Serie 3 , Pulje 5 (2015)

Brøndbyernes IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
299210
1 17-08-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Ishøj BK Brøndby Stadion 1-3
299220
2 23-08-14
Kl. 15:30
Køge Union Brøndbyernes IF (1) Ellemarkskolens bane 3-2
299223
3 31-08-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Brøndby Strand IK Brøndby Stadion 3-3
299230
4 06-09-14
Kl. 11:00
FC Hvidovre Brøndbyernes IF (1) Avedøre Stadion 4-2
299236
5 14-09-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Køge BK (2) Brøndby Stadion 1-2
299310
6 Ti 16-09-14
Kl. 19:45
Taastrup FC (1) Brøndbyernes IF (1) NyBolig Park - Kunstgræs 2-0
299311
7 27-09-14
Kl. 13:30
Mosede BK Brøndbyernes IF (1) Mosede-skolen 3-1
299321
Kampfakta
8 05-10-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Ejby IF Fodbold Brøndby Stadion 2-2
299326
9 11-10-14
Kl. 13:30
FC Ishøj Brøndbyernes IF (1) Ishøj Idrætscenter 2-1
299365
10 19-10-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Oversidder Brøndby Stadion
299371
11 25-10-14
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF (1) Rosenhøj BK Brøndby Stadion Kunst 1-3
299379
12 02-11-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Herstedøster IC Brøndby Stadion 2-4
299386
13 08-11-14
Kl. 13:00
Vallensbæk IF Brøndbyernes IF (1) Vallensbæk Idrætscenter 4-1
299394
Kampfakta
14 05-04-15
Kl. 13:00
Ishøj BK Brøndbyernes IF (1) Strandgårdsskolen 5-1
299399
15 12-04-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Køge Union Brøndby Stadion 0-2
299404
16 19-04-15
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Brøndbyernes IF (1) Langbjergskolen 2-1
299412
17 26-04-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) FC Hvidovre Brøndby Stadion 1-2
299449
18 02-05-15
Kl. 15:30
Køge BK (2) Brøndbyernes IF (1) Køge Stadion 6-2
299454
19 10-05-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) Taastrup FC (1) Brøndby Stadion 1-1
299469
21 16-05-15
Kl. 13:00
Ejby IF Fodbold Brøndbyernes IF (1) Ejby Stadion 2-0
299508
22 24-05-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (1) FC Ishøj Brøndby Stadion 0-2
299514
23 30-05-15
Kl. 15:30
Oversidder Brøndbyernes IF (1)
299522
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (1) Rosenhøj BK Brøndby Stadion 0-3
299528
Kampfakta
25 Fr 05-06-15
Kl. 20:00
Herstedøster IC Brøndbyernes IF (1) Herstedøster Stadion 2-3
299464
20 On 10-06-15
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (1) Mosede BK Brøndby Stadion 0-2
299536
26 13-06-15
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF (1) Vallensbæk IF Brøndby Stadion 0-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller kvalkampe tirsdag den 16. juni, for at finde 4 hold til finalestævnet (Final 4) lørdag den 20. juni.

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Kval.kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kval.kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Kval.kamp 3: Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Kval.kamp 4: Vinder pulje 6 - Vinder pulje 3

Vinderne går videre til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.