Serie 1 , Pulje 1 (2014)

Brede IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
643366
1 To 15-08-13
Kl. 18:30
BSV Brede IF Vedbæk Stadion 0-1
643373
2 Ti 20-08-13
Kl. 18:30
Brede IF Helsinge Fodbold Brede Idrætsplads 1-2
643381
3 24-08-13
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Brede IF Gladsaxe Stadion 0-1
643387
4 31-08-13
Kl. 16:00
Brede IF Espergærde IF Brede Idrætsplads 5-3
643396
5 07-09-13
Kl. 15:30
Jyllinge FC Brede IF Spraglehøj Idrætsanlæg 2-2
643401
6 14-09-13
Kl. 16:00
Brede IF Grønne Stjerne Brede Idrætsplads 4-1
643411
7 21-09-13
Kl. 16:00
Brede IF Frederiksværk Fodbold klub Brede Idrætsplads 1-1
643416
8 28-09-13
Kl. 12:00
S.C. Egedal Brede IF Stenløse Stadion 1-3
643424
9 05-10-13
Kl. 16:00
Brede IF AB Brede Idrætsplads 5-1
643426
10 12-10-13
Kl. 12:00
Herlev IF Brede IF Herlev Stadion 1-0
643437
11 19-10-13
Kl. 16:00
Brede IF BK Friheden Brede Idrætsplads 3-0
643442
12 26-10-13
Kl. 15:00
Femhøj IF Brede IF Femhøj Stadion 4-1
643450
13 02-11-13
Kl. 14:00
Brede IF Lundtofte Boldklub Brede Idrætsplads 0-2
643457
14 05-04-14
Kl. 16:00
Brede IF BSV Brede Idrætsplads 1-2
643465
Kampfakta
15 12-04-14
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Brede IF Helsinge Stadion 1-2
643471
16 To 17-04-14
Kl. 13:00
Brede IF Gladsaxe-Hero BK Brede Idrætsplads 0-3
643480
17 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
Espergærde IF Brede IF Mørdrup Idrætsanlæg 2-3
643485
18 26-04-14
Kl. 16:00
Brede IF Jyllinge FC Brede Idrætsplads 2-4
643495
19 03-05-14
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Brede IF Langbjergskolen 4-2
643502
Kampfakta
20 11-05-14
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Brede IF Frederiksværk Stadion 2-0
643575
21 17-05-14
Kl. 16:00
Brede IF S.C. Egedal Brede Idrætsplads 3-3
643608
22 24-05-14
Kl. 13:30
AB Brede IF Akademisk Boldklub 3-2
643615
23 31-05-14
Kl. 16:00
Brede IF Herlev IF Brede Idrætsplads 1-1
643618
24 07-06-14
Kl. 13:30
BK Friheden Brede IF Strandmarkens Fritidscenter 0-3
643633
25 14-06-14
Kl. 16:00
Brede IF Femhøj IF Brede Idrætsplads 0-0
643684
26 21-06-14
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Brede IF Lundtofte Idrætsplads 1-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Finale
Onsdag den 25. juni kl. 19.00 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1