Serie 3 , Pulje 1 (2015)

FC Gribskov

Kampprogram

Periode
Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
278494
1 16-08-14
Kl. 14:00
Ølsted IF FC Gribskov Ølsted Idrætsanlæg 1-1
278500
2 23-08-14
Kl. 16:00
FC Gribskov Slangerup & Omegn IF Nellerupgård Stadion 1-2
278510
3 30-08-14
Kl. 15:30
Skibby IK FC Gribskov Skibby Stadion 4-0
278529
4 06-09-14
Kl. 16:00
FC Gribskov Store Lyngby IF Nellerupgård Stadion 2-1
278540
5 13-09-14
Kl. 16:00
FC Gribskov Frederikssund IK Nellerupgård Stadion 2-2
278544
6 21-09-14
Kl. 13:00
FC Dunav FC Gribskov Gadevang Sportsplads 3-2!
278554
7 27-09-14
Kl. 16:00
FC Gribskov ORI-Fodbold Nellerupgård Stadion 3-2
278577
Kampfakta
8 04-10-14
Kl. 14:00
Annisse IF FC Gribskov Annisse Stadion 2-1
278583
9 11-10-14
Kl. 13:00
FC Gribskov Hillerød GI (1) Nellerupgård Stadion 0-1
278587
Kampfakta
10 18-10-14
Kl. 16:00
Helsinge Fodbold FC Gribskov Helsinge Stadion 4-6
278615
11 25-10-14
Kl. 16:00
FC Gribskov Lynge-Uggeløse IF Nellerupgård Stadion 1-6
278622
12 01-11-14
Kl. 13:00
IS Skævinge FC Gribskov Baunehøj Stadion 3-1
278628
Kampfakta
13 08-11-14
Kl. 13:00
FC Gribskov Frederiksværk FK Nellerupgård Stadion Kunstgræs 2-3
278636
Kampfakta
14 04-04-15
Kl. 13:00
FC Gribskov Ølsted IF Græsted Stadion 1-1
278646
Kampfakta
15 11-04-15
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF FC Gribskov Slangerup Stadion 3-3
278666
16 To 16-04-15
Kl. 18:30
FC Gribskov Skibby IK Græsted Stadion 0-5
278677
17 To 23-04-15
Kl. 19:00
Store Lyngby IF FC Gribskov St. Lyngby Stadion 2-0
278684
18 02-05-15
Kl. 15:30
Frederikssund IK FC Gribskov Frederikssund Stadion 1-0
278691
19 To 07-05-15
Kl. 18:30
FC Gribskov FC Dunav Græsted Stadion UHT!
278696
Kampfakta
20 On 13-05-15
Kl. 19:00
ORI-Fodbold FC Gribskov Oppe-Sundby Stadion 5-1
278744
Kampfakta
21 16-05-15
Kl. 15:00
FC Gribskov Annisse IF Græsted Stadion 2-0
278746
22 23-05-15
Kl. 13:00
Hillerød GI (1) FC Gribskov Hillerød Stadion 2-1
278777
Kampfakta
23 To 28-05-15
Kl. 18:30
FC Gribskov Helsinge Fodbold Græsted Stadion UHT!
278782
24 Ti 02-06-15
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF FC Gribskov Lyngehallen 1-2
278809
Kampfakta
25 06-06-15
Kl. 15:00
FC Gribskov IS Skævinge Græsted Stadion 1-2
278818
26 13-06-15
Kl. 15:00
Frederiksværk FK FC Gribskov Frederiksværk Stadion 2-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Husk: At udfylde elektroniske holdkort inden kampstart. At tilmelding indendørs skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding Futsal skal ske senest 29.9 via kluboffice. At tilmelding vinterbold skal ske senest 22.9 via kluboffice



Puljevinderne spiller kvalkampe tirsdag den 16. juni, for at finde 4 hold til finalestævnet (Final 4) lørdag den 20. juni.

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til Final 4 tirsdag den 16. juni kl. 19.00.

Kval.kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 5
Kval.kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Kval.kamp 3: Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
Kval.kamp 4: Vinder pulje 6 - Vinder pulje 3

Vinderne går videre til Final 4 Lørdag den 20. juni i Ølstykke.