBB (3) - Stenstrup IF
586470
1 30-09-18
Kl. 10:00
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
Dalum IF (3) - Ringe BK
498729
7 30-09-18
Kl. 10:00
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Rudkøbing BK
498738
7 30-09-18
Kl. 10:00
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Ringe BK - Stjernen BK.
589241
1 30-09-18
Kl. 10:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Skårup IF (2) - Egebjerg Fodbold
586485
1 30-09-18
Kl. 10:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.f.B. (1) - Årslev BK
587086
1 30-09-18
Kl. 10:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Skårup IF (3) - S.f.B. (3)
587108
1 30-09-18
Kl. 10:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
O K S (3) - S.K.F.I.F. (1)
588850
1 30-09-18
Kl. 10:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
O K S (1) - Tåsinge f. B. (1)
588851
1 30-09-18
Kl. 10:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.K.F.I.F. (2) - S.f.B. (4)
587109
1 30-09-18
Kl. 10:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
FC Broby - Dalum IF (4)
587087
1 30-09-18
Kl. 10:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
O K S (2) - Rudkøbing BK (2)
586486
1 30-09-18
Kl. 10:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Rudkøbing BK (1) - Dalum IF (1)
589242
1 30-09-18
Kl. 10:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.f.B. (2) - Dalum IF (2)
586472
1 30-09-18
Kl. 10:12
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
S.f.B. (1) - BBB (2)
586201
1 30-09-18
Kl. 10:12
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
S.f.B. (2) - Dalum IF (2)
586202
1 30-09-18
Kl. 10:24
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
FC Broby - BBB (1)
586474
1 30-09-18
Kl. 10:24
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
Tved BK - Dalum IF (1)
589243
1 30-09-18
Kl. 10:24
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Tåsinge f. B. (3) - Ringe BK
586487
1 30-09-18
Kl. 10:24
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Tåsinge f. B. (2) - S.K.F.I.F. (3)
587088
1 30-09-18
Kl. 10:24
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
ERI - Dalum IF (3)
587110
1 30-09-18
Kl. 10:24
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Tved BK - Skårup IF (1)
588852
1 30-09-18
Kl. 10:24
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Allested U & IF - Skårup IF (4)
588853
1 30-09-18
Kl. 10:36
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.K.F.I.F. (2) - O K S (1)
587111
1 30-09-18
Kl. 10:36
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
FC Broby - O K S (3)
587089
1 30-09-18
Kl. 10:36
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
O K S (2) - Skårup IF (3)
586488
1 30-09-18
Kl. 10:36
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Rudkøbing BK (1) - S.f.B. (1)
589250
1 30-09-18
Kl. 10:36
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Rudkøbing BK (3) - Skårup IF (2)
586476
1 30-09-18
Kl. 10:36
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
S.f.B. (1) - Dalum IF (3)
586203
1 30-09-18
Kl. 10:36
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
S.f.B. (2) - BBB (3)
498739
7 30-09-18
Kl. 10:45
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Ringe BK
498742
7 30-09-18
Kl. 10:45
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Rudkøbing BK - Stjernen BK.
586204
1 30-09-18
Kl. 10:48
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
Stenstrup IF - FC Broby
586477
1 30-09-18
Kl. 10:48
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
Ringe BK - Tved BK
589251
1 30-09-18
Kl. 10:48
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Dalum IF (2) - Egebjerg Fodbold
586489
1 30-09-18
Kl. 10:48
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Årslev BK - Tåsinge f. B. (2)
587090
1 30-09-18
Kl. 10:48
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.f.B. (3) - ERI
587112
1 30-09-18
Kl. 10:48
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.K.F.I.F. (1) - Tved BK
588854
1 30-09-18
Kl. 10:48
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Tåsinge f. B. (1) - Allested U & IF
588856
1 30-09-18
Kl. 11:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Skårup IF (4) - S.f.B. (4)
587113
1 30-09-18
Kl. 11:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Skårup IF (1) - Dalum IF (4)
587091
1 30-09-18
Kl. 11:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Dalum IF (3) - Rudkøbing BK (2)
586490
1 30-09-18
Kl. 11:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.K.F.I.F. (3) - Dalum IF (1)
589252
1 30-09-18
Kl. 11:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.f.B. (2) - Tåsinge f. B. (3)
586478
1 30-09-18
Kl. 11:00
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
Dalum IF (1) - BBB (2)
586205
1 30-09-18
Kl. 11:00
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
BBB (1) - Dalum IF (2)
484028
1 30-09-18
Kl. 11:00
Golden League - U10 Drenge (2009) - 2. runde
Platin 1
S.f.B. - Ikast FC 2-7
586464
1 30-09-18
Kl. 11:12
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
BBB (3) - FC Broby
586479
1 30-09-18
Kl. 11:12
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
Dalum IF (3) - Tved BK
589253
1 30-09-18
Kl. 11:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Ringe BK - Rudkøbing BK (3)
586494
1 30-09-18
Kl. 11:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.f.B. (1) - Tåsinge f. B. (2)
587092
1 30-09-18
Kl. 11:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Skårup IF (3) - ERI
587225
1 30-09-18
Kl. 11:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
O K S (3) - Tved BK
588857
1 30-09-18
Kl. 11:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
O K S (1) - Allested U & IF
588858
1 30-09-18
Kl. 11:24
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.K.F.I.F. (2) - Skårup IF (4)
587227
1 30-09-18
Kl. 11:24
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
FC Broby - Skårup IF (1)
587093
1 30-09-18
Kl. 11:24
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
O K S (2) - Dalum IF (3)
586495
1 30-09-18
Kl. 11:24
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Rudkøbing BK (1) - S.K.F.I.F. (3)
589254
1 30-09-18
Kl. 11:24
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Skårup IF (2) - Dalum IF (2)
586480
1 30-09-18
Kl. 11:24
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
S.f.B. (1) - Dalum IF (1)
586465
1 30-09-18
Kl. 11:24
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
S.f.B. (2) - BBB (1)
500162
7 30-09-18
Kl. 11:30
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Stjernen BK. - S.f.B.
500163
7 30-09-18
Kl. 11:30
U8 dr (2011) 5M B (let øv) efterår 2018
Pulje 1
Rudkøbing BK - Ringe BK
586466
1 30-09-18
Kl. 11:36
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
Stenstrup IF - Dalum IF (2)
586481
1 30-09-18
Kl. 11:36
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
Ringe BK - BBB (2)
589622
1 30-09-18
Kl. 11:36
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Egebjerg Fodbold - Tåsinge f. B. (3)
586496
1 30-09-18
Kl. 11:36
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Årslev BK - Dalum IF (1)
587102
1 30-09-18
Kl. 11:36
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.f.B. (3) - Rudkøbing BK (2)
587229
1 30-09-18
Kl. 11:36
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.K.F.I.F. (1) - Dalum IF (4)
588860
1 30-09-18
Kl. 11:36
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Tåsinge f. B. (1) - S.f.B. (4)
588861
1 30-09-18
Kl. 11:48
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Allested U & IF - S.K.F.I.F. (2)
587230
1 30-09-18
Kl. 11:48
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Tved BK - FC Broby
587103
1 30-09-18
Kl. 11:48
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
ERI - O K S (2)
586511
1 30-09-18
Kl. 11:48
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Tåsinge f. B. (2) - Rudkøbing BK (1)
589623
1 30-09-18
Kl. 11:48
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Ringe BK - S.f.B. (2)
586482
1 30-09-18
Kl. 11:48
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
Tved BK - S.f.B. (1)
586467
1 30-09-18
Kl. 11:48
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
FC Broby - S.f.B. (2)
586468
1 30-09-18
Kl. 12:00
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
Dalum IF (2) - BBB (3)
586483
1 30-09-18
Kl. 12:00
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
BBB (2) - Dalum IF (3)
589624
1 30-09-18
Kl. 12:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Rudkøbing BK (3) - Dalum IF (2)
586512
1 30-09-18
Kl. 12:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Dalum IF (1) - S.f.B. (1)
587106
1 30-09-18
Kl. 12:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Rudkøbing BK (2) - Skårup IF (3)
587231
1 30-09-18
Kl. 12:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Dalum IF (4) - O K S (3)
588862
1 30-09-18
Kl. 12:00
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.f.B. (4) - O K S (1)
588864
1 30-09-18
Kl. 12:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P16: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Skårup IF (4) - Tåsinge f. B. (1)
587232
1 30-09-18
Kl. 12:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P15: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Skårup IF (1) - S.K.F.I.F. (1)
587107
1 30-09-18
Kl. 12:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P14: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Dalum IF (3) - S.f.B. (3)
586513
1 30-09-18
Kl. 12:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P17: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
S.K.F.I.F. (3) - Årslev BK
589625
1 30-09-18
Kl. 12:12
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Tåsinge f. B. (3) - Skårup IF (2)
586484
1 30-09-18
Kl. 12:12
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P2: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
Dalum IF (1) - Ringe BK
586469
1 30-09-18
Kl. 12:12
U6 mix Medaljestævne (2013) søndag 30.09.2018
P1: U6 mix 30/9 i S.f.B. Møde kl. 9.45
BBB (1) - Stenstrup IF
589626
1 30-09-18
Kl. 12:24
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Egebjerg Fodbold - Ringe BK
589627
1 30-09-18
Kl. 12:36
U7 drenge Medaljestævne (2012) søndag 30.09.2018
P13: U7 dr 30/9 SFB Hellegårdsvej 4. Møde kl. 9.45
Rudkøbing BK (3) - S.f.B. (2)
913607
Kampfakta
3 Ma 01-10-18
Kl. 17:00
U12 drenge A (født 2007) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Tåsinge f. B. 1-1
771310
21 Ma 01-10-18
Kl. 17:40
Masters 2018
Pulje 1
S.f.B. - Brændeskov/B. 8-1
483917
Kampfakta
1 Ma 01-10-18
Kl. 18:00
Golden League - U11 Drenge (2008) - 2. runde
Sølv 1
S.f.B. - Sanderum BK 4-1
348872
7 Ti 02-10-18
Kl. 18:00
U19 drenge M (født 2000-01) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Ringe BK 3-1
771227
22 On 03-10-18
Kl. 17:30
Supermasters 2018
Pulje 1
S.f.B. - Skårup IF 5-1
928297
Kampfakta
12 To 04-10-18
Kl. 19:00
U15 drenge Liga 2 (født 2004) - Efterår 2018
Pulje 2
S.f.B./Tåsinge - Vinding SF 5-0
928276
Kampfakta
9 06-10-18
Kl. 13:00
U15 drenge Liga 2 (født 2004) - Efterår 2018
Pulje 2
S.f.B./Tåsinge - AH IF 4-1
322601
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 15:00
Herre-DS
Pulje 3
Sfb-Oure FA - Viborg FF 2-0
133605
10 07-10-18
Kl. 10:00
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
F16 (1) - Fortuna Svendborg
133606
10 07-10-18
Kl. 10:00
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
Nyborg G & IF (1) - Oversidder
913631
Kampfakta
8 07-10-18
Kl. 10:00
U12 drenge A (født 2007) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - OB 1-2
133607
10 07-10-18
Kl. 10:30
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
Langeskov IF - F16 (1)
133608
10 07-10-18
Kl. 10:30
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
Nyborg G & IF (1) - Hesselager Fodbold
606379
Kampfakta
8 07-10-18
Kl. 10:30
U14 drenge 8M (født 2005) - Efterår 2018
Pulje 2
S.f.B. - Skårup IF 3-6
133639
10 07-10-18
Kl. 11:00
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
Hesselager Fodbold - Fortuna Svendborg
133640
10 07-10-18
Kl. 11:00
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
Oversidder - Langeskov IF
461591
8 07-10-18
Kl. 11:00
Herre S4, efterår 2018
Pulje 6
S.f.B. - OKS (1) 3-4
133641
10 07-10-18
Kl. 11:30
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
Hesselager Fodbold - Oversidder
133642
10 07-10-18
Kl. 11:30
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
F16 (1) - Nyborg G & IF (1)
133643
10 07-10-18
Kl. 12:00
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
Fortuna Svendborg - Langeskov IF
133644
10 07-10-18
Kl. 12:00
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
Oversidder - F16 (1)
133948
10 07-10-18
Kl. 12:30
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
Langeskov IF - Hesselager Fodbold
133949
10 07-10-18
Kl. 12:30
U9/U10 pige (2009-10) C (begyndere) efterår 2018
Pulje 1
Fortuna Svendborg - Nyborg G & IF (1)
826028
Kampfakta
3 07-10-18
Kl. 13:00
U13 Drenge Liga 1B (2006) 8M - efterår 2018
Pulje 967
S.f.B. - Haderslev FK 3-1
727002
Kampfakta
8 07-10-18
Kl. 15:00
U16 pige 11M (2003) - Efterår 2018
Pulje 2
Fortuna Svendborg/Tåsinge - Tårup IF 3-0
607121
Kampfakta
11 Ma 08-10-18
Kl. 17:30
U13 drenge M (født 2006) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Morud IF 7-1
348891
9 Ti 09-10-18
Kl. 19:00
U19 drenge M (født 2000-01) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - TEAM Tommerup 3-0
771130
6 On 10-10-18
Kl. 18:45
Supermasters 2018
Pulje 1
S.f.B. - Kværndrup BK 4-2
688701
9 13-10-18
Kl. 10:00
U13 drenge B (født 2006) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - SFF2015 4-1
929369
Kampfakta
10 13-10-18
Kl. 11:00
U14 drenge Liga 2 (født 2005) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - FC Fredericia 1-3
245400
Kampfakta
10 14-10-18
Kl. 11:00
Herre S2, 2018/2019
Pulje 4
S.f.B. - Højby S & G 2-3
388370
Kampfakta
10 14-10-18
Kl. 13:00
Albaniserien herrer, 2018/2019
Pulje 1
S.f.B. - Flemløse/Hårby 3-3
145835
Kampfakta
9 14-10-18
Kl. 15:00
U17 drenge M (født 2002) - Efterår 2018
Pulje 1
S.f.B. - Dalum IF 1-2
322610
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 15:00
Herre-DS
Pulje 3
Sfb-Oure FA - B 1909 1-2
461603
Kampfakta
10 20-10-18
Kl. 15:00
Herre S4, efterår 2018
Pulje 6
S.f.B. - ERI 5-2
483937
Kampfakta
3