Serie 1 , Pulje 1 (2014)

BK Friheden

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
643363
1 17-08-13
Kl. 13:30
BK Friheden Herlev IF Strandmarkens Fritidscenter 2-4
643376
2 To 22-08-13
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold klub BK Friheden Frederiksværk Stadion 5-1
643377
3 24-08-13
Kl. 15:00
Femhøj IF BK Friheden Femhøj Stadion 4-2
643385
4 31-08-13
Kl. 13:30
BK Friheden Lundtofte Boldklub Strandmarkens Fritidscenter 2-1
643392
5 To 05-09-13
Kl. 18:00
BSV BK Friheden Vedbæk Stadion 3-0
643399
6 14-09-13
Kl. 13:30
BK Friheden Helsinge Fodbold Strandmarkens Fritidscenter 0-2
643407
7 21-09-13
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK BK Friheden Gladsaxe Stadion 1-0
643413
8 28-09-13
Kl. 13:30
BK Friheden Espergærde IF Strandmarkens Fritidscenter 2-2
643422
9 05-10-13
Kl. 15:30
Jyllinge FC BK Friheden Spraglehøj Idrætsanlæg 3-2
643427
10 12-10-13
Kl. 13:30
BK Friheden Grønne Stjerne Strandmarkens Fritidscenter 1-1
643437
11 19-10-13
Kl. 16:00
Brede IF BK Friheden Brede Idrætsplads 3-0
643441
12 26-10-13
Kl. 13:30
BK Friheden S.C. Egedal Strandmarkens Fritidscenter 1-0
643452
13 02-11-13
Kl. 13:00
AB BK Friheden Akademisk Boldklub 4-2
643454
14 05-04-14
Kl. 12:00
Herlev IF BK Friheden Herlev Stadion 3-1
643461
15 12-04-14
Kl. 13:30
BK Friheden Frederiksværk Fodbold klub Strandmarkens Fritidscenter 0-1
643469
16 To 17-04-14
Kl. 13:00
BK Friheden Femhøj IF Strandmarkens Fritidscenter 1-4
643476
17 Ma 21-04-14
Kl. 13:00
Lundtofte Boldklub BK Friheden Lundtofte Idrætsplads 0-2
643483
18 26-04-14
Kl. 13:30
BK Friheden BSV Strandmarkens Fritidscenter 2-1
643491
Kampfakta
19 03-05-14
Kl. 15:30
Helsinge Fodbold BK Friheden Helsinge Stadion 0-1
643497
Livescore
20 10-05-14
Kl. 13:30
BK Friheden Gladsaxe-Hero BK Strandmarkens Fritidscenter 0-2
643558
21 17-05-14
Kl. 14:00
Espergærde IF BK Friheden Mørdrup Idrætsanlæg 2-1
643604
22 24-05-14
Kl. 13:30
BK Friheden Jyllinge FC Strandmarkens Fritidscenter 2-2
643614
23 31-05-14
Kl. 15:00
Grønne Stjerne BK Friheden Langbjergskolen 2-1
643618
24 07-06-14
Kl. 13:30
BK Friheden Brede IF Strandmarkens Fritidscenter 0-3
643636
25 14-06-14
Kl. 12:00
S.C. Egedal BK Friheden Stenløse Stadion 0-3
643682
26 21-06-14
Kl. 15:00
BK Friheden AB Strandmarkens Fritidscenter 0-3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Finale
Onsdag den 25. juni kl. 19.00 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1