2. division, 2div Øst (2014)

Avarta

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
756509
1 04-08-13
Kl. 13:00
Avarta SC Egedal Espelundens Idrætsanlæg 3-1
756517
2 11-08-13
Kl. 13:00
Fremad Amager Avarta Sundby I P. Opvisn. 1-2
756524
3 18-08-13
Kl. 13:00
Avarta Svebølle Espelundens Idrætsanlæg 1-1
756530
4 25-08-13
Kl. 13:00
FC Roskilde Avarta Roskilde Idrætspark 2-1
756539
5 01-09-13
Kl. 13:00
Avarta Birkerød Espelundens Idrætsanlæg 1-3
756548
6 07-09-13
Kl. 15:00
GVI Avarta GVI. Nymosen 2-1
756557
7 15-09-13
Kl. 13:00
Avarta B 93 Espelundens Idrætsanlæg 3-2
756566
8 22-09-13
Kl. 14:00
Næstved Avarta Euro Outlets Stadion Næstved 1-1
756574
9 28-09-13
Kl. 13:00
B 1908 Avarta Sundby I P. Opvisn. 2-1
756582
10 06-10-13
Kl. 13:00
Avarta Vanløse Espelundens Idrætsanlæg 2-2
756591
11 13-10-13
Kl. 15:00
FC Helsingør Avarta Helsingør Stadion 2-3
756599
12 20-10-13
Kl. 13:00
Avarta BSV Espelundens Idrætsanlæg 1-2
756607
13 27-10-13
Kl. 15:00
Nykøbing FC Avarta Nykøbing F. Idrætspark 3-1
756615
14 03-11-13
Kl. 13:00
Avarta Nordvest FC Espelundens Idrætsanlæg 2-2
756623
15 09-11-13
Kl. 15:00
Frem Avarta Valby IP. Stadion 2-1
756629
16 30-03-14
Kl. 13:00
Avarta GVI Espelundens Idrætsanlæg 0-2
756636
17 Fr 04-04-14
Kl. 18:15
Birkerød Avarta Birkerød Stadion 2-1
756643
18 13-04-14
Kl. 13:00
Avarta FC Roskilde Espelundens Idrætsanlæg 2-4
756653
19 To 17-04-14
Kl. 13:00
Svebølle Avarta Svebølle Stadion 1-1
756662
20 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
Avarta Fremad Amager Espelundens Idrætsanlæg 3-2
756670
21 26-04-14
Kl. 15:00
SC Egedal Avarta Ølstykke Stadion 0-2
756679
22 04-05-14
Kl. 13:00
Avarta Frem Espelundens Idrætsanlæg 1-7
756687
23 11-05-14
Kl. 13:30
Nordvest FC Avarta SuRi Park 2-5
756695
24 18-05-14
Kl. 13:00
Avarta Nykøbing FC Espelundens Idrætsanlæg 2-4
756703
25 24-05-14
Kl. 15:00
BSV Avarta Rundforbi Stadion 2-2
756711
26 To 29-05-14
Kl. 13:00
Avarta FC Helsingør Espelundens Idrætsanlæg 3-3
756719
27 01-06-14
Kl. 15:00
Vanløse Avarta Vanløse IP. Opvisn. 1-2
756727
28 Ma 09-06-14
Kl. 13:00
Avarta B 1908 Espelundens Idrætsanlæg 1-3
756735
29 14-06-14
Kl. 15:00
Avarta Næstved Espelundens Idrætsanlæg 0-2
756742
30 21-06-14
Kl. 15:00
B 93 Avarta Østerbro Stadion 4-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU på mail eller telefon 4326 2222