2. division, 2div Øst (2015)

GVI

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
106092
1 10-08-14
Kl. 13:30
Holbæk GVI SuRi Park 2-1
106101
2 16-08-14
Kl. 14:00
GVI Svebølle GVI. Nymosen 0-0
106109
3 Fr 22-08-14
Kl. 18:30
HIK GVI Kunst, HIK 1-0
106118
4 30-08-14
Kl. 14:00
GVI Herlev GVI. Nymosen 0-0
106126
5 07-09-14
Kl. 13:00
FC Helsingør GVI Helsingør Stadion 2-0
106135
6 13-09-14
Kl. 14:00
GVI B 1908 GVI. Nymosen 0-0
106143
7 21-09-14
Kl. 13:00
Avarta GVI Espelundens Idrætsanlæg 7-2
106152
8 27-09-14
Kl. 14:00
GVI BSV GVI. Nymosen 1-4
106160
9 04-10-14
Kl. 13:00
Avedøre GVI Avedøre Stadion 1-3
106169
10 11-10-14
Kl. 14:00
GVI B 93 GVI. Nymosen 1-1
106186
13 01-11-14
Kl. 14:00
GVI Fremad Amager Kunst, GVI. Nymosen 1-3
106185
12 On 05-11-14
Kl. 18:30
Hvidovre IF GVI Kæmpernes Arena 5-0
106195
14 09-11-14
Kl. 15:00
Nykøbing FC GVI CM Arena 4-0
106204
15 15-11-14
Kl. 14:00
GVI Rishøj Kunst, GVI. Nymosen 1-0
106177
11 22-11-14
Kl. 13:00
GVI Frem Kunst, GVI. Nymosen 1-2
106215
16 28-03-15
Kl. 13:00
B 1908 GVI Sundby Idrætspark 1-1
106222
17 To 02-04-15
Kl. 15:00
GVI FC Helsingør Kunst, GVI. Nymosen 0-2
106230
18 Ma 06-04-15
Kl. 15:00
Herlev GVI Herlev Stadion 0-3
106237
19 11-04-15
Kl. 14:00
GVI HIK GVI. Nymosen 1-1
106245
20 18-04-15
Kl. 13:00
Svebølle GVI Svebølle Stadion 0-3
106252
21 25-04-15
Kl. 14:00
GVI Holbæk GVI. Nymosen 1-1
106260
22 02-05-15
Kl. 15:00
Rishøj GVI Rishøj Stadion 2-1
106267
23 09-05-15
Kl. 14:00
GVI Nykøbing FC GVI. Nymosen 0-5
106274
24 17-05-15
Kl. 13:00
Fremad Amager GVI Sundby I P. Opvisn. 2-0
106289
25 23-05-15
Kl. 14:00
GVI Hvidovre IF GVI. Nymosen 0-4
106297
26 30-05-15
Kl. 15:00
Frem GVI Valby IP. Stadion 1-0
106305
27 On 03-06-15
Kl. 19:00
B 93 GVI Østerbro Stadion 3-0
106312
28 06-06-15
Kl. 14:00
GVI Avedøre GVI. Nymosen 1-1
106320
29 13-06-15
Kl. 15:00
BSV GVI Rundforbi Stadion 1-2
106327
30 20-06-15
Kl. 15:00
GVI Avarta GVI. Nymosen 4-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Divisionsforeningen på mail eller telefon 3525 1545

Bemærk:

Play Off kampe om forbliven/nedrykning:
Onsdag den 24. juni kl. 19.00 Nr. 11 Vest - Nr. 11 Øst
Lørdag den 27. juni kl. 15.00 Nr. 11 Øst - Nr. 11 Vest