Herre-DS, Pulje 3

Silkeborg KFUM

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
322556
Kampfakta
1 04-08-18
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM Hedensted IF Søholt Idrætspark 0-2
322563
Kampfakta
2 11-08-18
Kl. 13:00
Otterup B & IK Silkeborg KFUM Nordfyns Bank Arena - Kunstgræs 1-0
322567
Kampfakta
3 Fr 17-08-18
Kl. 18:30
Silkeborg KFUM Kolding B Søholt Idrætspark 1-3
322572
Kampfakta
4 25-08-18
Kl. 14:00
B1913 Silkeborg KFUM Campus Road 1-1
322579
Kampfakta
5 01-09-18
Kl. 15:00
Varde Silkeborg KFUM Sydbank Stadion 3-1
322580
Kampfakta
6 08-09-18
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM Viborg FF Søholt Idrætspark 3-0
322588
Kampfakta
7 Fr 14-09-18
Kl. 17:30
Næsby Silkeborg KFUM ALPI Arena Næsby 4-0
322591
Kampfakta
8 22-09-18
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM B 1909 Søholt Idrætspark 4-4
322596
Kampfakta
9 29-09-18
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Silkeborg KFUM S.f.B. Hellegårdsvej 3-2
322602
Kampfakta
10 06-10-18
Kl. 13:30
Hedensted IF Silkeborg KFUM Hedensted Stadion 1-1
322606
Kampfakta
11 13-10-18
Kl. 15:30
Silkeborg KFUM Otterup B & IK Søholt Idrætspark 3-1
322614
Kampfakta
12 20-10-18
Kl. 15:30
Kolding B Silkeborg KFUM Mosevej Sportsplads 0-1
322617
Kampfakta
13 27-10-18
Kl. 14:00
Silkeborg KFUM B1913 Søholt Idrætspark 2-2
322620
Kampfakta
14 03-11-18
Kl. 14:00
Silkeborg KFUM Varde Søholt Idrætspark 1-2
322626
15 23-03-19
Kl. 14:00
Viborg FF Silkeborg KFUM Viborg FF´s anlæg Resultatformidling
322631
16 Fr 29-03-19
Kl. 19:30
Silkeborg KFUM Næsby JYSK Park (kunstgræs) Resultatformidling
322635
17 06-04-19
Kl. 15:00
B 1909 Silkeborg KFUM B.1909s anlæg Resultatformidling
322641
18 13-04-19
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Sfb-Oure FA Søholt Idrætspark Resultatformidling
322646
19 To 18-04-19
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Hedensted IF Søholt Idrætspark Resultatformidling
322653
20 27-04-19
Kl. 13:00
Otterup B & IK Silkeborg KFUM Nordfyns Bank Arena Resultatformidling
322657
21 Fr 03-05-19
Kl. 19:00
Silkeborg KFUM Kolding B Søholt Idrætspark Resultatformidling
322662
22 11-05-19
Kl. 15:00
B1913 Silkeborg KFUM Campus Road Resultatformidling
322669
23 18-05-19
Kl. 15:00
Varde Silkeborg KFUM Sydbank Stadion Resultatformidling
322670
24 25-05-19
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM Viborg FF Søholt Idrætspark Resultatformidling
322678
25 01-06-19
Kl. 14:00
Næsby Silkeborg KFUM ALPI Arena Næsby Resultatformidling
322681
26 Ma 10-06-19
Kl. 13:30
Silkeborg KFUM B 1909 Søholt Idrætspark Resultatformidling
322686
27 15-06-19
Kl. 15:30
Sfb-Oure FA Silkeborg KFUM Fynske Bank Arena Høje Bøge Resultatformidling
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366