Serie 1 , Pulje 1 (2014)

Femhøj IF

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
643364
1 17-08-13
Kl. 15:00
Femhøj IF AB Femhøj Stadion 1-1
643370
2 On 21-08-13
Kl. 18:30
Herlev IF Femhøj IF Herlev Stadion 3-1
643377
3 24-08-13
Kl. 15:00
Femhøj IF BK Friheden Femhøj Stadion 4-2
643390
4 01-09-13
Kl. 13:30
Frederiksværk Fodbold klub Femhøj IF Frederiksværk Stadion 1-2
643391
5 07-09-13
Kl. 15:00
Lundtofte Boldklub Femhøj IF Lundtofte Idrætsplads 3-1
643400
6 14-09-13
Kl. 15:00
Femhøj IF BSV Femhøj Stadion 3-2
643406
7 21-09-13
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold Femhøj IF Helsinge Stadion 1-1
643414
8 28-09-13
Kl. 15:00
Femhøj IF Gladsaxe-Hero BK Femhøj Stadion 2-1
643421
9 05-10-13
Kl. 14:00
Espergærde IF Femhøj IF Mørdrup Idrætsanlæg 1-1
643428
10 12-10-13
Kl. 15:00
Femhøj IF Jyllinge FC Femhøj Stadion 2-2
643436
11 19-10-13
Kl. 15:00
Grønne Stjerne Femhøj IF Langbjergskolen 3-0
643442
12 26-10-13
Kl. 15:00
Femhøj IF Brede IF Femhøj Stadion 4-1
643451
13 02-11-13
Kl. 12:00
S.C. Egedal Femhøj IF Stenløse Stadion 1-1
643459
14 05-04-14
Kl. 13:00
AB Femhøj IF Akademisk Boldklub 1-0
643462
15 12-04-14
Kl. 15:00
Femhøj IF Herlev IF Femhøj Stadion 0-0
643469
16 To 17-04-14
Kl. 13:00
BK Friheden Femhøj IF Strandmarkens Fritidscenter 1-4
643475
17 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
Femhøj IF Frederiksværk Fodbold klub Femhøj Stadion 0-2
643484
18 26-04-14
Kl. 15:00
Femhøj IF Lundtofte Boldklub Femhøj Stadion 1-1
643490
19 To 01-05-14
Kl. 18:30
BSV Femhøj IF Vedbæk Stadion 1-1
643498
Livescore
20 10-05-14
Kl. 15:00
Femhøj IF Helsinge Fodbold Femhøj Stadion 2-1
643522
Livescore
21 17-05-14
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Femhøj IF Gladsaxe Stadion 2-0
643605
22 24-05-14
Kl. 15:00
Femhøj IF Espergærde IF Femhøj Stadion 1-7
643613
23 31-05-14
Kl. 15:30
Jyllinge FC Femhøj IF Spraglehøj Idrætsanlæg 3-2
643619
24 07-06-14
Kl. 15:00
Femhøj IF Grønne Stjerne Femhøj Stadion 1-3
643633
25 14-06-14
Kl. 16:00
Brede IF Femhøj IF Brede Idrætsplads 0-0
643683
26 21-06-14
Kl. 15:00
Femhøj IF S.C. Egedal Femhøj Stadion 3-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Finale
Onsdag den 25. juni kl. 19.00 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1