Serie 3 , Pulje 4 (2015)

Brøndbyernes IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
298933
4 07-09-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Svogerslev BK Brøndby Stadion 6-0
298853
1 On 10-09-14
Kl. 18:00
Atletico Hilal Brøndbyernes IF (2) Glostrup Idrætspark 3-2
298947
6 21-09-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Oversidder Brøndby Stadion
298954
7 Ti 23-09-14
Kl. 18:30
Tune IF Brøndbyernes IF (2) Tune Stadion 6-1
298860
2 To 02-10-14
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF (2) Himmelev-Veddelev BK Brøndby Stadion Kunst 1-5
298991
8 05-10-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Avedøre IF Brøndby Stadion 1-4
298940
5 Ti 07-10-14
Kl. 18:30
Herlev IF Brøndbyernes IF (2) Herlev Stadion Kunstgræs 2-6
298998
9 11-10-14
Kl. 14:00
Sengeløse GI Brøndbyernes IF (2) Sengeløse Idrætsanlæg 8-2
298926
3 Ti 14-10-14
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde (1) Brøndbyernes IF (2) Lillevang Idrætscenter kunst 5-0
299005
10 Ti 21-10-14
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (2) Viby-Gadstrup Brøndby Stadion 2-5
299012
Kampfakta
11 26-10-14
Kl. 14:00
RKF-RU Brøndbyernes IF (2) Roskilde IC (Darup) 2-0
299019
12 01-11-14
Kl. 14:00
BGA Brøndbyernes IF (2) Albertslund Stadion 1-3
299026
13 09-11-14
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) FC Albertslund Brøndby Stadion 0-3
299033
14 05-04-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Atletico Hilal Brøndby Stadion HHT!
299034
15 11-04-15
Kl. 14:00
Himmelev-Veddelev BK Brøndbyernes IF (2) Himmelev Kunstgræsbane 3-2
299077
16 19-04-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) KFUM BK, Roskilde (1) Brøndby Stadion 2-3
299078
Kampfakta
17 25-04-15
Kl. 13:00
Svogerslev BK Brøndbyernes IF (2) Svogerslev Idrætspark 1-2
299091
18 03-05-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Herlev IF Brøndby Stadion 3-2
299092
19 09-05-15
Kl. 12:00
Oversidder Brøndbyernes IF (2)
299107
21 16-05-15
Kl. 12:00
Avedøre IF Brøndbyernes IF (2) Avedøre Stadion 1-3
299106
20 Ti 19-05-15
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (2) Tune IF Brøndby Stadion 3-2
299120
22 24-05-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Sengeløse GI Brøndby Stadion 1-2
299121
23 30-05-15
Kl. 15:30
Viby-Gadstrup Brøndbyernes IF (2) Viby Idrætsanlæg 4-3
299193
24 On 03-06-15
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF (2) RKF-RU Brøndby Stadion 5-1
299200
25 07-06-15
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) BGA Brøndby Stadion 3-1
299201
26 13-06-15
Kl. 11:00
FC Albertslund Brøndbyernes IF (2) Albertslund Stadion 3-5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller kvalkampe tirsdag den 16. juni, for at finde 4 hold til finalestævnet (Final 4) lørdag den 20. juni.

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Kval.kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kval.kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Kval.kamp 3: Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Kval.kamp 4: Vinder pulje 6 - Vinder pulje 3

Vinderne går videre til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.